Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|
aktualizacja

Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)

307
Podziel się:
307
Podziel się:

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Krzysztof Skiba i młodsza o 26 lat partnerka szykują się do ślubu. Mimo że portale rozpisują się o dużej różnicy wieku w związku, to w show biznesie nie brak par, które nie patrzą na rok urodzenia swojej drugiej połówki. Rekordzistów dzieli prawie 50 lat!

1
 / 13
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA) (AKPA, Getty Images)
0
0

W show biznesie bez trudu można odnaleźć pary, które nie przejmują się znaczącą różnicą wieku w związkach. Ostatnio głośno było nawet o 18-letniej Roksanie Węgiel, która spotyka się ze starszym o 8 lat tekściarzem Kevinem Mglejem. Pikanterii dodaje również fakt, że mężczyzna doczekał się już kilkuletniego dziecka, a niedawno głos w mediach postanowiła zabrać była partnerka chłopaka, która swoją wypowiedzią zrobiła sporo zamieszania.

Osiem lat to jednak niewiele, jeśli spojrzy się na show biznesowych rekordzistów. Patrycję Tuchlińską i jej ukochanego Józefa Wojciechowskiego dzieli aż 50 lat. Spora różnica wieku jest także pomiędzy Karolem Strasburgerem i jego wybranką Małgorzatą Waremczuk, bo 37 lat. Media kilkukrotnie rozpisywały się też o związku Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec. Mężczyzna jest starszy od swojej żony o 36 lat. Marka Kondrata i Antoninę Turnau dzieli 38 lat, a z kolei Maję Plich i Krzysztofa Rutkowskiego 25 lat.

Jakiś czas temu o różnicy wieku w związku opowiadała także Anna Cieślak, która w 2021 roku wyszła za mąż za starszego o 25 lat Edwarda Miszczaka. Aktorka w rozmowie ze "Zwierciadłem" zwierzyła się, że kiedyś komentarze dotyczące jej związku z Miszczakiem bardzo ją dotykały, ale teraz już się nimi nie przejmuje.

Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety - opowiadała.

Zobaczcie, które pary nie przejmują się jeszcze różnicą wieku w związku.

2
 / 13
Anna Cieślak i Edward Miszczak

Anna Cieślak i Edward Miszczak w 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo że ich relacja wywołuje niemałe zamieszanie w mediach, to oni sukcesywnie starają się utrzymać swój związek w sferze prywatnej i rzadko kiedy opowiadają o nim w mediach. Parę dzieli 25 lat.

3
 / 13
Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo że media kilkukrotnie rozpisywały się o kłopotach w ich małżeństwie, to para wciąż jest razem i doczekała się dwójki dzieci: Dylana Michaela i Carysy Zety. Pomiędzy Catherine i Michaelem jest 25 lat różnicy.

4
 / 13
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski są rekordzistami w tym zestawieniu, bo różni ich 50 lat. Para doczekała się już wspólnego dziecka, a celebrytka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych ich wspólne wystawne życie.

5
 / 13
Marek Kondrat i Antonina Turnau

Antonina Turnau jest młodsza o 38 lat od Marka Kondrata. Mimo że córka Grzegorza Turnaua dość oszczędnie wypowiada się o relacji z ukochanym, to ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i przy okazji opowieści o swoich kimonach, poświęciła związkowi z Markiem kilka słów.

Antonina przyznała między innymi, że mają dom w Hiszpanii, gdzie chętnie wraz z całą rodziną udają się odpocząć. Zachwycała się również opowieściami Kondrata o winie, ciesząc się, że "może towarzyszyć Markowi w podróżach i podczas degustacji".

6
 / 13
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Małgorzatę Waremczuk i gospodarza "Familiady" różni 37 lat. Para poznała się w restauracji, w której pracowała Waremczuk. Karol często bywał w lokalu ze swoją żoną Ireną, a Małgorzata w rozmowie z "Vivą" mówiła nawet, że wraz z Ireną "lubiły się i często rozmawiały przez telefon o babskich sprawach". Mimo że po śmierci swojej żony Strasburger nie przypuszczał, że Małgorzata zostanie jego wybranką, to dziś para jest razem i wychowuje wspólnie dziecko.

7
 / 13
Edyta Zając i Cezary Pazura

O historii zapoznania się Edyty Zając i Cezarego Pazury rozpisywano się już wielokrotnie. Małżeństwo pierwszy raz spotkało się w pociągu, w którym to pracowała ukochana aktora. Cezary jest starszy od swojej wybranki o 26 lat, a małżeństwo wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

8
 / 13
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski pobrali się w 2019 roku i dzieli ich 25 lat różnicy. Para wspólnie wychowuje ich synka Krzysztofa Rutkowskiego Juniora, który często towarzyszy rodzicom na imprezach branżowych.

