Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Spostrzegawcza Małgorzata Rozenek wykazuje podobieństwa między Henryczkiem i Radziem: "MIĘDLI ZA UCHO"

121
Podziel się

Rozbawiona celebrytka podzieliła się rodzinną fotką, na której widać, że Henryk to wykapany tatuś...

Spostrzegawcza Małgorzata Rozenek wykazuje podobieństwa między Henryczkiem i Radziem: "MIĘDLI ZA UCHO"
Małgorzata Rozenek pokazuje, jak bardzo Henryczek jest podobny do Radzia (ONS, Instagram)
bErXqstN

Rodzina Majdanów ma za sobą dość ciężki okres. Radosław zakaził się koronawirusem, a jego stan był na tyle poważny, że musiał trafić do szpitala. Celebrytka wyznał, że czuł ogromne zmęczenie i miał problemy z oddychaniem. W domu nad gromadką dzieci czuwała Gosia, która w emocjach popełniła mocny wpis na temat polskiego rządu.

Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i czteromiesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc, nie wiem, do kiedy, bo sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse. (...) PiS, JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet. Kiedyś Was rozliczymy - pisała celebrytka.

bErXqstP

Na szczęście stan Radosława się poprawił i tydzień temu mógł wrócić do domu. Co prawda Majdany muszą spędzić jeszcze kilka dni na domowej kwarantannie, ale przynajmniej znów są razem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ćwiczę swoje role z Radosławem"

Rodzinka może teraz spędzać ze sobą dużo czasu, a dzięki influencerskiemu zacięciu Goni mamy całkiem niezły podgląd tego, co dzieje się w willi "polskich Beckhamów". Małgorzata zauważyła ostatnio, że junior ma dokładnie takie same zachowania jak jego tatuś. Łączy ich choćby charakterystyczne... międlenie ucha.

bErXqstV

Radzio od dzieciństwa ma taki zwyczaj, że jak jest skupiony, albo o czymś intensywnie myśli to łapie się i międli za ucho. Nie wiem dlaczego tak ma, ale ma. Spójrzcie teraz na Henrysia. No cóż #niedalekopadajabłkoodjabłoni #jakiojciectakisyn Oczywiście oglądają mecz, miłego wieczoru! - pisała rozbawiona celebrytka.

Też widzicie podobieństwo?

