Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Dorota Szelągowska WALCZY z mężem o opiekę nad córką! "Boi się, że zabierze jej Wandę"

556
Podziel się:

Jak twierdzi informator Pudelka, Dorota Szelągowska wciąż nie sformalizowała rozwodu z trzecim mężem. Para ma toczyć sądową batalię o opiekę nad córką Wandą. Właśnie dlatego dziennikarka tak starannie ukrywa swój nowy romans.

TYLKO NA PUDELKU: Dorota Szelągowska WALCZY z mężem o opiekę nad córką! "Boi się, że zabierze jej Wandę"
Dorota Szelągowska walczy w sądzie z trzecim mężem (AKPA)

Dorota Szelągowska od lat spełnia się jako prowadząca telewizyjnych programów o tematyce wnętrzarskiej. W ostatnim czasie media najczęściej rozpisują się jednak o jej życiu prywatnym. We wrześniu pojawiły się doniesienia o rozpadzie małżeństwa prezenterki z reżyserem Michałem, z którym w 2018 roku doczekała się córki Wandy. Choć Szelągowska na ogół starannie chroni swoją prywatność, niedawno postanowiła po raz pierwszy otworzyć się na temat trzeciego rozwodu.

Wszystko wskazuje na to, że aktualnie Dorota Szelągowska układa sobie życie u boku nowego ukochanego, który z zawodu jest operatorem kamery. Mężczyzna spędza ponoć coraz więcej czasu w jej warszawskim apartamencie, niedawno pochwalił się nawet zdjęciem wykonanym na tarasie prezenterki.

Okazuje się jednak, że Szelągowska wciąż nie sformalizowała jeszcze trzeciego rozwodu. Jak donosi informator Pudelka, prezenterka i jej mąż od jakiegoś czasu toczą sądową batalię o opiekę nad małą Wandą. Według naszego źródła Dorota z całych sił stara się także ukrywać nowy związek przed ojcem swojej córki.

Dorota Szelągowska nie ma jeszcze rozwodu z Michałem. Biją się o dziecko w sądzie. Było już kilka spraw sądowych. Dorota nie chce mówić, bo boi się, że on zabierze jej Wandę. Za dużo ma na sumieniu. Doniesienia, że z kimś się spotyka, mogą wkurzyć Michała. Dlatego ukrywa swój nowy związek. Nie chce, żeby jej mąż się o nim dowiedział - twierdzi nasz informator.

Źródło Pudelka zdradza również, że drugi mąż Szelągowskiej, Adam Sztaba starał się o kościelne unieważnienie ich małżeństwa. Kompozytorowi udało się dopiąć swego.

Po kilku latach spraw w sądzie kościelnym w końcu dostał stwierdzenie nieważności. Podobno z winy Doroty - donosi nasze źródło.

Informator Pudelka dodaje również, że Szelągowska ma ponoć w planach zawodową współpracę z byłą żoną swojego trzeciego męża i przy okazji matką jego dzieci.

Dorota zatrudni albo już zatrudniła byłą żonę Michała - dodaje nasze źródło.