9
 / 13
Vincent Cassel i Tina Kunakey

Vincent Cassel kilka lat po rozwodzie z Monicą Bellucci związał się z młodszą o 31 lat modelką Tiną Kunakey. Zakochani w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a para doczekała się wspólnie córeczki Amazonie Cassel. Jakiś czas temu gwiazdor w wywiadzie dla "Vanity Fair" zdradził, że chciałby po raz kolejny zostać ojcem, ale decyzję tą pozostawia swojej żonie.

10
 / 13
Alec Baldwin i Hilaria Thomas

Alec Baldwin i Hilaria Thomas od wielu lat tworzą zgrane małżeństwo. Aktor jest starszy od swojej ukochanej o 26 lat i wychowują wspólnie siódemkę dzieci.

11
 / 13
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś jakiś czas temu potwierdzili swój związek. Dziennikarzy różnią 22 lata, a po tym, jak w końcu ogłosili, że są parą - nie ukrywają już łączącego ich uczucia. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Orłoś wyjawił, że nie przejmuje się sporą różnicą wieku i "wszystko siedzi w głowie".

W ogóle tego tematu nie omawiamy, poza tym, że pojawiały się takie informacje w mediach i komentarze - dopowiadała Koziejowska.

12
 / 13
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Jakiś czas temu swoją miłością do młodszej o 26 lat wybranki pochwalił się Krzysztof Skiba. Lider Big Cyc wielokrotnie wspominał, że Karolina Kempińska jest jego muzą, a niedawno pojawiły się głosy, że para planuje już ślub.

Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go Pani Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie - mówili w wywiadzie dla Eski.

13
 / 13
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop

Andrzeja Sołtysika i Patrycję Czop różnią 24 lata. Para sformalizowała swój związek w 2015 roku i wspólnie wychowuje syna. Dziennikarz w rozmowie z Izabelą Janachowską wspominał, że w Patrycji zakochał się od pierwszego wejrzenia, a pierwszy raz ujrzał ją w krakowskim kinie.

Weszła piękna, długowłosa, bardzo dorodna i dojrzała jednocześnie, a okazuje się, że cudowna, akademicka młodzież, jakiś drugi rok studiów. Zaniemówiłem - wspominał w rozmowie.

KOMENTARZE
(307)
Yegua
rok temu
I ani jednej sytuacji odwrotnej?? A z kim niby wiążą się te porzucone byłe stare żony? Z dwudziestolatkami 🙂
zet
rok temu
opiekunki osób starszych
Ann
rok temu
W związkach Ani Cieślak i Skiby nie tylko wiek jest problematyczny!
Bbbb
rok temu
Ludzie wyglądają na starszych przy starszych partnerach.
Mimi
rok temu
Myślałam ze koło Skiby jest Rosana Węgiel
Najnowsze komentarze (307)
Józef Mąka
5 miesięcy temu
wszystko zależy od zasobności portfela :)
Anna
rok temu
Chociaż mam 44 lata, to nie tknęłam bym żadnego nawet palcem u stopy, no może jeszcze Pazure. Dziwie się tym kobietom
ewa
rok temu
marek brawo za trafna wypowiedz
Empatico
rok temu
W przypadku pana Edwarda i pani Anny to jest akurat milosc i wzajemne przyciaganie, a nie zadne golddiggerstwo na kase. Pani Anna ma i zawsze miala swoja kase - bo swietnie zarabiala i nadal zarabia na tym co robi. Wiec wasze "poszla na kase" to jest O WAS SAMYCH.
Empatico
rok temu
Monika Olejnik ma faceta 15 lat mlodszego :)
Marek
rok temu
Chciał bym zapytać panią Cieślak, gdyby ten pań Miszczak stał na przystanku na jakieś wiosce w kufajce i gumofilcach czy pani na niego by spojrzała chociaż??
Więzienie PiS...
rok temu
Również fajnie
Beata
rok temu
Szkoda mi pana Miszczaka Myślę że miał kompleksy ze względu wzrostu. A jak znalazł kobietę to życzę mu szczęścia. Przykre ale ja nawet ze względu na kasę mówie stanowcze nie
Jowita
rok temu
Ta róznica wieku mi by nie przeszkadzała Jedynie co to wyglád pana Miszczaka. Przepraszam mam 30 lat ale nie wyobrażam sobie iść pod rękę z tym panem przez jakieś małe miasteczko
Róża
rok temu
Do rozgrzanego pieca, aby prawidłowo funkcjonował, codziennie trzeba dorzucać świeżego opału
Edi
rok temu
Z pewnością to miłość hahaha a dzieci jakie zachwycone, że nowa mamusia jest młodsza od nich!
gość
rok temu
I żaden z tych panów nie jest osobą z dochodami przeciętnej krajowej. Przypadek nie sądzę. Ale jednak najdziwniejszą parą są państwo Miszczakowie.
WB1
rok temu
I jak one mówią swoim fryzjerom, mam wszystko, wszystko mam i nic nie mam
kobieta
rok temu
Może i to jest miłość - życzę z całego serca. Różnica wielka, nie ta energia, nie te hormony, nie to ciało. Osobiście nigdy, obrzydzenie, odruch wymiotny. Tak, też jestem starsza i nie wierzę, że młody mężczyzna patrzyłby na mnie z miłością.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anya Taylor-Joy paraduje po Nowym Jorku w sukience z gigantycznym rozcięciem na plecach. Ikona mody? (ZDJĘCIA)

