Trwa ładowanie...
Megi
|

Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)

306
Podziel się:
306
Podziel się:

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Krzysztof Skiba i młodsza o 26 lat partnerka szykują się do ślubu. Mimo że portale rozpisują się o dużej różnicy wieku w związku, to w show biznesie nie brak par, które nie patrzą na rok urodzenia swojej drugiej połówki. Rekordzistów dzieli prawie 50 lat!

1
 / 13
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA)
Te pary nie przejmują się różnicą wieku w związku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec... (ZDJĘCIA) (AKPA, Getty Images)
0
0

W show biznesie bez trudu można odnaleźć pary, które nie przejmują się znaczącą różnicą wieku w związkach. Ostatnio głośno było nawet o 18-letniej Roksanie Węgiel, która spotyka się ze starszym o 8 lat tekściarzem Kevinem Mglejem. Pikanterii dodaje również fakt, że mężczyzna doczekał się już kilkuletniego dziecka, a niedawno głos w mediach postanowiła zabrać była partnerka chłopaka, która swoją wypowiedzią zrobiła sporo zamieszania.

Osiem lat to jednak niewiele, jeśli spojrzy się na show biznesowych rekordzistów. Patrycję Tuchlińską i jej ukochanego Józefa Wojciechowskiego dzieli aż 50 lat. Spora różnica wieku jest także pomiędzy Karolem Strasburgerem i jego wybranką Małgorzatą Waremczuk, bo 37 lat. Media kilkukrotnie rozpisywały się też o związku Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec. Mężczyzna jest starszy od swojej żony o 36 lat. Marka Kondrata i Antoninę Turnau dzieli 38 lat, a z kolei Maję Plich i Krzysztofa Rutkowskiego 25 lat.

Jakiś czas temu o różnicy wieku w związku opowiadała także Anna Cieślak, która w 2021 roku wyszła za mąż za starszego o 25 lat Edwarda Miszczaka. Aktorka w rozmowie ze "Zwierciadłem" zwierzyła się, że kiedyś komentarze dotyczące jej związku z Miszczakiem bardzo ją dotykały, ale teraz już się nimi nie przejmuje.

Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety - opowiadała.

Zobaczcie, które pary nie przejmują się jeszcze różnicą wieku w związku.

2
 / 13
Anna Cieślak i Edward Miszczak

Anna Cieślak i Edward Miszczak w 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo że ich relacja wywołuje niemałe zamieszanie w mediach, to oni sukcesywnie starają się utrzymać swój związek w sferze prywatnej i rzadko kiedy opowiadają o nim w mediach. Parę dzieli 25 lat.

3
 / 13
Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo że media kilkukrotnie rozpisywały się o kłopotach w ich małżeństwie, to para wciąż jest razem i doczekała się dwójki dzieci: Dylana Michaela i Carysy Zety. Pomiędzy Catherine i Michaelem jest 25 lat różnicy.

4
 / 13
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski są rekordzistami w tym zestawieniu, bo różni ich 50 lat. Para doczekała się już wspólnego dziecka, a celebrytka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych ich wspólne wystawne życie.

5
 / 13
Marek Kondrat i Antonina Turnau

Antonina Turnau jest młodsza o 38 lat od Marka Kondrata. Mimo że córka Grzegorza Turnaua dość oszczędnie wypowiada się o relacji z ukochanym, to ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i przy okazji opowieści o swoich kimonach, poświęciła związkowi z Markiem kilka słów.

Antonina przyznała między innymi, że mają dom w Hiszpanii, gdzie chętnie wraz z całą rodziną udają się odpocząć. Zachwycała się również opowieściami Kondrata o winie, ciesząc się, że "może towarzyszyć Markowi w podróżach i podczas degustacji".

6
 / 13
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Małgorzatę Waremczuk i gospodarza "Familiady" różni 37 lat. Para poznała się w restauracji, w której pracowała Waremczuk. Karol często bywał w lokalu ze swoją żoną Ireną, a Małgorzata w rozmowie z "Vivą" mówiła nawet, że wraz z Ireną "lubiły się i często rozmawiały przez telefon o babskich sprawach". Mimo że po śmierci swojej żony Strasburger nie przypuszczał, że Małgorzata zostanie jego wybranką, to dziś para jest razem i wychowuje wspólnie dziecko.

7
 / 13
Edyta Zając i Cezary Pazura

O historii zapoznania się Edyty Zając i Cezarego Pazury rozpisywano się już wielokrotnie. Małżeństwo pierwszy raz spotkało się w pociągu, w którym to pracowała ukochana aktora. Cezary jest starszy od swojej wybranki o 26 lat, a małżeństwo wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

8
 / 13
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski pobrali się w 2019 roku i dzieli ich 25 lat różnicy. Para wspólnie wychowuje ich synka Krzysztofa Rutkowskiego Juniora, który często towarzyszy rodzicom na imprezach branżowych.

