Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Szykowna Małgorzata Rozenek przejmuje Sejm! Przemawiając, uderzyła w PiS i Konfederację. Nadaje się na polityka? (ZDJĘCIA)

492
Podziel się:
492
Podziel się:

W Sejmie toczyły się dziś rozmowy ws. refundacji in vitro. Podczas wtorkowych obrad na mównicy ponownie pojawiła się Małgorzata Rozenek. Gwiazda wbiła szpilę niektórym ugrupowaniom i podkreślała, że w kraju jeszcze wiele musi się zmienić. Dobrze wypadła?

1
 / 11
Szykowna Małgorzata Rozenek przejmuje Sejm! Przemawiając, uderzyła w PiS i Konfederację. Nadaje się na polityka? (ZDJĘCIA)
Szykowna Małgorzata Rozenek przejmuje Sejm! Przemawiając, uderzyła w PiS i Konfederację. Nadaje się na polityka? (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek znów pojawiła się w Sejmie. Padły mocne słowa (East News, FORUM, Instagram)
0
0

Fani Małgorzaty Rozenek doskonale wiedzą, że polityka i działalność społeczna nie są jej obce. "Perfekcyjna" od dłuższego czasu zabiera głos w toczącej się od lat dyskusji na temat in vitro, stając się poniekąd ambasadorką rodziców, którym metoda odmieniła życie. Choć prawicowe ugrupowania sukcesywnie usiłowały zamieść temat refundacji zabiegów pod dywan, organizacje pozarządowe dzielnie nagłaśniały problem i domagały się debaty z Wysoką Izbą. W końcu, po ostatnich wyborach parlamentarnych i zwycięstwie dotychczasowej opozycji, temat finansowania in vitro trafił do Sejmu. Zanim posłowie przystąpili do głosowania, Rozenek miała okazję zwrócić się do zebranych polityków.

To wielki dzień, radosny dzień i my radości z tego dnia nie pozwolimy odebrać. Bardzo negatywnie są przez nasze środowisko odbierane wypowiedzi posłów Prawa i Sprawiedliwości czy posłów Konfederacji. My zdajemy sobie sprawę z przełomowej chwili, która już niedługo, w dzisiejszym sejmie, będzie miała miejsce. W imieniu swoim, w imieniu kilkuset osób skrajnie zaangażowanych w zbieranie podpisów pod tą ustawą, a szczególnie w imieniu 500 tysięcy obywateli, którzy podpisali się pod ustawą, bardzo państwu dziękuję. Za waszą empatię, za wasze zrozumienie, za przywrócenie godności nam i naszym dzieciom - mówiła.

I chcę powiedzieć, że ostatnie dni zdecydowanie wysłały do kraju, w Polskę, sygnał, że głosy obywateli są słuchane. Bardzo za to dziękujemy. Niestety niektóre wypowiedzi parlamentarzystów, o zgrozo, pokazują, że jest wiele do zrobienia w temacie mowy nienawiści, w temacie ochrony godności naszych dzieci i nas, jako rodzin. I obiecujemy, my społeczeństwo obywatelskie, pełne zaangażowanie w pracę nad takimi aktami - podkreślała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda TVN pojawiła się w gmachu przy ul. Wiejskiej w szykownej stylizacji. Rozenek miała na sobie golf oraz garnitur w wielbłądzim kolorze. Elegancki "look" dopełniły połyskujące platformy na obcasie oraz stonowany makijaż. Fotoreporterzy uchwycili radosny dla Małgosi moment, gdy wymagana większość posłów zagłosowała za finansowaniem metody in vitro z budżetu państwa.

