Trwa ładowanie...
Serdelek
|

Tak wyglądają wnętrza luksusowej willi Andziaks i Luki. Podświetlana wanna, marmury i przestronny salon

269
Podziel się:
269
Podziel się:

Andziaks i Luka pod koniec 2023 roku wprowadzili się do ogromnej willi. Wnętrza ich domu zachwycają luksusowym wykończeniem i eleganckim wystrojem. Zobaczcie zdjęcia z ich posiadłości.

1
 / 14
Tak wyglądają wnętrza luksusowej willi Andziaks i Luki. Podświetlana wanna, marmury i przestronny salon
Tak mieszkają Andziaks i Luka
Tak mieszkają Andziaks i Luka (YouTube)
0
0

Andziaks i Luka to czołowi polscy youtuberzy. Kanał Andżeliki śledzi ponad milion osób. Influencerka ma również ponad milion obserwujących na Instagramie. Internetowa celebrytka regularnie publikuje vlogi z życia codziennego jej rodziny. Nie brakuje również materiałów z podróży, kadrów z wystawnego życia oraz świątecznych vlogmasów.

W 2022 roku para zdecydowała się spełnić swoje marzenie i kupiła własny dom.

(...) My ten dom znaleźliśmy w listopadzie zeszłego roku. Oglądaliśmy kilka domów, ale jak weszliśmy do tego, to poczuliśmy, że dobrze się czujemy w tym domu, że chcemy tam mieszkać - opowiadała.

Andziaks zaznaczała, że nie miała ochoty "bawić się" w budowanie domu od podstaw i dlatego zdecydowała się z mężem kupić gotową willę. Dodała jednak, że posiadłość w środku była nieurządzona. Przygotowania do przeprowadzki i urządzenie nowego lokum były tematem kolejnych vlogów.

Chcemy mieć takie miejsce, gdzie możemy się zaszyć ze sobą, gdzie nasze dziecko będzie mogło sobie biegać po podwórku. Tutaj w centrum ja nie czuję tego, że Charlie będzie miała pięć lat i będzie sobie mogła iść sama na plac zabaw. To już nie są te czasy, to jest strach - tłumaczyła decyzję.

Działka Andziaks i Luki to 1000 metrów kwadratowych. Oprócz willi znajduje się na niej wielki ogród zaprojektowany przez celebrytkę. Na strefę wypoczynkową składa się też basen, jacuzzi oraz palmy, które dodają klimatu całości.

Wnętrza domu pary youtuberów zdominowane są przez stonowane kolory – czarny, szary i biały. Andziaks dba o to, aby wystrój zawsze był dopasowany do odpowiedniej pory roku.

W willi nie brakuje marmuru. Wykonane z niej są stolik kawowy i stół obok wygodnej sofy. Marmur zdobi też blaty w kuchni Andziaks, podświetlaną wannę oraz niektóre ze ścian na parterze domu influencerów.

Duża kuchnia, w której znajduje się wielka wyspa do gotowania, połączona jest z wygodnym salonem. Schody prowadzące na piętro także są podświetlane.

Oczkiem w głowie Andziaks jest przestronna łazienka. Oprócz wanny znajduje się tam duży prysznic oraz sporych rozmiarów lustro. Całość - podobnie jak inne pomieszczenia – utrzymana jest w biało-czarnej kolorystyce.

Zobaczcie, jak mieszkają Andziaks i Luka.

2
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Salon w domu Andziaks i Luki połączony jest z przestronną kuchnią.

3
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Meble w domu dopasowane są kolorystycznie do wszechobecnych marmurów.

4
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Łazienka to oczko w głowie Andziaks. Urządziła ją na biało i czarno.

5
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

W łazience nie mogło też zabraknąć wygodnej kabiny prysznicowej oraz podświetlanego lustra.

6
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Wanna w domu Andziaks jest zdobiona nie tylko marmurem, ale i podświetlanymi kryształami.

7
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Łazienka Andziaks znakomicie prezentuje się na zdjęciach.

8
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Schody w domu Andziaks i Luki również są podświetlane.

9
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

We wnętrzach willi Andziaks i Luki nie brakuje ciekawych ozdób.

10
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

W domu influencerów regularnie polujących na ekskluzywne marki nie może zabraknąć pojemnych szaf.

11
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

W salonie influencerów znajduje się duży stół oraz spory telewizor.

