Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Szymon Hołownia został OJCEM! (FOTO)

620
Podziel się:

Szymon Hołownia przywitał na świecie drugie dziecko. Żona byłego showmana, a dziś polityka, Urszula Brzezińska-Hołownia, urodziła. Dumny tata pokazał pociechę i zdradził jej imię.

Szymon Hołownia został OJCEM! (FOTO)
Szymon Hołownia (East News)

Szymon Hołownia zrobił medialną karierę głównie dzięki udziałowi w programach TVN, które z powodzeniem prowadził przez wiele sezonów. W pewnym momencie dziennikarz postanowił przekuć swoją popularność na sondażowe słupki i z dziennikarza przeobraził się w polityka. Kierujący jedną z większych partii ekscelebryta chętnie działa w mediach, opowiadając nie tylko o swoim programie, ale i życiu prywatnym.

Kilka tygodni temu Hołownia ogłosił, że wraz z żoną, Urszulą spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Para, która pobrała się w 2016 roku i wychowuje córkę Manię, radosną nowiną podzieliła się z internautami w mediach społecznościowych.

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek - mówił na świątecznym nagraniu Hołownia, patrząc na okazały już brzuch małżonki.

W czwartek na instagramowym profilu Szymona Hołowni pojawił się post oznajmiający narodziny drugiej córki. Dumny tata zdradził, jakie imiona otrzymała.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da - pisze szczęśliwy Hołownia.

Pudelek gratuluje i wita na świecie!

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(620)
Johnny Manero...
1 tyg. temu
Telewizyjny kaznodzieja z Mam talent , któremu wydaje się , że jest politykiem . Tym razem jednak gratulacje i niech się dziecko zdrowo chowa .
jacekg
1 tyg. temu
Gratuluje Ale nie wracaj już do Polityki? Jesteś jak wszyscy inni. Panu już dziękujemy
KONFERANSJER
1 tyg. temu
ALE KOGO TO OBCHODZI? NIECH WRACA DO MAM TALENT , OCZYWIŚCIE JAKO KONFERANSJER BO ŻADNEGO TALENTU NIE MA
Wikloi
1 tyg. temu
A po co komu to do wiadomości ,ze u Hołowni sie urodziło nie jestem ani rodzinä ani znajomym ,zdjecie niech Hołownia schowa do albumu
ciekaw
1 tyg. temu
a czy hoojownia popłakał się??? Czy wybrali juz płeć dziecka???
Najnowsze komentarze (620)
sztuba
6 dni temu
OJCEM CZYICH DZIECI
SUPER
6 dni temu
Wspaniały człowiek!!!!!! Cieszę się Pana szczęściem!!!!!!!!
Klops
7 dni temu
Nie ufam mu jako politykowi w ogóle, za bardzo kościółkowy i bez kręgosłupa. Ale przynajmniej wie co to znaczy mieć rodzinę i wyzwania z nią związane, w przeciwieństwie do rządzącej nami kasty starych kawalerów ojczyzny, świętych panienek i dziadków patriarchatu 70+ co się w życiu spacerem z wózkiem nie zhańbili.
🤔🤔🤔🤔
7 dni temu
tak jak nienawidzę PiS-u tak uważam, że z taką opozycją będzie niestety rządził kolejne lata. Nikt rozsądny nie zagłosuje na płaczliwą wersję laleczki Chucky
aurelian
1 tyg. temu
To on nie jest gay'em? Czuję się oszukany...
pikus
1 tyg. temu
Serdeczne gratulacje p.Szymonie nie przejmować się nieprzychylnymi komentarzami ci zawistnicy pewnie tak odreagowują swoje kompleksy
edi
1 tyg. temu
W tym wieku to moje dzieciaki konczyli szkoły średnie , ale z niego taki kogut jak polityk . Napewno kturyś z pilotów pomukl mu w drodze wyiątku aby muk rozmawiać jak karzdy liczący się meszczyzna o dzieciach , powinien dla eskadry w kturei rzona lata postawić dobrego bimbru bo to napui pilotów za moich czasów był . Jak nie wierzy to zbada DNA to tylko niewielki koszt a spać bedzie w spokoiu.
zimny
1 tyg. temu
znowu płakał?
Babcia
1 tyg. temu
Szymek za kotara w TVN lepiej wygladal
Urszula
1 tyg. temu
Gratuluje pani Urszuli szczescia z urodzenia drugiej panienki. Wszystkiego Najlepszego
Zuz
1 tyg. temu
Elżbieta Wanda - piekne imiona, nie kolejna Amelia czy Oliwia 🤮
Soshqi
1 tyg. temu
Co znaczy "został ojcem" - to kim jest dla poprzedniego dziecka? Wujkiem?
Dzodzanna
1 tyg. temu
Jak można w takim wieku dzieci robić. Później idą na wywiadówkę i wychowawca myśli że dziadek z babcią przyszli
Adonis
1 tyg. temu
Żeby tylko tego dzieciaka we łzach nie utopił.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie