Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Telekamery 2021. Maciej Orłoś ubolewa nad kondycją mediów publicznych: "Nie przestrzegają PODSTAWOWYCH ZASAD"

91
Podziel się:

Maciejowi Orłosiowi zawtórował laureat Telekamery w kategorii "prezenter informacyjny" Piotr Kraśko. "Dobro zwycięży, będziemy wolni, wszystko się dobrze ułoży" - pocieszał zebranych na gali.

Telekamery 2021. Maciej Orłoś ubolewa nad kondycją mediów publicznych: "Nie przestrzegają PODSTAWOWYCH ZASAD"
Telekamery 2021 - Maciej Orłoś o kondycji mediów publicznych (fot. AKPA)
bEJOpSWd

W tym roku fani Telekamer musieli niestety obejść się smakiem, jeśli chodzi o pokazy mody urządzane na czerwonym dywanie. Wszystko, rzecz jasna, przez nieustępującą pandemię koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że emitowana w środowy wieczór relacja z imprezy pozbawiona była wrażeń. O te zadbali akurat laureaci i osoby wytypowane do wręczania statuetek.

Niemało szumu wywołała wypowiedź Macieja Orłosia, który przed wręczeniem nagrody w kategorii "prezenter informacyjny" pozwolił sobie na małą dygresję poświęconą jakości materiałów prezentowanych przez niektóre media.

bEJOpSWf
Zobacz także: Piotr Kraśko: "Kinga Rusin jest dla mnie jak siostra. Sercem jestem po jej stronie"

Wszystko wskazuje na to, że programy informacyjne są po to, żeby przekazywać informacje w sposób bezstronny, zgodnie z zasadami warsztatu dziennikarskiego, rzemiosła. Tymczasem żyjemy w kraju, w którym w 2021 są takie miejsca na mapie i telewizje w Polsce, które nie przestrzegają tych oczywistych, wydawałoby się, reguł związanych z programami informacyjnymi. Może nie będę wskazywał palcem, o jakie programy chodzi, ale możemy się domyślać - wygłosił przed kamerami wieloletni prowadzący Teleexpressu.

bEJOpSWl

Swoimi przemyśleniami w tej kwestii podzielił się również laureat Telekamery - Piotr Kraśko - również wieloletni współpracownik TVP.

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. Za parę dni minie 5 lat od kiedy pracuje w TVN. Kiedy myślę o tym, ile przeżyłem, patrzę na państwa, myślę o głosach, myślę o pracy, to mam dwa słowa, które znamy od paru lat - dobra zmiana. Pozdrawiam, dziękuję. Dziękuję moim kolegom i koleżankom, praca z wami to zaszczyt. Dobro zwycięży, będziemy wolni, wszystko się dobrze ułoży - zapewnił przepełniony nadzieją prezenter telewizyjny.