12
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Na parterze domu Andziaks i Luki znajduje się sporych rozmiarów szafa na różnego rodzaju bibeloty, dodatki i pamiątki.

13
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Blaty w kuchni również pokrywa marmur.

14
 / 14
Tak mieszkają Andziaks i Luka

Podoba Wam się dom Andziaks i Luki?

KOMENTARZE
(269)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
DMN J.
10 miesięcy temu
Marmur stał się synonimem wieśniactwa przez nagminne wpychanie go gdzie się da przez takich "nowobogackich" jak ci powyżej. Wszystko z połyskiem, czarno białe i nijakie. Glamour z pinteresta. Jeszcze tylko lameli brakuje.
Ewa F.
10 miesięcy temu
Luksus powiatowego salonu kosmetycznego. I z książek album ze zdjęciami Toma Forda albo widoki z Włoch 🤦‍♀️
Jeżozwierz
10 miesięcy temu
Cały świat zwiedziła za darmo i jeszcze zarobiła ogromną kasę i żyje w luksusie . Po co się uczyć jak można gadać bzdury i mieć miliony
Anja
10 miesięcy temu
Uświadomcie mnie proszę, skąd ci Youberzy mają forsę?Taką forsę?
Patrycja
10 miesięcy temu
Nie rozumiem po co się takim domem chwalić. Jest pretensjonalnie ot co. Ma być na bogato, to są marmury i jakieś bukiety z suchych traw. Lubię oglądać ładne wnętrza, dzięki architektom lub wlasnym umiejetnosciom można mieć piękne domy, też "na bogato", ale z gustem. Chociaż o gustach się nie dyskutuje... Grunt że jej się podoba.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
mnm
10 miesięcy temu
jak w sarkofagu...tak, wiem, jestem zazdrosna bla bla
Lola
10 miesięcy temu
Jakby luksusowo… ale bez szału
Jaja
10 miesięcy temu
Serio? Tak wygląda luksus? Ja mam skojarzenia z poczekalnią do prywatnej praktyki stomatologa.
Barbara 81
10 miesięcy temu
Doczekaliśmy czasów ,gdzie ludzie bez dachu w rękach ,bez wykształcenia ,bez talentu ,dorabiają się ogromnych pieniędzy ,takich ,o których inni ciężko pracujący ludzie ,mogą jedynie pomarzyć.
Miś
10 miesięcy temu
Takie salony, jadalnia a i tak siedzą i jedzą na narożniku. Człowiek wyjedzie ze wsi ale nie wieś z człowieka....
NAJNOWSZE KOMENTARZE (269)
madzia
9 miesięcy temu
dom powinien byc przytulny i nie z katalogu... zimno u nich bardzo zimno
Ja J.
9 miesięcy temu
Jak u lekarza w poczekalni. Ona nigdy nie miała gustu
Prawda
10 miesięcy temu
A kto to w ogole jest? I czym zaslyneli oprócz pokazywania zdjęć? Litości.. Nigdy nie było takiego pokolenia, które by dokumentować tak wiele ze swego życia nie osiągając defacto nic w tym życiu...
Gosc
10 miesięcy temu
Kto to jest? Litości!
Taaa
10 miesięcy temu
Obiboki żyjące z głupoty ludzi, jedyne co ich obchodzi to gdzie zrobić zakupy i co jeszcze kupić
Miodzio
10 miesięcy temu
to są takie imiona?
Jolcia z Münc...
10 miesięcy temu
Nie wierze, ze ten przecietny dom Zofii Zborowskiej jestbtak chwalone, a takie gustowne wnetrza Andzi sa Talk krytykowane. Czysta zazdrosc?
Tuti
10 miesięcy temu
Nieladnie tam jest. Nowy dom kretki tez taki pusty i nieciekawy.
Bea
10 miesięcy temu
Całe życie z kamerką.Czy tylko mnie wydaje się to chore?
taste
10 miesięcy temu
pojemne szafy w których wiszą 4 koszule czy bluzki, a poza tym pusto?
karuzel
10 miesięcy temu
Ten dom jest tak monochromatyczny, że aż się prosi o przełamanie tej bieli i czerni jeszcze ze dwoma kolorami. Każdy element w innej barwie niż ten b&w od razu będzie się rzucał w oczy jak jakiś niepasujący przedmiot, choćby czerwone krzesło czy zielona lampa. Bardzo męczące są takie wnętrza.
ola
10 miesięcy temu
grobowiec i kominek w tv :D
Wieś
10 miesięcy temu
Smutny, szary, nic ciekawego tam nie ma. Kto się czymś takim zachwyca? Ona jest taka bez polotu, nieokrzesana, musi walić po oczach, że kosztowało… dawno nie widziałam takiego domu bez wyrazu, tak odpychającego w odbiorze. Jak można to nazwać urządzeniem?
Polka
10 miesięcy temu
Luksusowy grobowiec
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Dolph Lundgren z młodszą o prawie 40 lat żoną nawiedzają restaurację w Beverly Hills. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Emma Krokdal, z którą Dolph Lundgren w 2023 roku tworzy małżeństwo, jest w wieku jednej z jego córek. Fajna z nich parka?
9.