Spodziewaliście się, że Szelągowska nie może dojść do porozumienia z mężem?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(556)
żenua
rok temu
dzięki pudelkowi mąż na pewno się nie dowie że Dorota się z kimś spotyka.
kamka76
rok temu
Ciekawe,czy ona ma problemy emocjonalne czy to już zaburzenia psychiczne.Do obiektywu wiecznie uśmiech a na fotach z ukrycia fajka za fajką i zacięta mina.
obserwator
rok temu
Ukrywa przed mężem romans o którym wypowiada się na pudelku?!!! Ktoś ma chyba schizofrenię.
gosc
rok temu
A co ma romans Doroty do opieki nad dzieckiem? Romans może sie męzowi przydać do uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winie Doroty, ale dziecko nie ma tu nic do rzeczy, jeżeli wskutek tego romansu dziecku nie dzieje się krzywda
xxl
rok temu
Dorota ma problemy z psychiką związane z dzieciństwem i niestety sama robi to samo co jej matka. Przy odrobinie inteligencji wyciągnęłaby wnioski i nie skazywała dzieci na te same doświadczenia. Facetów można zmieniać, ale po co od razu robić sobie nowe dziecko?
Najnowsze komentarze (556)
Apel do dzien...
rok temu
Czas byłby wielki, żebyście wreszcie nauczyli się poprawnie pisać o sprawach, które chcecie komentować - bo sami piszecie bzdury i utrwalacie je w głowach Waszych czytelników. Nie ma czegoś takiego jak "unieważanienie" ślubu kościelnego ani tym bardziej "rozwód kościelny" ("kwiatek" z innego pudelkowego arcydzieła dziennikarskiego na ten sam temat). Ślubu kościelnego czyli Sakramentu Małżeństwa unieważnić nie można. Czyli nie można sprawić, że ważnie zawarty sakrament, przestaje istnieć. Jedyne co można - i to robią sądy biskupie, po dokładnym zbadaniu sprawy - to orzec, że sakrament nigdy nie zaistniał. I nawet gdyby Adam Sztaba (albo ktoś inny w podobnej sytuacji) nie wystąpił do sądu biskupiego o takie stwierdzenie - sakramentu także by nie było. Tylko ludzie łudziliby się, że był i komplikowaliby sobie tym złudzeniem życie. Więc p.Dorota Szelągowska, której programy bardzo lubię i darzę ją sympatią jako osobę prowadzącą programy wnętrzarskie - nie ma podstaw do żalu w tej sprawie - bo jedyne co zrobił sąd biskupi na wniosek Adama Sztaby - to, po dokładnym badaniu sprawy, nazwał fakt. Panie i panowie dziennikarze - nauczcie się wreszcie co oznaczają pojęcia, którymi się posługujecie i przestrzenie, które chcecie opisywać.
HBBB
rok temu
status hibernatus Data rejestracji: 2015-06-21 Ilość postów: 2503 14432 wpis nr 1 040 350 Musicie grać w gry losowe to grajcie, ale wybierając jakąś metodę namacalną, która w Waszych testach pokaże, że jesteście w stanie uzyskać wynik lepszy niż to co dyktuje przypadek i rachunek prawdopodobieństwa. Nie oczekujcie, ze wygracie za każdym razem, bo to niemożliwe. Zamiast czytać te debilizmy nieuka Mariusza posłuchajcie muzyki np. tego :
Anita
rok temu
Nawet ze zdjęć widać że nadużywa alkoholu. Oby jej mąż odebrał jej córkę, bo w takiej patologii mała wyrośnie na kolejne pokolenie DDA
Anna
rok temu
Wiedziałam, że ona nie taka święta jak próbuje udawać.
nastolatek
rok temu
A kto to ta starsza pani Szelągowska?
***
rok temu
Lubię jej program, ale nie wiedziałam, że zmienia mężów jak rękawiczki. Trochę to do niej nie pasuje.
jes yes
rok temu
Trudno to ogarnąć. Dopiero 40 lat a pani Dorota juz pożegnała 3 męża. To jest tempo. Szkoda bo fajnie wygląda ., Robi fajne programy ale już wiadomo, że facetów zmienia jak.. Sztaba chciał dziecka choć byli ze sobą 11 lat nie doczekał się. Dopiero gdy zaszła z nim w ciąże jego menadzerka to się z nią ożenił zostawiając Dorcię. Z pierwszym mężem z którym ma syna /19 lat/ ten była chwilę. Już ta tendencja się utrzyma na horyzoncie 4 "mąż"... 5 , oooooo
zika
rok temu
jakaś pechowa ta rodzina ani matka ani córka nie potrafią sobie ułożyć życia
ewa
rok temu
w swoim programie gada caly czas bez sensu
Iza
rok temu
ilu ona jeszcze będzie miała mężów??? Jest z dysfunkcyjnej rodziny i produkuje kolejne dysfunkcyjne rodziny...
kasia
rok temu
dziwna
Roman
rok temu
Jak ukrywa to po co kablujecie? Nie potrzeba jej rzeczników.
2021wiosna
rok temu
goni ją , z następnym postaraj się o braciszka dla córki!!
Adam
rok temu
No Pudel, czekamy na dalszą część telenoweli. Życie Szelagowskiwj okazuje się jest tak bujne, że zakładam, że macie jeszcze coś w zanadrzu. :P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie