Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Warszawski grób Piotra Woźniaka-Staraka ZBURZONY. Tak dziś wygląda miejsce spoczynku producenta (ZDJĘCIA)

256
Podziel się

Jeszcze kilkanaście dni temu na grobie Piotra Woźniaka-Starak stał prosty pomnik, wokół którego kwitły wiosenne kwiaty. Teraz miejsce pochówku producenta wygląda zgoła inaczej...

Warszawski grób Piotra Woźniaka-Staraka ZBURZONY. Tak dziś wygląda miejsce spoczynku producenta (ZDJĘCIA)
Warszawski grób Piotra Woźniaka-Staraka zburzony (AKPA)
bEpUxYwl

W 2019 roku wskutek tragicznego wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno zmarł Piotr Woźniak-Starak. Producenta i męża Agnieszki Woźniak-Starak pochowano na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Niestety po pewnym czasie miejscem spoczynku milionera zainteresowały się okoliczne władze - obawiając się, że jego grób nie spełnia niezbędnych wymogów stawianych katakumbom.

Na początku ubiegłego roku do sądu w Giżycku trafiło zawiadomienie o możliwości popełnienia wykroczenia w związku z pochówkiem zmarłego poza obrębem cmentarza. Niedawno sprawa grobu Piotr Woźniaka-Staraka została oficjalnie rozstrzygnięta.

bEpUxYwn

Jeszcze zanim rozpoczął się proces w sprawie miejsca pochówku tragicznie zmarłego producenta, bliscy Woźniaka-Staraka postanowili przenieść urnę z jego prochami na warszawskie Powązki. Rodzina podjęła decyzję tuż przed 40. urodzinami Piotra i starała się utrzymać ją w tajemnicy przed światem. Tabloidy szybko jednak dowiedziały się o całej sprawie.

Teraz media obiegły nowe zdjęcia warszawskiego miejsca pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Okazuje się bowiem, że dotychczasowy pomnik został całkowicie zburzony - rodzina producenta prawdopodobnie postanowiła wybudować nowy.

bEpUxYwt

Aktualnie miejsce spoczynku zmarłego producenta otacza betonowy fundament, całość jest natomiast osłonięta deskami i sztuczną trawą - na której ustawiono znicze. Wcześniej na powązkowskim grobie Woźniaka-Staraka znajdowała się kamienna płyta z nazwiskiem producenta oraz liczne kwiaty.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda warszawski grób Piotra Woźniaka-Staraka.

bEpUxYwu
bEpUxYwv
bEpUxYwO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Ola
2 miesiące temu
Kto normalny robi zdjęcia grobu i wystających belek? Wy normalni jesteście? Ja tez niedawno przenosiła grób kogoś bliskiego i gdyby ktoś wrzucił tego zdjęcie to bym rozszarpała. Czy Wy macie jakieś granice przyzwoitości?
Zniesmaczona
2 miesiące temu
Wy to jednak jesteście hieny. Jeszcze do grobu wejdźcie:(
Gaga
2 miesiące temu
Serio? Temat na pudla???? Żenada
bEpUxYwP
Oby o
2 miesiące temu
Boze, czuwaj nad jego duszą. Wybacz pismakom, ze nie szanują spoczynku osoby zmarlej.
Beata
2 miesiące temu
Sa 2 szczyty zenady - nawet jak na standardy portali plotkarskich przystalo: 1. Zdjecie grobu 2. Zdjecie z wypadku. Na Pudlu bylo juz i jedno i drugie, gratuluje "redakcjo"
Najnowsze komentarze (256)
malina
2 miesiące temu
Chocby postawili mu nagrobek z czystego zlota, to nie zmienia faktu, ze nadal czlowiek jest zmarly? Obojetnie jaki ma nagrobek, albo nie ma go w ogole, to jest przysypany ta sama ziemia. Tam nie ma roznicy dla zmarlego czy jest bogaty, czy biedny. To ludzie zywi robia wszystko na pokaz. RYWALIZACJA na cmentarzu kto zmarlemu postawil ladniejszy nagrobek.
hiena
2 miesiące temu
jeszcze kiełbasek , piwka i grilla brakuje, w Meksyku biedni ludzie mieszkają w grobowcach, to tutaj można grillować, i o co ten szum.....................
abc
2 miesiące temu
przeciez on tam nie lezy to wszystko sciema pochowany w posuadlosci na mazurach gdzie mieszkal z rodzina a ten grob z pozoru tak zeby kazdy myslal ze tu lezy chcieli zmylic sanepid poniewaz w posuiadlosci nie wolno chowac zmarlych
Julia
2 miesiące temu
Pudelku tytuł wyraznie sugeruje akt zniszczenia grobu. Poza tym cos z Wami jest nie tak. Jaki normalny człowiek fotografuje remont grobu nawet znanej osoby, potem daje to do mediów. Awruk, ludzie co z Wami nie tak?
PabLo
2 miesiące temu
Przykra sprawa. Pomyśleć, że gdyby nie chlał za kierownicą i nie chciał zaimponować dziewczynie z baru pod nieobecność żony, to do dziś produkowałby kiepskie filmy.
lokalsi
2 miesiące temu
Ufff. Na własnym terenie trzymali urnę z prochami (jeszcze gdyby ciało) i lokalne władze się doczepiły. Ależ się panoszą.
Ok
2 miesiące temu
Bedzie nowy, ladny nagrobek, zatem dotychczasowy trzeba usunac, co jest czynione.
gosc
2 miesiące temu
czy to zainteresowanie jej osoba zawdziecza wybitnej wlasnej dzialalnosci zawodowej czy bycie s.p. zona ws??? nie rozumeim powodu
bEpUxYwH
gosc
2 miesiące temu
nie rozumiem tego szumu wokol aws? czym sie ta osoba zasluzyla na takie flesze ??????
Ewa z Łodzi ...
2 miesiące temu
jestem z nim myslami
jan
2 miesiące temu
Nic ten facet nie znaczył i po co o nim pisać ??
Seba
2 miesiące temu
Szkoda gościa jeszcze tak głupio zginął
gość
2 miesiące temu
Skromniutko wdowa pożałowała kasy.
stanko
2 miesiące temu
1. ZMARŁ nie tragicznie, tylko UTOPIŁ SIĘ w jeziorze jak wypadł z prowadzonej przez siebie motorówki. 2. Pomnik zburzono, a nie grób - grób jest tam, gdzie był.
...
Następna strona
bEpUxYxj