9
 / 13
Vincent Cassel i Tina Kunakey

Vincent Cassel kilka lat po rozwodzie z Monicą Bellucci związał się z młodszą o 31 lat modelką Tiną Kunakey. Zakochani w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a para doczekała się wspólnie córeczki Amazonie Cassel. Jakiś czas temu gwiazdor w wywiadzie dla "Vanity Fair" zdradził, że chciałby po raz kolejny zostać ojcem, ale decyzję tą pozostawia swojej żonie.

10
 / 13
Alec Baldwin i Hilaria Thomas

Alec Baldwin i Hilaria Thomas od wielu lat tworzą zgrane małżeństwo. Aktor jest starszy od swojej ukochanej o 26 lat i wychowują wspólnie siódemkę dzieci.

11
 / 13
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś jakiś czas temu potwierdzili swój związek. Dziennikarzy różnią 22 lata, a po tym, jak w końcu ogłosili, że są parą - nie ukrywają już łączącego ich uczucia. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Orłoś wyjawił, że nie przejmuje się sporą różnicą wieku i "wszystko siedzi w głowie".

W ogóle tego tematu nie omawiamy, poza tym, że pojawiały się takie informacje w mediach i komentarze - dopowiadała Koziejowska.

12
 / 13
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Jakiś czas temu swoją miłością do młodszej o 26 lat wybranki pochwalił się Krzysztof Skiba. Lider Big Cyc wielokrotnie wspominał, że Karolina Kempińska jest jego muzą, a niedawno pojawiły się głosy, że para planuje już ślub.

Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go Pani Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie - mówili w wywiadzie dla Eski.

13
 / 13
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop

Andrzeja Sołtysika i Patrycję Czop różnią 24 lata. Para sformalizowała swój związek w 2015 roku i wspólnie wychowuje syna. Dziennikarz w rozmowie z Izabelą Janachowską wspominał, że w Patrycji zakochał się od pierwszego wejrzenia, a pierwszy raz ujrzał ją w krakowskim kinie.

Weszła piękna, długowłosa, bardzo dorodna i dojrzała jednocześnie, a okazuje się, że cudowna, akademicka młodzież, jakiś drugi rok studiów. Zaniemówiłem - wspominał w rozmowie.

KOMENTARZE
(306)
Yegua
6 miesięcy temu
I ani jednej sytuacji odwrotnej?? A z kim niby wiążą się te porzucone byłe stare żony? Z dwudziestolatkami 🙂
zet
6 miesięcy temu
opiekunki osób starszych
Ann
6 miesięcy temu
W związkach Ani Cieślak i Skiby nie tylko wiek jest problematyczny!
Bbbb
6 miesięcy temu
Ludzie wyglądają na starszych przy starszych partnerach.
Mimi
6 miesięcy temu
Myślałam ze koło Skiby jest Rosana Węgiel
Najnowsze komentarze (306)
Anna
5 miesięcy temu
Chociaż mam 44 lata, to nie tknęłam bym żadnego nawet palcem u stopy, no może jeszcze Pazure. Dziwie się tym kobietom
ewa
5 miesięcy temu
marek brawo za trafna wypowiedz
Empatico
5 miesięcy temu
W przypadku pana Edwarda i pani Anny to jest akurat milosc i wzajemne przyciaganie, a nie zadne golddiggerstwo na kase. Pani Anna ma i zawsze miala swoja kase - bo swietnie zarabiala i nadal zarabia na tym co robi. Wiec wasze "poszla na kase" to jest O WAS SAMYCH.
Empatico
5 miesięcy temu
Monika Olejnik ma faceta 15 lat mlodszego :)
Marek
6 miesięcy temu
Chciał bym zapytać panią Cieślak, gdyby ten pań Miszczak stał na przystanku na jakieś wiosce w kufajce i gumofilcach czy pani na niego by spojrzała chociaż??
Więzienie PiS...
6 miesięcy temu
Również fajnie
Beata
6 miesięcy temu
Szkoda mi pana Miszczaka Myślę że miał kompleksy ze względu wzrostu. A jak znalazł kobietę to życzę mu szczęścia. Przykre ale ja nawet ze względu na kasę mówie stanowcze nie
Jowita
6 miesięcy temu
Ta róznica wieku mi by nie przeszkadzała Jedynie co to wyglád pana Miszczaka. Przepraszam mam 30 lat ale nie wyobrażam sobie iść pod rękę z tym panem przez jakieś małe miasteczko
Róża
6 miesięcy temu
Do rozgrzanego pieca, aby prawidłowo funkcjonował, codziennie trzeba dorzucać świeżego opału
Edi
6 miesięcy temu
Z pewnością to miłość hahaha a dzieci jakie zachwycone, że nowa mamusia jest młodsza od nich!
gość
6 miesięcy temu
I żaden z tych panów nie jest osobą z dochodami przeciętnej krajowej. Przypadek nie sądzę. Ale jednak najdziwniejszą parą są państwo Miszczakowie.
WB1
6 miesięcy temu
I jak one mówią swoim fryzjerom, mam wszystko, wszystko mam i nic nie mam
kobieta
6 miesięcy temu
Może i to jest miłość - życzę z całego serca. Różnica wielka, nie ta energia, nie te hormony, nie to ciało. Osobiście nigdy, obrzydzenie, odruch wymiotny. Tak, też jestem starsza i nie wierzę, że młody mężczyzna patrzyłby na mnie z miłością.
Janek
6 miesięcy temu
Kasa nic więcej nie ciągnie tych kobiet do dziadków,nie uwierzę w milosc .Teraz skiba jest motany przez dziunie od kasy i prestiżu zobaczymy za 3 lata jak będzie.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Naturalna" Magdalena Boczarska NIESIE z matką zbuntowanego synka do pizzerii (ZDJĘCIA)

