Trwa ładowanie...
Cherry
|

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: zestresowana Beata Kozidrak, krwista Cleo, dorosła Viki Gabor... (ZDJĘCIA)

Na scenie w Chorzowie, podobnie jak u konkurencji w Zakopanem, nie zabrakło znanych nazwisk. Przed widzami pojawiła się dawno niewidziana Beata Kozidrak, która mimo stresu została ciepło przywitana przez oddanych fanów. Zobaczcie, kto jeszcze świętował na Stadionie Śląskim.

522
Podziel się
1 z 16
Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: zestresowana Beata Kozidrak, krwista Cleo, dorosła Viki Gabor... (ZDJĘCIA)
Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: zestresowana Beata Kozidrak, krwista Cleo, dorosła Viki Gabor... (ZDJĘCIA)
Sylwestrowa Moc Przebojów (AKPA, East News)
0
0

Sylwestrowa noc pełna przebojów i występów plejady największych gwiazd od lat jest stałym elementem hucznego wejścia w nowy rok. Największe stacje zawzięcie walczą o uwagę spragnionych rozrywki widzów, angażując w koncerty popularnych artystów. TVP tradycyjnie zaprosiło Marylę Rodowicz i króla disco polo Zenka Martyniuka.

Mimo że na polsatowskiej scenie zabrakło Jasona Derulo, który swoją obecnością zaszczycił TVP-owską widownię, na Stadionie Śląskim nie zabrakło gorących nazwisk. Imprezę uświetniły występy przyciągającej wzrok efektowną kreacją Cleo, równie rzucającego się w oczy Michała Szpaka czy idola nastolatek Dawida Kwiatkowskiego.

Najbardziej wyczekiwaną gwiazdą była prawdopodobnie Beata Kozidrak, która na początku listopada została skazana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu i od tamtego czasu mierzy się z ostrą krytyką medialną. Artystka wyszła na chorzowską scenę z niepewnością, która pod wpływem owacji publiczności zniknęła.

Zobaczcie jak zaprezentowali się celebryci witający nowy rok z Sylwestrową Mocą Przebojów.

