Szczęśni relacjonują TURECKIE WAKACJE w towarzystwie Jana Bednarka. Fajnie tam mają? (ZDJĘCIA)
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny po hucznym świętowaniu 10. rocznicy ślubu wybrali się na wakacje do Turcji. Podczas wycieczki towarzyszy im Jan Bednarek z żoną i córką. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze kadry z wypadu.
Szczęśni relacjonują TURECKIE WAKACJE w towarzystwie Jana Bednarka. Fajnie tam mają? (ZDJĘCIA)
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny pod koniec maja świętowali 10. rocznicę ślubu, czego nie omieszkali odnotować w mediach społecznościowych. Małżonkowie nie poprzestali jednak na tym i w ubiegłym tygodniu zorganizowali w Warszawie huczną imprezę z tej okazji. Wieczór uświetniły występy zagranicznych gwiazd.
Na przyjęcie stawili się koledzy piłkarza z boiska, między innymi Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak z ukochanymi. Nie zabrakło również przedstawicielek show-biznesu. Wpadły chociażby Julia Wieniawa, Maffashion czy Roksana Węgiel z Kevinem.
Zobacz także: Robert Lewandowski TAŃCZY JAK MICHAEL JACKSON na rocznicowej balandze Szczęsnych. Hit? (WIDEO)
Po hucznym świętowaniu przyszedł czas na odpoczynek. Marina i Wojtek zapakowali manatki i wspólnie z dziećmi wybrali się na wakacje do Turcji. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze kadry z rodzinnej wycieczki. Wokalistka zaprezentowała na Instagramie otaczające ich widoczki i pochwaliła się nagraniem ukazującym męża niosącego pociechę na rękach.
Podczas wycieczki towarzyszą im Jan Bednarek z żoną i córką. W sieci pojawiły się także kadry dokumentujące czas spędzony przez młodszą pociechę Szczęsnych oraz Lilly w basenie. Dzieci Bednarka i Szczęsnego zyskały także podczas wyjazdu bransoletki z imionami.
Fajna wycieczka?