bErXqstW
bErXqstX
bErXqsuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Pinik
9 miesięcy temu
Na stronie Szkoły Baletowej w Łodzi bez problemu można sprawdzić listę absolwentów i jest tam Małgorzata Kostrzewska rocznik 96/97, czyli ma teraz 42 lata. Nie dziękować.
babcia Doda
9 miesięcy temu
jaki piękniutki jest Radzia synek ale ja mówiłam że do wierzb płaczących nade mną tulić się bedę w klęcznej pokorze bo one mnie nie zdradzą jak Radek, ale ten jego smyk mnie tak zauroczył swoją osobom, że ja bedę bardzo chciała, żeby Radek do mnie się nawrócił razem z nim i mam nawet dla niego buziaka bo zęby sztuczne wystające jak u nutrji sobie umyłam specjalną pastą żeby pachło kocimientkom jak Radzio lubi bo to wiem. kiedy ta piękna Małgonia Radzia mi odda? może odda bo nie wiem. czy ja wytrzymam bez niego ja sobie nie poradze z rzyciom swom, wszystko sobie umyję i podłoge też na kolanach i pachy na jego pukanie w moje czoło jak łysa góra wielgie, gdy zdejmnę perułkie upoconą z tensknoty.
Marek
9 miesięcy temu
NK - Szkoła Podstawowa nr 206 w Warszawie - klasa B - 1985 - 1993. Forum klasy: Bożena B. (S.) przedstawia swoją klasę na zdjęciu klasowym: ''Nasza klasa I B z Małgosią Kostrzewską obecnie Małgorzata R., czyli...Perfekcyjna...'' Małgorzata B. (S.) pyta: ''Bożenka, niech zgadnę :))) Ty to w tym czarnym fartuszku prawie na środku I rząd, trzymasz ręce na kolanach? A perfekcyjna to ta w jasnej bluzce/sweterku i sukience na szelkach z Twojej lewej?'' Przyglądam się, powiększam zdjęcie... o, jasna...bluzka... to rzeczywiście Małgonia K. (R.-M.)... niestety dla mnie, odnalazła się nasza jaśniejąca Gwiazda. Telefon do Bożeny B. (S.) pozbawia mnie resztek nadziei na zdobycie obiecanego przez Małgonię miliona zł. Może chociaż wspólna kawa z kolagenem, ewentualnie jasne pełne z wyższej półki, piękna Pani Małgoniu???
bErXqsur
Iza
9 miesięcy temu
piękne dzieci mają
Babunia Doda
9 miesięcy temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale ja bardzo kocham Radzia ,choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł od niechcenia tak, a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok na kolanach, niechconco mnie poniesło by zapomnieć, kocham go całym mym sercę najbardziej we świecie całym mym całym złym
Najnowsze komentarze (121)
Czytelnik
2 miesiące temu