KOMENTARZE
(522)
Tfh
8 miesięcy temu
Jestem zawiedziona publicznością , w momencie wyjścia na scenę beaty powinna być cisza( gwizdy to moze przesada) ale nie ogromne owacje utwierdzając-beata nic się nie stało " mogłaś kogoś zabić, od odpowiedzialności sie migasz ale nic się nie stało. . .
big
8 miesięcy temu
Masakra, Kozidrak co za brak honoru i wstydu, wyjść na scenę i gwiazdorzyć na Sylwestra po czymś takim....!!
Mer
8 miesięcy temu
Powtarzające się utwory to była porażka. Co do Beaty, to powinna sprzątać stadion po imprezie w ramach odpracowania godzin
Janek
8 miesięcy temu
Gabor ma 15 lat a wygląda na 25. To jest jakieś chore. Za parę lat będzie leczyć depresję.
Bea
8 miesięcy temu
Beata Kozidrak na scenie wśród owacji?? Niewiarygodne, możliwe tylko w Polsce! Pani Beato jest Pani osoba publiczna wyznacza Pani jakieś trendy, trzeba mieć trochę poczucia odpowiedzialności za swoje czyny i pokazać ze Pani zachowanie było naganne. Jeśli zdecydowała się Pani już wystąpić to wynagrodzenie za występ powinna Pani oddać na cele dobroczynne! Trochę poczucia winy Pani Beato!
Najnowsze komentarze (522)
Marcin
7 miesięcy temu
Najlepiej wypadła Cleo to jest mega kobieta . To jest nasza najcudowniejsza Joasia . Wszyscy jesteśmy dumni , że mamy taką super gwiazdę . Charakteryzacja w sylwestra była naprawdę na najwyższym poziomie oczywiście wokal również . Kochamy naszą gwiazdę 🙂
Joanna
7 miesięcy temu
Byłam na tym Sylwciu i zastanawiałam się czy to facet czy kobieta - a to Doda!!! 60letnia kobieta ma takie męskie rysy twarzy, robi to sobie celowo? jakaś depra i trauma po rozwodzie ją trzyma?
Babcia Doda
7 miesięcy temu
Viki Gabor najpiękniejsza i śliczne zaspiewala, ja już się zbieram w sobie żeby jej ustąpić miejsca na scenie i pójdę do komórki se odpoczońć po dużym zmęczeniu mojego ciała całego
Merry Ch.
7 miesięcy temu
Nikt z widzów Sylwestra Polsatu nie ma żadnych wątpliwości, że Viki Gabor była zdecydowanie najlepsza. Ta genialna dziewczyna prezentuje niesamowity talent muzyczny i sceniczny. Jej występy przebiły wszystkie inne. Było widać że ludzie najlepiej bawili się właśnie wtedy kiedy ona śpiewała. Biedna emerytka Doda zaklina rzeczywistość płaczem kołcza od depresji
Barbara
7 miesięcy temu
Viktoria Gabor odlotowo wyglądała. Stylizacje (wszystkie, również zakulisowe) bardzo ciekawie dobrane. Piszę to, bo doceniam inne dziewczyny w dobrych ciuchach. Nie zazdroszczę, raczej mnie to inspiruje, dlatego bawi mnie folia ochronna na babci Dodzie i te prześwitujące pasy, jak ona chodzi hahhahaha
słaby wystóp
7 miesięcy temu
Babcia Doda z rozpaczy wstrzymuje biegunkę.... i nagle chluuuuup, a już prawie się udało.
ale chała
7 miesięcy temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i słabą psychikę, żeby skomleć w kółko o niepisanie komentarzy wyśmiewających Dodę. Fuandzia i Dodzia jesteście żałosne.
brydżyści
7 miesięcy temu
Nietrudno tu zauważyć jak cyklicznie, sztampowo powtarzają się utarte błagalne w tonie slogany tej samej treści, żałośnie wychwalające Dodę, z czego mamy bekę, więc czekamy na więcej błagań o polubienie biedactwa Dody. My ze swojej strony gwarantujemy ubaw z Dody i cztery osiemnastki w czterech karetach asów.
jak tak można
7 miesięcy temu
Dosi Robaczewskiej jest bardzo przykro, gdy czyta komentarze o sobie, zwane popularnie paszkwilami krajka, a nocą płacze w poduszkę, zwłaszcza, że Radzio w tym czasie namiętnie kocha się z seksowną, piękną żoną Gosią.
Do Dosiki
7 miesięcy temu
Słuchaj, babcia Dodunia, uprasza się abyś w końcu znalazła resztki rozumu. Biegnij co sił, może u kresu swojej drogi dogonisz go, czego szczerze nie życzy esteta. Ale o czym innym, otóż, robaczewska.. 60 letnia sprzątacho z kloseta z głosem menela, nogami tak krzywymi, że dziw, że jeszcze chodzisz i zezem takim, że jedno oko widzi Doktora Dodolittle, a drugie jego zwierzęta. No trudno nie wspomnieć o udziale tej sprzątaczki w programach dla rozumnych inaczej, czyli Barszcz, Jak ona śpiewa po wutce , Projekt Lodowisko z niepełnosprawną umysłowo jurorką Dolodzią pokazującą swój kompleks niższości w kroczu... etc, etc. Poza tym wygląda jakby wciąż szukała rozumu i nie znalazła go, bo nie zrozumiała komendy - biegiem marsz! Robienie fotek w gaciach i publikowanie ich w necie, to nie tylko żenada dla niej samej, ale kompromitacja zarówno dositorbieli jak i jej schorowanych rodziców. Na ig stara pokraczna łupa skrzeczy, drze facjatę na tego jej 65-letniego torbacza z doraźną wiewiórą na łysej glacy, bo ona jest teraz produkt w centki. Obraz komiczny, by nie powiedzieć błazeński. 