2
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
3
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
4
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
5
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
6
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
7
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
8
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
9
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
10
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
11
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
KOMENTARZE
(492)
What?
5 miesięcy temu
Byłeś 2 lata w śpiączce, budzisz się w zeszła środę, włączają ci telewizor, obrady sejmu, a tam na mównicy Rozenek Majdan, na fotelu marszałka Hołownia 😳😳😳😳😳
. ...
5 miesięcy temu
Ja nie rozumiem dlaczego i jakim cudem ona występuje tam jako ekspert. Już enty raz.
taka prawda
5 miesięcy temu
jeszcze Dagmara z Królowych życia na ministra sprawiedliwości i skład kabaretu będzie zupełny
Assad
5 miesięcy temu
Ekspert od wszystkiego! Szkoda ze jak byla pandemia to nie słuchali prawdziwych ekspertow
🐩🐩🐩
5 miesięcy temu
Czemu królik przestał obserwować Marinę na Instagramie? jeszcze wczoraj obserwował..
Najnowsze komentarze (492)
Gujana
5 miesięcy temu
Na starość jeszcze do Sejmu się pcha
Magda
5 miesięcy temu
Absolutnie Nie!!! Dla In vitro. Za chwilę klonowanie też będzie refundowane?
AAA
5 miesięcy temu
Upadek sejmu.... Rozenek, Chorosinska i Mejza.... Bardziej skompromitowanych osób nie było ?
Ania
5 miesięcy temu
Precz z Rozenek-Majdan!!! Zbrukała Sejm swoją obecnością!
Magda
5 miesięcy temu
W Domach Dziecka jest pełno ukochanych, porzuconych albo z losowych sytuacji Dzieci. Proszę pomoc Domom Dziecka i Prawu Adopcyjnemu. Byłoby to pięknym gestem i tu na pewno Każdy Podatnik powie "Tak". Ja na pewno!!!!!!!!!
Mag
5 miesięcy temu
Mało mamy problemów w PL. Nie mamy pieniędzy żeby refundować widzi misie ewentualnych in vitro. Stop dla refundacji in vitro. Proszę refundować domy dziecka!!!!!!!!!!!
Prawda 2023
5 miesięcy temu
Jestem kategorycznie na Nie dla In vitro. Doba drożyzny, Inflacji, zmian politycznych w Polsce i na Świecie, zmian klimatycznych. Ludzie masowo krzywdzą i oddają zwierzęta do Schronisk. Ludzi zabija drożyzna, starsze osoby często nie mają na życie i leki. A tu co mamy płacić za in vitro? Chyba zart. A jaka refundacja przewidziana jest dla, Schronisk ze zwierzętami!!!!!!!!
Mag
5 miesięcy temu
Żadnej refundacji dla in vitro. Jakim prawem podatnicy w dobie inflacji mają za to płacić!!!!!!!!!!
SKANDAL MRM
5 miesięcy temu
W marcu 2020 roku (PRAWIE CZTERY LATA TEMU) z wielkim wrzaskiem medialnym i nawet zaangażowaniem się marszałka Senatu – Tomasza Grodzkiego - została otworzona fundacja Małgorzaty Rozenek-Majdan o nazwie MRM. Fundacja miała zajmować się tematyką in vitro. Na jej stronie czytamy: „Działamy na rzecz wyrównywania dostępu do specjalistycznych usług medycznych, umożliwiamy leczenie osobom niezamożnym, wspomagamy profilaktykę osób i ich rodzin. Promujemy i organizujemy wolontariat. Działamy charytatywnie”. DO DZISIAJ fundacja JEST MARTWA – nie przyjęła ANI JEDNEJ OSOBY, NIE POMOGŁA NIKOMU! Na internetowej stronie MRM widniał przez prawie dwa lata ten sam komunikat: „Ze względu na zaistniałą w kraju sytuację i w trosce o Wasze bezpieczeństwo zawieszamy zapisy na badania i wizyty w punktach pobrań”. W tamtych latach działały przecież w Polsce (oprócz krótkich okresów maksymalnych obostrzeń, związanych z Covid-19) TYSIĄCE fundacji, ośrodków medycznych, klinik, prywatnych przychodni itp. Pomogli tysiącom osób, przyjęli tysiące, dziesiątki tysięcy pacjentów. Fundacja MRM w rzeczywistości NIE ISTNIEJE! Czyżby to była – jak wielu ludzi (nie tylko z branży medycznej) sądzi – firma do unikania podatku od zarobków małżeństwa Majdanów i pralnia pieniędzy? Może jest to – po prostu – MASZYNKA do łatwego i bezpiecznego wydojenia pieniędzy od ludzi/ firm, zgodnie z wiele wyjaśniającym PARAGRAFEM 10 Statutu Fundacji MRM: „Dochody Fundacji pochodzić mogą w szczególności z: 1. darowizn, spadków, zapisów, 2. dotacji i subwencji oraz grantów, 3. dochodów ze zbiórek i imprez publicznych, 4. dochodów z majątku Fundacji”. ILE PIENIĘDZY do tej pory wyssała MRM? Kto, kiedy wpłacał? Raporty finansowe MRM są niedostępne online, a powinny być! Tą fundacją powinny zainteresować się odpowiednie służby finansowe i prawne IIIRP. Na razie jest SKANDAL! Celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan CAŁKOWICIE ZNIEWAŻYŁA KOBIETY/ MAŁŻEŃSTWA/ PARY, które liczyły na pomoc jej fundacji przy in vitro (o czym krzyczała ona przez wiele miesięcy!), a w zamian za to… dosłownie i w przenośni wypina się w Internecie/ Instagramie tyłkiem, fundując tym kobietom jedynie nieustanne, wulgarne, narcystyczne eksponowanie siebie i jej trzeciego męża, również na plażach, w hotelach Polski, Meksyku, Szwecji, Italii, Tajlandii, USA, Hiszpanii, Francji, Turcji. „Zyskuje” Małgorzata Rozenek-Majdan następne tysiące osób, które na wspomnienie o niej dostają drgawek. Organami nadzorczymi fundacji są: właściwy ze względu na zakres działania i cele fundacji minister oraz miejscowo właściwy starosta, czyli w przypadku MRM Minister Zdrowia i starosta mazowiecki. Dlaczego do tej pory nikt nie wszedł z kontrolą do fundacji-widma MRM? Układy tatusia Stanisława Kostrzewskiego i nagrania/ dokumenty, „haki” - którymi dysponuje – zapewniają bezkarność córeczce Małgorzacie?
Emik
5 miesięcy temu
Sejm juz calkowicie stracil swoja powage, glos oddaje sie celebrytce, to, ze skonczyla studia prawnicze nie czyni ja prawnikiem.Och zapomnialam we Wloszech poslanka byla niejaka Cicciollina, kim byla, radze poszukac.
hehehe
5 miesięcy temu
ale autorytet
Patrycja16
5 miesięcy temu
Poszła żeby marychę legalnie sprzedawali dla Radzia!!!
ania
5 miesięcy temu
Hej, może poczytacie gdzieś... Rozenek zaangażowała sie społecznie w temat in vitro. Chce pomóc innym. To chyba dobrze, prawda?
ddd
5 miesięcy temu
Wstydu i lansu oszczędź.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zlot odstrzelonych celebrytek na evencie marki kosmetycznej: Wersow, Magdalena Stępień, Karolina Pisarek (ZDJĘCIA)

