Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TVN pokazuje swój reportaż o Zatoce Sztuki. "Tak wygląda RZETELNE DZIENNIKARSTWO"

262
Podziel się

W programie "Uwaga" wyemitowano materiał Tomasza Patory, który jako pierwszy dziennikarz w Polsce zainteresował się okolicznościami śmierci Anaid wykorzystanej przez Krystiana W.

TVN pokazuje swój reportaż o Zatoce Sztuki. "Tak wygląda RZETELNE DZIENNIKARSTWO"
Afera wokół Zatoki Sztuki - ustalenia TVN (East News)
bCGOLenF

Po emisji filmu Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego znów rozgorzała ogólnopolska dyskusja nad tym, co działo się w osławionej sopockiej Zatoce Sztuki. Dziennikarz nie przedstawił jednak żadnych nowych dowodów w sprawie sprzed kilku lat. Wywołał jedynie publicznie nazwiska kilku celebrytów, którzy byli bywalcami modnego lokalu. Latkowski zasugerował, że ze pewnością wiedzą coś oni na temat szokującej afery pedofilskiej i działań Krystiana W.

Póki co jedyne skutki działalności Latkowskiego to pozwy spływające od prawników gwiazd rzekomo związanych z aferą.

bCGOLenH

Ze względu na to, że sprawa tragicznie zmarłej Anaid i gwałciciela Krystiana W. znów stała się medialna, dziennikarze TVN postanowili przypomnieć autorski cykl reportaży, dzięki którym udało się aresztować Krystka i postawić go przed sądem.

Pierwszym dziennikarzem, który zainteresował się tematem był Tomasz Patora. Zaczął on badać sprawę po tym, gdy matka 14-letniej dziewczynki poprosiła redakcję o pomoc, gdyż działania policji i prokuratory nie przynosiły żadnego skutku.

W piątkowy wieczór w "Uwadze" wyemitowano najważniejsze fragmenty cyklu reportaży Patory. Reporter podsumował też, jak obecnie wygląda sytuacja osób zamieszanych w aferę "łowcy nastolatek".

bCGOLenN

Z dziennikarskiego śledztwa w sprawie największych afer pedofilskich w Polsce możemy być dumni, choć kilka pytań pozostało bez odpowiedzi. Wciąż nie wiemy, czy ktokolwiek poza Krystianem W. wykorzystywał szantażowane nastolatki w Zatoce Sztuki za pieniądze - powiedział.

Dowiedzieliśmy się też, że Krystek wytoczył sprawę o zniesławienie TVN i autorowi reportażu Tomaszowi Patorze. Sprawa jest w toku.

I tak naszym zdaniem wygląda rzetelne dziennikarstwo śledcze - podsumował materiał dziennikarz prowadzący program w studiu, wbijając przy tym szpilę Latkowskiemu.

Myślicie, że w tej sprawie wyjdą na jaw jeszcze jakieś fakty?

bCGOLenO
bCGOLeoi
KOMENTARZE
(262)
.........
miesiąc temu
Okropne to wszystko jest !!
Kopiuję
miesiąc temu
Artykuł napisany tak by czytelnik nie dowiedział się ze materiał BYŁ wyemitowany w tvn PARĘ LAT TEMU.
××××
miesiąc temu
Tego krystka jak już wyjdzie to trzeba 🔫🔫
bCGOLeoj
Radca
miesiąc temu
TVN i rzetelne dziennikarzy two się nawzajem wykluczaja. Oksymoron.
Aaa
miesiąc temu
Ok można było być w tym klubie i tyle. Ale pewien krąg znanych osób bawił się tam notorycznie. W Sopocie jest mnóstwo klubów ale dlaczego tam biegali. Co im oferowano, że akurat tam? Przecież nie w każdej knajpie w której pojawi się celebryta pojawia się kolejni..
Najnowsze komentarze (262)
Magda
miesiąc temu
TVN i rzetelne dziennikarstwo, bo się posikam XD
wwwwww
miesiąc temu
Zawsze istniały nastoletnie kurewki
uuuu
miesiąc temu
już cisza o pedofilach
777solo
miesiąc temu
Punkt 1. Jedyna Prawda to Prawda stworzona przez TVN. I sympatyzujących z TVN pseudo Celebrytów i Polityków. Punkt 2. Jeżeli Nawet Prawda TVN jest KŁAMSTWEM to zawsze patrz Punkt 1 !!!
Lee
miesiąc temu
Krystek nie działal sam!!! Zastanówcie się to prymityw, kto organizuje zastrszanie świadków i dziennikarzy, a nawet polityków przez procesy sądowe? Krystek czy Ci dla których ściągal te dzieci? Kto boi się aż tak, że kilka lat po zamknięciu Krystiana wytoczył proces; zgwałconej dziewczynie, dziennikarzowi TVN?
Gutron
miesiąc temu
TVN i rzetelnosc to dwie sprzecznosci
Ja.
miesiąc temu
A ja myślę, że to w pewien piątek odwiedzi seryjny....
Polak
miesiąc temu
Gdyby w TVN było rzetelne dziennikarstwo, to już by dawno coś zrobili z tą sprawą.A to nadal niewyjaśnione, i nie ma winnych.
bCGOLeob
Karo
miesiąc temu
Myślę że każdym reportażu jest jakaś część prawdy, i nie ważne jaka telewizja. Takie sprawy trzeba nagłaśniać i eliminować.
Paweł
miesiąc temu
Tvn rzetelne haha to jak tyfus w ksiazce szczerze
Won
miesiąc temu
Ze śledztwa wynika ze był klub o nazwie Zatoka sztuki, zdjęcie wiarygodne
Bic
miesiąc temu
W TVN i GW rzetelne są tylko kłamstwa to latryna medialna
jf.
miesiąc temu
Przeprowadzono rzetelne śledztwo z którego wynika że istnieje lokal o nazwie Zatoka Sztuki, co potwierdzono zdjęciem
viki36
miesiąc temu
pedofilia powinna być surowo karana, bez względu na to, z jakiej opcji pochodzą sprawcy i czy są celebrytami czy zwykłymi szaraczkami
...
Następna strona
bCGOLeoD