bEJOpSWm
bEJOpSWG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
BĄDŹ ODWAŻNY!
7 miesięcy temu
Dlaczego nie masz odwagi Macieju wypowiedzieć się na temat ostatnich informacji, dotyczących twojej ukochanej stacji TVN?..... „Ludzie drugiej kategorii”, „współczesne niewolnictwo”, „wykluczenie zawodowe”, „szantaż”, „odwet”, „łamanie prawa pracy”, „patologie”, „orwellowska rzeczywistość”, „nepotyzm”, „łapówki”, „poniżanie”, „łamanie RODO”, „łamanie procedur ustanowionych przez siebie”. Lista zarzutów, jakie stawia TVN/Discovery operator kamery Kamil Różalski, pracujący w stacji przez 23 lata, jest długa i wstrząsająca...
gfd
7 miesięcy temu
wyolbrzymię: Niemcy w czasie II wś też oskarżali Polaków o bandytyzm i walkę bez zasad, bo ich zdaniem partyzantka to było coś niegodnego. Dziś też patrzy się na ręce TVP a bez krytycznie patrzy się na nadużycia i kłamstwa mediów niepublicznych.
Jeff
7 miesięcy temu
Moralista Orłoś - hahahaha. Ten, co zostawił chorą żonę i 2 dzieci, opowiada o moralności?
bEJOpSWH
Anna
7 miesięcy temu
O co mu chodzi? Ktoś go więzi? Chyba żyjemy w innych krajach...
wolna
7 miesięcy temu
'"...żyjemy w kraju, w którym w 2021 są takie miejsca na mapie i telewizje w Polsce, które nie przestrzegają tych oczywistych, wydawałoby się, reguł związanych z programami informacyjnymi" - chyba on mówi o TVN
Najnowsze komentarze (91)
abc
7 miesięcy temu
Spokojnie! Przyszły plebiscyt wygra tvp,rząd już się o to postara.
wszyscy wiedz...
7 miesięcy temu
Orłoś mówił o TVN.
Prawda
7 miesięcy temu
Ma rację i ciężko temu zaprzeczyć. Obecna telewizja publiczna to kpina samej siebie. Tak źle nigdy nie było. Ale jeszcze tylko 2 lata tej parodii.
Ania
7 miesięcy temu
Wyjątkowo nudna ceremonia .
El diabolo
7 miesięcy temu
TVP jest reprezentowane tylko przez kobiety i mezczyzn, a gdzie jest 55 innych group plciowych? Zatrudnienie Margot poprawilo by staystyke, bo on reprezentuje co najmniej 20 brakujacych group plciowych, Suchanow nastepne 15, Lempart pewnie z 5. Panie Jacku, badz pan ludzki i zatrudnije te 45 osobowosci. W koncu to tylko 3 etaty.
halina
7 miesięcy temu
Haha a bo niby TVN bezstronny? jak się pracowało w TVP to było cacy a jak zwolnili to żale się wylewa wiadomo. Słabe to. I te całe Telekamery też sprawiły, że statuetki powędrowały wcale nie do ulubieńców widzów. Ludzie starsi mieli ograniczone możliwości głosowania, cena za sms zdecydowanie przesadzona.
Julka
7 miesięcy temu
Obaj bez klasy. Zupełnie nie na miejscu, te przytyki. Jestem bezstronna, ale to mi się nie podoba.
Renia
7 miesięcy temu
Jedna wielka farsa z tym głosowaniem do telekamer, głosowanie powinno być przeprowadzone jeszcze raz i nie powinno promować żadnej z grup społecznych, dyskryminując tym samym inną. Na logikę to powinny wygrać programy, które mają większa oglądalność a nie odwrotnie.
bEJOpSWz
Aneta
7 miesięcy temu
Co to są ,,podstawowe zasady,,?
Loll
7 miesięcy temu
Marny aktor, marny dziennikarz. I zaznaczam, że nie jestem Pisowa. Jak mu się nie napisze na kartce , co ma powiedzieć jąka się , plącze , powtarza w kółko to samo zdanie zmieniając szyk. Zero charyzmy, dowcipu, nie umie improwizować. Jak prowadzi audycję w radio Nowy Świat zażenowana wyłączam radio. Jedyne, co mu wychodzi to szczucie Polaków przeciwko sobie !
Fakt
7 miesięcy temu
Ma rację i ciężko temu zaprzeczyć. Obecna telewizja publiczna to kpina samej siebie. Tak źle nigdy nie było. Ale jeszcze tylko 2 lata tej parodii.
śmiszki
7 miesięcy temu
Dobro zwycięży! Przyjdzie Elza i powie "Mam te moc! Mam te moc!", wtedy zostaną tylko wolne media.
Ina
7 miesięcy temu
Śmieszny te Orłoś nawet koniec nazwiska adekwatny do niego, najpierw się lansował 20 lat i dorobił na TVP, a teraz raptem telewizja be, co za hipokryta nigdy bym się tego po tył Łosiu niespodziewała.
Ola
7 miesięcy temu
Festiwal nagród dla resortowych dzieci i wnuków
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJOpSXs
bEJOpSXt
bEJOpSXu
bEJOpSXv
bEJOpSXw
bEJOpSXb