Anya Taylor-Joy znów zachwyca swoją oryginalną stylizacją. Tym razem młoda aktorka została przyłapana przez paparazzi w odważnej sukience z wycięciem odsłaniającym plecy.
9.

Ciężarna Joanna Ibisz promienieje na warsztatach dla przyszłych matek (ZDJĘCIA)

Joanna i Krzysztof Ibiszowie spodziewają się drugiego dziecka. W czwartek żona prezentera wzięła udział w warsztatach dla kobiet w ciąży. Jak wypadła?
8.

Borys Szyc maszeruje na obiad z synem i... Natalią Klimas. W restauracji czekała na nich żona aktora (ZDJĘCIA)

Natalię Klimas "przyłapano" w towarzystwie Borysa Szyca. Aktorka wybrała się na obiad z kolegą z branży, jego żoną i synem. Miło?
7.

Heidi Klum pozuje w ŚMIAŁEJ sukni z dekoltem do pępka. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Patrząc na najnowsze zdjęcia Heidi Klum z Cannes, aż trudno uwierzyć, że 1 czerwca Niemka skończy 51 lat. Z wiekiem przemożna potrzeba odsłaniania skóry tylko przybiera u niej na sile...
6.

Ashlee Simpson W BIKINI "przyłapana" na wakacjach w Meksyku. Pamiętacie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Dawno niewidzianą Ashlee Simpson sfotografowano podczas relaksu nad basenem. 39-letnia siostra Jessiki miała na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy w panterkę. Ładnie wygląda?
5.

Książę William zorganizował pierwsze garden party w tym sezonie. Zamiast Kate były trzy inne kobiety (ZDJĘCIA)

Książę William zainaugurował sezon na garden party. W Pałacu Buckingham nie zabrakło bliskich przyszłego króla. Wielką nieobecną była oczywiście księżna Kate. Middleton nadal nie wróciła do wystąpień publicznych po tym, jak ogłosiła, że choruje na raka.
4.

Monika Brodka MIGDALI się z nowym ukochanym w stołecznej knajpie. Nie mogła się od niego oderwać (ZDJĘCIA)

Serce Moniki Brodki od kilku tygodni zajęte jest przez operatora Mikołaja Sygudę, którego poznała podczas pracy nad teledyskiem w Chile. Teraz zakochani nie mogą się sobą nacieszyć, czego dowodem są ich nowe, wspólne zdjęcia.
3.

Dawno niewidziana Alicia Keys pręży się w błyszczącym staniku na gali charytatywnej (ZDJĘCIA)

Alicia Keys na wydarzeniu The Gordon Parks Foundation jak zwykle pojawiła się w naturalnym makijażu. Towarzyszył jej mąż. Zobaczcie zdjęcia.
2.

Kuba Wojewódzki w koszulce za 2 tysiące złotych przyjechał na Powiśle swoim Lamborghini wartym 2 miliony złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki został "przyłapany" w restauracyjnym ogródku na warszawskim Powiślu. Dziennikarz korzystał ze słonecznej pogody w koszulce za ponad 2 tys. zł, po czym wsiadł do swojego Lamborghini Urus Performante.
1.

Zlot gwiazd na sesji charytatywnej. Ida Nowakowska odsłoniła brzuch, Anna Dereszowska w dżinsach (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i celebryci chętnie lansują się nie tylko na premierach kinowych czy imprezach kosmetycznych. Od czasu do czasu grono znanych twarzy uświetnia też eventy charytatywne. Ulubieńców widzów nie zabrakło na 40-leciu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.