Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Top Model". Spór o "marudę" i UPADEK Z KONIA! Aż DWIE OSOBY opuściły program

66
Podziel się:

Podczas najnowszego odcinka nie brakowało zgrzytów między uczestnikami, niebezpiecznych sytuacji i poważnych rozmów. Z programem pożegnało się tym razem dwóch uczestników. Zgadzacie się z werdyktem?

"Top Model". Spór o "marudę" i UPADEK Z KONIA! Aż DWIE OSOBY opuściły program
Z "Top Model" odpadło aż dwóch uczestników! (Instagram, player)
bETacVed

Dziesiąta edycja "Top Model" trwa w najlepsze, w związku z czym rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta. W zeszłym tygodniu z marzeniami o zostaniu modelką pożegnała się budząca kontrowersje Olga Król. Reszta uczestników zaś "walczy" o wygraną dalej.

Zobacz także: "Top Model": W programie pojawił się koordynator intymności
bETacVef

Najnowszy odcinek "Top Model" rozpoczął się od zadania polegającego na stworzeniu edytorialu modowego. Aspirujący modele zostali podzieleni na trzy grupy i współpracując, musieli stworzyć stylizacje dla czterech stolic mody: Nowego Jorku, Paryża, Londynu i Mediolanu. Nie obyło się bez zgrzytów.

Nie może tak być, że ktoś wybiera najlepszą miejscówkę i spędza tam prawie 20 minut... - narzekała nad brakiem dostępu do scenerii Sophia, której drużyna miała wyraźne problemy z organizacją.

Baby chyba się nie słuchają chłopów... - ubolewał podczas wykonywania zadania zdominowany przez trzy koleżanki z grupy Kacper.

bETacVel

Między "babami" jednak również nie było widać zbytniej nici porozumienia, co zaowocowało tym, że Sophia, Aleksandra, Dominika i Kacper wypadli najgorzej. Najlepsi tym razem okazali się Weronika, Adam i Łukasz, którzy zostali nagrodzeni smartfonami.

Następnie uczestnicy musieli zmierzyć się ze spotem reklamowym. Gośćmi specjalnymi odcinka, którzy mieli im w tym zadaniu pomóc, byli Misiek Koterski i reżyser Marcin Starzecki. "Modele" po raz kolejny zmuszeni byli pracować w grupach, co i tym razem nie poszło jak po maśle. Teraz jednak problem pojawił się u mężczyzn. A mianowicie Arkowi nie spodobało się, że Mikołaj nazwał go "marudą".

Twoje ego wyrosło nie wiadomo gdzie - wytknął urodzonemu we Włoszech koledze w późniejszej wymianie zdań poirytowany Mikołaj.

Nie zabrakło także pogawędki między Miśkiem a będącym trzeźwym narkomanem Łukaszem.

bETacVem

Słyszałem, że miałeś przejścia podobne do moich - zagaił 21-latka aktor. Ja bardzo późno do tego doszedłem i zacząłem trzeźwieć... Jest mały procent ludzi, którym się udało... - kontynuował doświadczony Koterski, ujawniając:

Otworzyłem wszystkie możliwe bramy piekieł, ale to bez porównania do tego, co przeżyłem w ciągu ostatnich siedmiu lat w trzeźwości - podsumował

Podczas ostatniego odcinka okazało się przy okazji, że Nicole cieszy się wyjątkowym powodzeniem.

Słodka, inna karnacja niż inni. Taka dziewczyna to jest jak milion dolarów - zachwycał się koleżanką z programu oczarowany Kacper.

bETacVen

Ostatnim zadaniem, z jakimi zmierzyli się uczestnicy, była sesja w klimacie kultury i mitów słowiańskich. W tym celu "modele" pracowali w duetach i jednej trójce.

Mikołaj i Arek mieli okazję pozować razem. Panowie pracowali, brodząc w rzece. Niestety, ze względu między innymi na stale podpływających kajakarzy nie współpracowało im się najłatwiej.

Nie jestem zadowolony ze swojej pracy. Myślę, że te zdjęcia wyjdą nudne po prostu. To będzie zadanie, które nas pogrąży - surowo ocenił ich wspólne pozowanie "na mokro" Mikołaj.

Mimo to panowie zebrali dobre oceny.

bETacVeo

Prawda jest jakaś w tym zdjęciu - komplementowała zdjęcie chłopaków Katarzyna Sokołowska.

Dominice do sesji przydzielono zaś Kacpra i... konia. Niestety, 20-latka miała problem z tym, by pozować na zwierzęciu z gracją. Ostatecznie nawet z niego spadła, co spowodowało, że polały się łzy.

Już nie chodziło o sam upadek, ale to, co się działo we mnie w środku... - tłumaczyła emocje Dominika, która tym razem nie wypadła w sesji najlepiej.