Macierzyństwo nie zawsze jest kolorowe, szczególnie gdy pociechom zdarzają się okresy buntu. Po raz kolejny przekonała się o tym kilka dni temu Magdalena Boczarska, gdy zmierzała z matką i 6-letnim synkiem Henrykiem do jednej ze stołecznych pizzerii.
9.

Pomocna Brigitte Macron poprawia pelerynę królowej Camilli. Panie postawiły na suknie wieczorowe od Diora (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem król Karol i królowa Camilla zostali zabrani przez Emmanuela i Brigitte Macronów na wystawną kolację do Pałacu w Wersalu. Żony monarchy i prezydenta dały pokaz kobiecej solidarności.
8.

Tłum gwiazd i Jessica Mercedes na pokazie Fendi w Mediolanie. Jak celebrytka wypadła na ich tle? (ZDJĘCIA)

Jessica Mercedes gościła w środę na mediolańskim pokazie Fendi, gdzie zaroiło się od gwiazd wielkiego formatu. Wpadły m.in. Kate Moss, Demi Moore czy Naomi Campbell. Podoba Wam się stylizacja influencerki?
7.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska "przyłapani" na premierze "Zielonej granicy". Ominęli ściankę. Nie chcieli się afiszować? (ZDJĘCIA)

Wśród tłumu gwiazd, które przybyły na uroczystą premierę filmu "Zielona granica" Agnieszki Holland, znalazł się Kuba Wojewódzki. Dziennikarzowi na sali kinowej towarzyszył Anna Markowska. Ładnie razem wyglądają?
6.

Premiera "Zielonej granicy": Elegancka Maja Ostaszewska, całuśni Piotr Stramowski z ukochaną i Katarzyna Warnke (ZDJĘCIA)

W środę w jednym z warszawskich kin polską premierę miał film Agnieszki Holland "Zielona granica". Na wydarzeniu nie zabrakło odtwórczyni głównej roli, Mai Ostaszewskiej, oraz wielu innych znanych gości.
5.

Król Karol III i królowa Camilla wylądowali w Paryżu. Brigitte Macron zaliczyła wpadkę? (ZDJĘCIA)

Król Karol III i królowa Camilla rozpoczęli trzydniową wizytę we Francji - pierwszą w roli pary królewskiej. Pod Łukiem Triumfalnym przywitał ich prezydent kraju z małżonką. Uwagę zwróciła stylizacja Brigitte Macron.
4.

Monika Olejnik prezentuje "paryski szyk" w drodze na stragan, chwaląc się dodatkami za prawie 40 TYSIĘCY. Ikona? (ZDJĘCIA)

Znana ze słabości do markowych gadżetów dziennikarka po raz kolejny zaskoczyła oryginalną stylizacją za grube tysiące. Modna?
3.

Festiwal Filmowy w Gdyni: Magdalena Cielecka w DWÓCH stylizacjach i pierwsze wyjście Olgi Bołądź od narodzin córki... (ZDJĘCIA)

W Gdyni trwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, gdzie jak zwykle nie brakuje gwiazd srebrnego ekranu. Nad morzem stacjonuje obecnie Magdalena Cielecka, która zaprezentowała w środę aż dwa "looki". Jest też Olga Bołądź, dla której było to pierwsze publiczne wyjście od narodzin małej Rity.
2.

Odziane w czerń celebrytki wdzięczą się na pokazie w Mediolanie: Julia Wieniawa, Maffashion, Klaudia El Dursi... (ZDJĘCIA)

Wtorkowa prezentacja nowej kolekcji Calzedonii zwabiła do Mediolanu kilka reprezentantek rodzimego show-biznesu, w tym Julię Wieniawę, Maffashion i Klaudię El Dursi. Która prezentowała się najbardziej "światowo"?
1.

Włodzimierz Matuszak, grający księdza w "Plebanii", zabrał na basen młodszą o 34 lata Karolinę Nolbrzak i pasierba (ZDJĘCIA)

Dawno niewidzianych 76-letniego Włodzimierza Matuszak i 42-letnią Karolinę Nolbrzak "przyłapano" na jednym z warszawskich basenów. Parze towarzyszył syn aktorki z poprzedniego związku. Aktywna rodzinka?