Księżna Kate walczy ze zrywanym przez wiatr kapeluszem w drodze na uroczystość powitania głowy Kościoła Anglikańskiego (ZDJĘCIA)

W środę księżna Kate i książę William wzięli udział w uroczystości powitania głowy Kościoła Anglikańskiego. Żona następcy tronu postawiła na efektowną stylizację z wielkim kapeluszem. Po wyjściu ze świątyni musiała trzymać zrywane przez wiatr nakrycie głowy.
8.

Marta Nawrocka w garsonce zasiadła do stołu z Melanią Trump i Brigitte Macron w Białym Domu. Jak wypadła na ich tle? (ZDJĘCIA)

Drugi dzień szczytu "Fostering the Future Together" organizowanego przez Melanię Trump w Waszyngtonie skupił się na międzynarodowej współpracy w ochronie dzieci przed wyzwaniami cyfrowymi. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Nawrocka. Wpadła też Brigitte Macron.
7.

Klaudia Halejcio już przystroiła wartą 12 MILIONÓW ZŁOTYCH willę na Wielkanoc: zajęczy motyw, kwiaty i pozowanie z pisklętami (ZDJĘCIA)

Klaudia Halejcio, jak przy okazji każdych świąt, tak i tym razem podeszła na poważnie do udekorowania gniazdka z okazji świąt. Zainspirowała was?
6.

Shawn Mendes przyłapany na NAMIĘTNYM POCAŁUNKU z byłą dziewczyna Neymara! (ZDJĘCIA)

Shawn Mendes i Bruna Marquezine zostali przyłapani przez paparazzi na czułościach w brazylijskim apartamencie piosenkarza. Wygląda na to, że plotki o ich romansie były prawdziwe.
5.

Sofia Vergara i jej imponujący dekolt pozdrawiają ze ścianki "America's Got Talent" (ZDJĘCIA)

Sofia Vergara zameldowała się we wtorek na czerwonym dywanie amerykańskiej odsłony "Mam Talent". 53-letnia gwiazda postawiła na podkreślającą sylwetkę kreację i wyeksponowała imponujący dekolt.
4.

Wtuleni w siebie Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz kopytkują do auta za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz znów przykuli uwagę paparazzi. Tym razem stylowo odziani zakochani zostali sfotografowani podczas romantycznej przechadzki po Warszawie.
3.

Sydney Sweeney niestrudzenie lansuje autorską markę w KORONKOWEJ BIELIŹNIE. Doceniacie jej wysiłek? (ZDJĘCIA)

Sydney Sweeney, jak na wszechstronną gwiazdę przystało, spełnia się teraz również jako "twarz bielizny". Na nowym nagraniu zaprezentowała się w prześwitującym komplecie.
2.

Deynn i Majewski zapłacili KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH za pobyt w luksusowej willi na Malediwach. Powodzi się? (ZDJĘCIA)

Deynn i Daniel Majewski od niemal trzech tygodni relacjonują rajski wywczas na Malediwach. W miejscu, w którym się zatrzymali, mają do swojej dyspozycji m.in. basen i prywatny kawałek plaży. Luksusowo?
1.

Jan Lubomirski-Lanckoroński pokazał, jak wyglądał W MŁODOŚCI. Przystojniacha? (ZDJĘCIA)

Z okazji 48. urodzin Jan Lubomirski-Lanckoroński zaprosił obserwatorów na sentymentalną podróż. Polski "książę" zaprezentował serię archiwalnych zdjęć z czasów dzieciństwa i nastoletniości. Myślicie, że był łamaczem serc?