Kolejni zaprezentowali się Łukasz z Nicole, która na wstępie przyznała, że niewiele wie o Słowianach. Mimo ponadprzeciętnego zaangażowania w temat Łukasza zdjęcie duetu nie porwało jurorów.

W przypadku Weroniki i Julii za scenerię posłużyło jezioro. Efekt sesji dziewczyn skradł serca składu jurorskiego.

Niesamowite zdjęcie. Gratulacje - zachwycała się Joanna Krupa.

W "trójkącie" przyszło pozować zaś Oli, Sophii i Adamowi, których zadaniem było dokazywanie nad ogniskiem. Niestety, wspólna praca nie wyszła im najlepiej.

Ja tu widzę silent disco, jakby każdy miał na uszach słuchawki z inną muzyką - podsumował ich zdjęcie Marcin Tyszka.

Po ocenieniu starań "modeli" "Dżoana" ogłosiła, że ostatecznie najlepiej wypadła Julia. Na koniec przyszła pora na ujawnienie przegranych odcinka. Tym razem z programem pożegnało się dwóch uczestników - Ola i Łukasz.

Zgadzacie się z werdyktem?

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

bETacVeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
pati
miesiąc temu
najsłabsza była ta Sophie jak zwykle zresztą, tego chłopaka na maxa szkoda
Gość
miesiąc temu
Łukasz nie powinien odpasc. Był bardzo dobry, plastyczny, twarz charakterystyczna, zapada w pamięć.
No tak
miesiąc temu
Łukasza powinien zostać ! No, ale przecież nie wyrzucą osoby trans 🙂
bETacVeH
GOŚĆ
miesiąc temu
Szkoda Łukasza faceci są dużo ciekawsi w tej edycji niż, dziewczyny
Gość
miesiąc temu
Dobrze że odpadła szkoda chlopaka
Najnowsze komentarze (66)
Ada
miesiąc temu
Słaba pani fotograf - czekała aż modele zrobią za nią robotę ,widocznie uznała ze nie warto się wysilać … i się nie wysiliła co widać na sesji Dała bym jej prztyczka w nos !!!
SLABIZNA
miesiąc temu
(...) Weronika, Adam i Łukasz (...). ADAM? CHYBA AREK. Kto pisze te artykuły.. Co artykuł to mega pomyłka.
Asia
miesiąc temu
Bez sensu. Ten cały Sophia marudzi,ma fochy,ciągłe skwaszona mina. Zero fotogeniczności, zero plastyczności. Ale nie,trzeba trzymać na siłę,bo taka moda,taka poprawność polityczna i cholera wie co jeszcze...Odpadają fajne osoby a to coś jest trzymane...
Emi
miesiąc temu
No ale jest marudą... ładną, ale marudą
7654e31
miesiąc temu
I tak nikt z nich się nie przebije w modelingu. Jedynym zwycięzcą programu jest telewizja, która to produkuje dla oglądalności, więc nie chodzi o to by wygrał najlepszy, tylko taki, co zapewni większą oglądalność.
Natasza
miesiąc temu
Nietuzinkowa uroda, która liczy się w świecie mody, a bycie po prostu ładną/ym jakich wiele/u po tej ziemi chodzi to dwie różne rzeczy. W finale są osoby ładne, ale pospolite z urody (jakich dużo), a przecież nie o to chyba chodzi w tym programie. Czy ktoś jeszcze słyszał o Paulinie Papierskiej chyba z I edycji jak dobrze pamiętam. Where r u? Z kolejnymi podobnie.
Wera
miesiąc temu
Kacper super wychodzi na zdjęciach.
Joa
miesiąc temu
Sophie został/a bo wpisuje się w trendy a jest zmanierowanym człowiekiem o wciąż takiej samej minie. Łukasz odpadł to porażka jurorów. Pijani?
bETacVez
Edyta
miesiąc temu
A kiedy wyrzuca tego obojnaka
Olo
miesiąc temu
Nie dwóch a dwoje😡
Agata
miesiąc temu
Slaba to byla Pani fotograf.
Sofia 2in1
miesiąc temu
Ten chłop nie zasługuje nawet by mówic do niego Sofia. Nie zasługuje by deprawować te piękne kobiece imię należące do Zośki Loren🙄
Sofia 2in1
miesiąc temu
Ten chłop nie zasługuje nawet by mówic do niego Sofia. Nie zasługuje by deprawować te piękne kobiece imię należące do Zośki Loren🙄
🤗😘👌
miesiąc temu
Szkoda ze w tej paczce od FBoom kilka odcinkow temu, w paczce dla Sojfarza nie dali kremu z nutą kwasu i kropelki glue...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETacVfs
bETacVft
bETacVfu
bETacVfv
bETacVfw
bETacVfb