99,99% komentarzy, to komentarze negatywne i rozumny czlowiek użyłby szarych komórek i coś zmienił, jednak dla tej rozklapichy po czterech narzeczonych ewakuujących się drzwiami do burserdelu, myślenie jest zbyt trudną czynnością i pozostaje z wciąż rozdziawioną gębą i tragicznie bezrozumnym, zezowatym wzrokiem. Poza tym widziałem kawałek programu 'skecze menczonce'. No pokazać siebie z wagą 20 kg i głową słonia, to faktycznie wielki ssak trąbonos, uszy torby na wynos. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate na szczudłach, i garb od tego, dlatego ktoś musi ją podtrzymywać nie tylko na duchu. A udział w filmie Pasiwackiego... buhahahah... prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. Ona mowiła, że jest mensanem, a skończyła ledwie podstawówkę. Mówiła, ze IQ ma wyższe od Einsteina, a nie wie co to jest Ikarus, a Ikara myli z wikarym. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa, to powazny problem. Babciu Doduniu, może rozbierzesz się przed Doktorem Dodolittle i jego zwierzakiem prosiakiem Geb-Geb? Ulżą ci w niedoli, bo masz wielki, pusty... a te twoje nagrody Dodarwina śmiechu warte.
Samba
7 miesięcy temu
Czy naprawdę w otoczeniu Dodzi Rabczesiowej nie ma kogoś inteligentnego, kto miałby kontrolę nad nią, jej „dyskusjami” i prezentacjami na Instagramie oraz Pudelku? Przecież te jej teksty, wywody, komentarze, inscenizacje (chociażby ostatnio o uszach, cyrk z kelnerem Maxiem w obskurnym hoteliku w Turcji, niby-noga, wietrzenie krocza, jej rozpaczliwe tulenie się do króla Sylwestra - Dawida K. itd.), są na poziomie niezbyt rozgarniętej przedmiesiączkowej dziewczynki! Infantylność w każdym słowie, ruchu, w każdej fotografii, naśladowanie zachowania nastolatki – przy jednoczesnym żebractwie, ograniczoności i prostactwie – są nie do strawienia dla każdego normalnego człowieka. Zarazem jest to wszystko wyjątkowo żałosne, kiedy ma się świadomość, że dotyczy mocno starszawej ''kobiety''z wykształceniem podstawowym udającej yntelektualystkę za dychę…
beka z Dody
7 miesięcy temu
najbardziej obciachowa celebrytka w tym kraju to babcia Doda,- co wejście to KOMPROMITACJA
@dORI
7 miesięcy temu
Zacznijmy od tego, że babci Dodzi bajeczki o jej 'nieprzeciętnej' inteligencji, to żenująca ściema mająca przykryć jej kompleks braku wykształcenia. Kto przy zdrowych zmysłach wierzy, że osoba, która zdołała ukończyć jedynie szkołę podstawową w jakiejś gminie jest 'członem' Mensy? Nie ma jej na liście członków Mensy i nigdy nie było. Mensa nie wydaje zaświadczeń o IQ swoim członkom, bo niby po co, a zakompleksiona Dodzia wszystkim wciska na 'dzień dobry' to swoje żenujące zaświadczenie o ilorazie IQ, bo wie, że swojej głupoty nie może zlikwidować tak jak tatuażu sromu na łonie. Wyobraźmy sobie zmarłego niedawno fizyka teoretycznego i matematycznego Stephen'a Hawking'a, który za życia podbudowuje swoje istnienie zaświadczeniem w formie dyplomu o ilorazie IQ równym ilorazowi IQ babci Dodzi. To nie tylko śmieszne, ale i budzące litość, że babcia Dodzia jest w stanie to sobie wyobrazić, a nawet w to uwierzyć. Radek chyba coś na ten temat wie... hehehe. Ale nagroda Karolka DoDarwina, którą się tu tak wzrusza, przyćmiła wszystkie jej biedne nagrody zdobyte dzięki internetowym przekręcikom na miarę dożynkowych przyśpiewek inwentarzowi w oborze.
do Łogisty
7 miesięcy temu
Dzieciaki nie mają pojęcia kim albo czym jest jakaś tam Doda, a w Cannes nikt się nie interesował nieobytą prowincjuszką, więc machała niby do wyimaginowanych znajomych 'z branży' i wdzięczyła się do kompletnie niezainteresowanych nią fotografów. Dla niej najważniejsze jest to, co ludzie o niej pomyślą, więc stąd te ośmieszające ją działania. Ludzie się co najwyżej śmieją, a ona to raczej przypadek psychiatryczny, ale z tych teatralnie dramatycznych i komicznych zarazem. Można poobserwować dla śmiechu, ale słuchać jej seplena to już przesada.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wakacje Anny Wendzikowskiej w Jastarni: wypad na plażę z córkami, sesja zdjęciowa w kostiumie i SZYBKI powrót do domu (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska dopiero co zakończyła współpracę z "Dzień Dobry TVN". Nadmiar wolnego czasu dziennikarka postanowiła spożytkować, zabierając pociechy nad morze. Ekspresowa wizyta na plaży upłynęła 40-latce pod znakiem sesji zdjęciowej z koleżanką.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Adam Zdrójkowski "przyłapany" na randce z 16-letnią modelką. To ona zastąpiła Wiktorię Gąsiewską? (ZDJĘCIA)