W środę celebrytki miały kolejną motywację do tego, by wystroić się i ruszyć na podbój ścianki. Wszystko za sprawą imprezy Maybelline Music Stories. Kto tym razem zaprezentował się najlepiej?
9.

Spektakularna metamorfoza Sydney Sweeney! Gwiazda "Euforii" jest nie do poznania? (ZDJĘCIA)

Sydney Sweeney w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. Niektórzy nie wierzą, że to zasługa natury i podejrzewają 26-letnią aktorkę o "poprawianie" urody. Myślicie, że coś jest na rzeczy?
8.

Drapieżna Maja Sablewska dotarła na zakupy zabytkowym mercedesem, wymachując torebką za ponad 130 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Jak na profesjonalną stylistkę przystało, Maja Sablewska jest stałą bywalczynią warszawskich butików. Jej wyczucie smaku przejawia się nie tylko w doborze outfitów, ale również w wynajdywaniu motoryzacyjnych perełek. Tego dnia z pewnością była jedną z najmodniej prezentujących się mieszkanek stolicy.
7.

Shawn Mendes PARADUJE po Los Angeles ze STARSZĄ O 26 lat terapeutką. To coś więcej? (ZDJĘCIA)

O relacji łączącej Shawna Mendesa ze starszą o 26 lat Jocelyne Mirandy mówi się już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że piosenkarz, który rozkochał w sobie wiele nastoletnich serc, nawet podczas zwykłego spaceru może liczyć na wsparcie znanej terapeutki gwiazd.
6.

Tak wygląda mazurska willa Edyty i Cezarego Pazurów: rustykalne wnętrza, basen i widok na jezioro (ZDJĘCIA)

Mazurska posiadłość Edyty i Cezarego Pazurów to sielskie miejsce, do którego uciekają, gdy chcą "naładować baterie". Żona aktora przyznaje, że dopiero z wiekiem doceniła jego uroki. Chcielibyście tam zamieszkać?
5.

Zwyczajne Katie Holmes i Suri Cruise maszerują razem po Nowym Jorku. Córka aktorki niedawno skończyła 18 lat (ZDJĘCIA)

Katie Holmes i Suri Cruise po raz kolejny zwróciły na siebie uwagę nowojorskich paparazzi. Mama i córka podczas wyjścia na miasto wyposażyły się w dwie kawy i wodę. Są do siebie podobne?
4.

Joanna Jarmołowicz świętuje 30. urodziny z Janem Królikowskim: kwiaty, pogawędki ze znanymi znajomymi i wychodzenie na "dymka" (ZDJĘCIA)

Z okazji 30-stki Joanna Jarmołowicz zaprosiła bliskich do jednego z warszawskich lokali. Jubilatka i jej goście tego wieczoru wypalili sporo papierosów. Fajna impreza?
3.

Cleo zdjęła doczepy. Oto jak wyglądają jej naturalne włosy

Cleo od lat pozostaje wierna długim blond włosom, które wiąże w wysokiego kucyka. Wiadomo, że zainwestowała w doczepy, które dodają niesamowitej objętości jej fryzurze. Pokazała, jak wygląda w naturalnej odsłonie.
2.

Katy Perry bryluje na evencie "Idola" w skórzanym gorsecie. Czas się dla niej zatrzymał? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek odbył się event zapowiadający premierę najnowszego sezonu amerykańskiego "Idola". Na wydarzeniu nie zabrakło Katy Perry, która zadała szyku w burgundowej kreacji z gorsetem i odważnym rozcięciem. Klasa?
1.

Marcela Leszczak prezentuje wachlarz PONĘTNYCH MIN, pozując TOPLESS w samej marynarce i rajtuzach (ZDJĘCIA)

Marcela Leszczak wzięła udział w sesji fotograficznej, do której zdecydowała się pozować topless. Żona Michała Koterskiego miała na sobie tylko marynarkę i bieliznę. Zadała szyku?