Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Tak po remoncie wygląda GRÓB Piotra Woźniaka-Staraka! Mauzoleum robi wrażenie (ZDJĘCIA)

777
Podziel się

Prace remontowe miejsca spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka właśnie dobiegły końca. Nad obiektem czuwali włoscy fachowcy.

Tak po remoncie wygląda GRÓB Piotra Woźniaka-Staraka! Mauzoleum robi wrażenie (ZDJĘCIA)
Zakończono remont grobu Piotra Woźniaka-Staraka (East News)
bEpMqpdx

Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka ciągnęła się od dłuższego czasu. Zmarły wskutek tragicznego wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno producent początkowo został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Niestety, szybko okazało się, że grobowiec nie spełnia wymogów stawianych katakumbom, co miało swój finał w giżyckim sądzie. Ostatecznie pochówek uznano za nielegalny, a bliscy mężczyzny postanowili przenieść urnę z jego prochami na warszawskie Powązki.

Po krótkim czasie od zmiany miejsca spoczynku Piotra rodzina zdecydowała zafundować mu grobowiec z prawdziwego zdarzenia. Zburzono więc dotychczasowy pomnik i rozpoczęto intensywne prace budowlane.

bEpMqpdz
Zobacz także: Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Jak udało się nam ustalić, remont grobu Woźniaka-Starak dobiegł już końca. Jak podaje "Super Express", rodzina zleciła projekt grobowca włoskim architektom. Trzeba przyznać, że pokaźnych rozmiarów mauzoleum robi wrażenie. Imponujący obiekt znacznie wyróżnia się na tle innych miejsc pochówku.

bEpMqpdF

Od frontu nowo wybudowanego grobowca widzimy stojący za szybą oryginalny świecznik, który przypomina gałęzie drzew. Znalazło się także miejsce na znicze i kwiaty. Wrażenie robi usytuowany na wyższej części mauzoleum krzyż oraz umieszczony pod nim napis "Starak".

Zobaczcie nowe miejsce spoczynku producenta.

bEpMqpdG
bEpMqpdH
bEpMqpea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(777)
Tak mysle
3 tyg. temu
Myśle ze oddali by bardzo wiele żeby jednak syn był wśród żywych. Dla mnie wyjątkowo niestosowne robie je takich zdjec oraz publikowanie ich…
Asia
3 tyg. temu
Kto by pomyślał jeszcze te 3 lata temu ze tak będzie jego nowy dom już wkrótce wyglądał...
Wstyd !
3 tyg. temu
Żałosne robić takie zdjęcia
bEpMqpeb
fil
3 tyg. temu
po smierci mu najbardziej takie mauzoleum potrzebne
Żaba
3 tyg. temu
Piękne i przynajmniej Rodzina będzie mogła pomodlić sie w spokoju, bez fleszy reporterów
Najnowsze komentarze (777)
GOSIA
2 tyg. temu
SUPER POMYSŁ Z MAUZOLEUM, TEŻ CHCIAŁABYM MIEĆ TAKIE CHOCIAŻ MNIEJSZE, ALE JAK TO MA SIE DO PRZEPISÓW ? JAKI PRZEPIS POZWALA NA BUDOWANIE TAKICH MAUZOLEÓW? NIE CHCĘ BYC ZASYPANA BRUDNA ZIEMIA.
swedr
3 tyg. temu
Ludzie stawiają pomniki, a tu nie pomnik a modlitwa jest potrzebna, bo jest o co się modlić.
kocimiętka
3 tyg. temu
prawdziwe nazwisko to Woźniak,a nie Starak
ZasKoczony65
3 tyg. temu
Na pewno jest wniebowzięty, że tak pięknie wygląda. No postarali się, dzieło sztuki. Powiem, że gest to oni mają.
Żałosne
3 tyg. temu
A dlaczego nie Wożniak, a bo to reklama bogatego ojczyma.
dobra rada
3 tyg. temu
Czarny humor, ale coś w tym jest.
serio
3 tyg. temu
To jest skromna budowla .Ludzie zobaczcie jakie mauzolea mają bogaci cyganie to zrozumiecie o czym mowa.Rzeźby z marmuru ,wyryte postaci cale naturalnej wielkości ,król cyganów w Bonn ma wielką koronę za ogrodzeniem .To jest pikuś skromny.
Wip
3 tyg. temu
Dzizas myślałem ze to kable a to konstelacja z metalu
bEpMqpdT
Jaga
3 tyg. temu
Zgadzam się prawie ze wszystkim... ale dlaczego porzucona przez "zdradziucha" żona miałaby się tego wstydzić? Takie zwyczaje to tylko w katolickim kraju! To ksiądz wpędza kobietę w poczucie winy, bo nie potrafiła "chłopa" utrzymać. Nie była zbyt uległa i pokorna... i to jej wina, że sobie babę zmienił. Pora zacząć ODKATOLICZAĆ Polskę!
Winnetou
3 tyg. temu
Kogo oni "wyeksmitowali" z tej kwatery? Stare Powązki to zabytek i nie powinno się go nowobogackimi denatami "ubogacać". Dlaczego w mediach po tym tragicznym zdarzeniu nie ma przestrogi, żeby motorowodniacy strzygli się na krótko?
Ton
3 tyg. temu
No na 100% takiego właśnie lokum teraz potrzebował . Ludzie to jest przykre m ze rodzina stawiając takie monstrum chce co....... uspokoić sobie sumienie . Słabe to , bogacze maja wszystko na pokaz .
monika
3 tyg. temu
Uważam że to wyjątkowo nie smaczne wystarczyła by piękna płyta nagrobkowa ale kto bogatemu zabroni .Takie jest moje zdanie .
USTKA
3 tyg. temu
żałosne to stawianie takich obelisków
barwil61
3 tyg. temu
Jaki by ten pomnik piękny nie był to i tak teraz idzie się tylko do kamienia....
...
Następna strona
bEpMqpev