Adam Zdrójkowski spędził poniedziałkowy wieczór w towarzystwie młodszej o 6 lat modelki i aspirującej influencerki. Para wybrała się do modnej warszawskiej restauracji. Zobaczcie, jak się bawili.
8.

Naturalna Tyra Banks pomyka w lateksowych legginsach, eksponując sylwetkę (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli ostatnio Tyrę Banks na jednej z ulic Los Angeles. 48-latka maszerowała z kubkiem napoju, prezentując swe kształty w sportowej stylizacji.
7.

Skąpana we włoskim słońcu Penelope Cruz zachwyca sylwetką na urlopie z rodziną u wybrzeży Portofino (ZDJĘCIA)

Ubrana w jaskrawy kostium Penelope Cruz skutecznie zwracała na siebie uwagę operujących z lądu paparazzi. Na jachcie pod włoską banderą gwieździe towarzyszyli syn, córka oraz grupa przyjaciół. Tak to można żyć?
6.

72-letni Richard Gere bryluje na czerwonym dywanie z młodszą o 33 lata ukochaną (ZDJĘCIA)

Richard Gere zaszczycił obecnością festiwal w hiszpańskiej Marbelli. Na czerwonym dywanie 72-letniemu aktorowi towarzyszyła młodsza o ponad trzy dekady żona, z którą doczekał się dwójki dzieci.
5.

Tak mieszka Dominika Gwit: mocne kolory, przytulne wnętrza i cała masa dekoracji (ZDJĘCIA)

Dominika Gwit chętnie pokazuje w sieci wnętrza swojego mieszkania. Aktorka może się pochwalić m.in. przestronną kuchnią oraz przytulnym salonem z licznymi dodatkami i mocnymi kolorystycznymi akcentami.
4.

Dawno niewidziany Will Smith pozdrawia paparazzi, maszerując z żoną na randkę (ZDJĘCIA)

Willa Smitha przyuważono wraz z Jadą Pinkett Smith przed jedną z ulubionych restauracji gwiazd. Aktor zdawał się mieć świetny humor. Już oswoił się z zakazem wstępu na ceremonię rozdania Oscarów?
3.

Klaudia El Dursi w kolorowym bikini wypoczywa na plaży w Chałupach (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi postanowiła ostatnio po raz kolejny w tym roku odwiedzić Chałupy. Celebrytka beztrosko relaksowała się na tamtejszej plaży odziana w kolorowe bikini. Przed słońcem chroniła się zaś za pomocą kapelusza.
2.

Katarzyna Wołejnio relaksuje się w towarzystwie Łukasza Jemioła i buszuje w jego butiku (ZDJĘCIA)

Katarzyna Wołejnio wybrała się ostatnio na miasto w towarzystwie Łukasza Jemioła. Celebrytka zjadła obiad z projektantem, później zaś odwiedziła jego warszawski butik.
1.

Anna Lewandowska odsłania umięśniony brzuch, kibicując Robertowi na meczu FC Barcelona (ZDJĘCIA)

Anny Lewandowskiej nie mogło zabraknąć na drugim meczu Roberta w barwach FC Barcelona. Niestety, spotkania nie można uznać za szczególnie udane. Niemieckie media nie zostawiły na Polaku suchej nitki, oceniając jego początek sezonu jako "ogromne rozczarowanie".