Z całym szacunkiem dla Pani ,ale starości Pani nie oszuka ,pazur czasu robi sowie.Dłonie nie wyglądają na kobietę 42. Natomiast gratuluję tak dobrych genów i powolnego starzenia się . PS. odczepcie się od dziecka ,one nie jest tu w niczym winne , dorośli nim manipulują .
pedagog
9 miesięcy temu
Ciekawe, kiedy pochwali się , że jakąś książkę przeczytała.
psycholog
9 miesięcy temu
Majdany tak wciskają podobiznę małego Saszy , żeby ludzie uwierzyli , że to jest ich biologiczne dziecko.
pecia
9 miesięcy temu
Takie małe dziecko przed telewizorem masakra uklad nerwowy wysiada ładnie się zaczyna I to matka 3 -ujki dzieci .
miecio
9 miesięcy temu
Spostrzegawcza pani Majdan już wiemy , że Radzio i Henio międlą za ucho , ale nie wiemy gdzie pani międli i co
nauczyciele
9 miesięcy temu
Słownictwo pani Majdan " międli za ucho" i za co jeszcze , ale co można wymagać od wykształconej prawnik po administracji zaocznej
Huuhj
9 miesięcy temu
A kiedy Podręczny coś powie ?
Jsjdid
9 miesięcy temu
🧓🏼🧑🏼‍🦲🧓🏼🧓🏼🧑🏼‍🦲🧑🏼‍🦲🧓🏼👴🏻👱🏻🧓🏼👴🏻👴🏻👴🏻👴🏻🧑🏼‍🦲🧑🏼‍🦲👩🏻‍🦲👨🏻‍🦳👮🏾‍♂️🧓🏼🧓🏼👴🏻👴🏻🧑🏼‍🦲👩🏻‍🦲👩🏻‍🦲👱🏻🧑🏼‍🦲👩🏻‍🦳👱🏻👨🏻‍🦳🧓🏼🧓🏼👴🏻👱🏻👳🏻‍♂️👳🏻‍♂️👱🏻👳🏻‍♂️👱🏻👳🏻‍♂️👱🏻👱🏻👳🏻‍♂️👱🏻👳🏻‍♂️👱🏻👳🏻‍♂️👮🏾‍♂️👱🏻👮🏾‍♂️👱🏻👱🏻👱🏻👮🏾‍♂️👱🏻👮🏾‍♂️👱🏻👩🏻‍🦲👴🏻👱🏿‍♀️👮🏾‍♂️👱🏿‍♀️🤰🏿🤰🏻🧚🏿‍♂️🙇‍♂️🤰🏿🙇‍♂️🙇🏿🧞‍♀️🙅🏿🧟‍♀️🧛🏻🧛🏻‍♀️🙋🏿‍♀️👞🕶👢👜👢👞👓👢🕶🧳🧳👓🧢🐶🎩🐭🧣🐭🐭🐻🐻👞🐼🐨🐨🐼🐱🥻🕶🕶🕶👞🕶🌂🧣👡👓👓👟🥽👓🕶👞👞🕶👢🕶🧣🕶🐭🧣🐭👛👛👜👡🐭🐹🧤🐱🐹🧤
bErXqsuj
Uyyuu
9 miesięcy temu
👏🏽👏🏽😿👎🤝🤝👏🏽👎👏🏽👏🏽👎😿🤞🏿👏🏽👎🤝🤞🏿🤝🤛🏾👎👎🤝🤝👎🤞🏿🤞🏿👎👎😾👐🏼😽😼👏🏽👍🤜🤜☝🏿☝🏿🤏🏾🤞🏿🤛🏾👎👎😾👐🏼😾😾😿🤲🏽🤲🏽😽😽😽😻😽😾🤝👎🤞🏿🤜👌🏾👌🏾🤛🏾👎😿👎👏🏽👎👎👐🏼👐🏼😻😽😿👐🏼👎👎👎👊🏿👎👏🏽🤞🏿🤏🏾🤏🏾👉🏾👉🏾🤏🏾👉🏾🤞🏿👎👎😿😿😹🤞🏿😾👎👊🏿👎👎🤝👊🏿🤝✌️😾😾😾🤝👏🏽🤞🏿🤜👎👍😿😿👐🏼😽😹🤲🏽🤜👎👎👎🤝👎😾👐🏼😿😿👐🏼👏🏽👐🏼👐🏼👎👍🤏🏾🤏🏾👉🏾🤏🏾👉🏾👉🏾☝🏿🤘🏿🤛🏾👎😿😾😽😹😹😹😺😹😽😿😿👎
Kgf
9 miesięcy temu
👎🤝👎👎👎👎👎😾👎😾😾👐🏼👐🏼👎👎👎👎😿👍👎👍👏🏽👎🤞🏿😿👎👎👐🏼🤝👎👎👎👎👎👎👎👏🏽👍👍👏🏽👎👏🏽🤲🏽👐🏼😾😾😾👐🏼👐🏼😿👎👎🤞🏿👎👎👐🏼😾😾😾😾👐🏼😻😻😿😿😿👍🤜👌🏾👌🏾👉🏾🤘🏿🤏🏾👎👎👎👎👎👎👎👎👎👏🏽👎👎👏🏽👎🤜🤜🤜👌🏾👌🏾👌🏾🤏🏾☝🏿🤏🏾🤘🏿🤛🏾🤛🏾👍👊🏿👍👎👎🤛🏾🤞🏿🤛🏾🤛🏾🤛🏾🤛🏾🤘🏿🤘🏿✌️🤛🏾👎🤝😾😻😽😽😼😾😼😸😾👏🏽👍🤛🏾🤛🏾
Pablo
9 miesięcy temu
Czy już nie ma o czym pisać ,wiele innych tematów jest ważnych 😁
Rrt
9 miesięcy temu
🤲🏽😼😽🤲🏽🤝😼🤝🤝👐🏼🤝😽😾😽😾😽😽😽😽😽🙀🙀😺😺😾😼😿🎃😿😿🤲🏽🤲🏽👍🤛🏾👍👎🤛🏾👐🏼🙀😽😽😾😼😿🤲🏽🤲🏽🤛🏾🤝🙀😽😼😼🤛🏾🤝🙀😽🤲🏽🤝😽😽🤝🤝👐🏼😽🤝😽😽😽😽🙀🙀🙀🤝😽🙀😾🙀😾😺😽😿😻😽😾👐🏼👐🏼🤝👐🏼🤝🤝👎🤛🏾🙀👍😺😽👐🏼🤞🏿🤞🏿👉🏾👊🏿👌🏾🤘🏿🤞🏿👈🏿🤞🏿👉🏾👈🏿👉🏾👍👎🤛🏾🤛🏾🤜✌️👌🏾🤘🏿🤛🏾🤞🏿👈🏿👌🏾👊🏿🤘🏿
Natan
9 miesięcy temu
Kurde czy ten Heniutek już jest takim kibicem czy tak pozuje do zdjęcia niesamowity cudo
wedsaw
9 miesięcy temu
Bezpłodna kobieta, po dwukrotnym invitro, w wieku 50 lat rodzi dziecko...cuda, mówię wam, cuda
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bErXqsvc
bErXqsvd
bErXqsve
bErXqsvf
bErXqsvg
bErXqsuL