Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Brzozowski spędzi majówkę... w górskiej chacie Edyty Górniak! "Będą pracować nad jego piosenką na Eurowizję"

163
Podziel się

Okazuje się, że na przestrzeni lat Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego połączyła bliska więź. Zdobywczyni drugiego miejsca na Eurowizji postanowiła pomóc koledze, aby również udało mu się zająć w konkursie wysokie miejsce. Szlachetnie z jej strony?

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Brzozowski spędzi majówkę... w górskiej chacie Edyty Górniak! "Będą pracować nad jego piosenką na Eurowizję"
Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego do swojego góralskiego domku (AKPA)
bDYeBVFN

W przypadku Rafała Brzozowskiego ostatnie miesiące obfitowały w życiowe perturbacje. Najpierw los uśmiechnął się do muzyka, gdy Telewizja Polska wyznaczyła go na reprezentanta Polski w tegorocznej edycji Eurowizji, w rezultacie zastępując ubiegłoroczna kandydatkę, Alicję Szemplińską. Decyzja ta nie spodobała się fanom konkursu, którzy jednogłośnie uznali eurowizyjny "hit" Rafała, The Ride, za - delikatnie mówiąc - nieudany.

Również w życiu osobistym celebryty nadeszły spore zmiany. 9 kwietnia prowadzący Jaka to melodia? w oficjalnym oświadczeniu nieoczekiwanie poinformował o zakończeniu trwającego 8 lat związku z narzeczoną, Anną Tarnowską. Ponoć jeszcze niedawno para planowała ślub i huczne wesele...

bDYeBVFP
Zobacz także: Rafał Brzozowski planował ślub. Ale nic z tego

W tych trudnych chwilach gwiazdor TVP może liczyć na wsparcie koleżanki z programu The Voice of Poland, Edyty Górniak. Nie jest tajemnicą, że muzyk i diwa pozostają w serdecznych stosunkach, o czym między innymi może świadczyć fakt, że dwa dni temu Górniak zaczęła zwierzać się Brzozowskiemu z traumatycznych wspomnień w zorganizowanym na Instagramie "lajwie".

bDYeBVFV

Teraz okazuje się, że przyjaźń Edi i Rafała właśnie wchodzi na kolejny etap. Jak udało nam się dowiedzieć z wiarygodnego źródła, 48-latka zaoferowała o 10 lat młodszemu piosenkarzowi, aby spędził majówkę w jej górskiej posiadłości. Piosenkarka, której prawie trzy dekady temu udało się zająć wysokie drugie miejsce na Eurowizji, zamierza wspaniałomyślnie pomóc koledze, aby również zaszedł daleko w konkursie.

Rafał przyjedzie do Edyty w góry w majówkę. Będą pracować nad jego piosenką na Eurowizję. Edyta sama mu to zaproponowała, bo ma kilka rad, które Rafał mógłby wykorzystać podczas konkursu. Zrobią sobie takie muzyczne warsztaty - zdradza w rozmowie z Pudelkiem znajomy gwiazdy.

Nie jest tajemnicą, że Górniak i Brzozowski od dawna pałali do siebie sympatią, od czasu do czasu spotykając się przy okazji pracy. Jak na prawdziwą, celebrycką przyjaźń przystało, Edyta i Rafał często komentują sobie instagramowe posty (piosenkarz pozwala sobie nawet na emotikony-serduszka).

Lubią się. Spotykali się przy okazji koncertów w telewizji czy festiwali. Zostawiali sobie zawsze miłe komentarze na Instagramie. Rafał często wysyłał Edycie serduszka. On też prowadził jubileusz Edyty w "Jaka to melodia?" i wtedy mieli czas, by za kulisami dłużej porozmawiać i się poznać - słyszymy.

bDYeBVFW

Myślicie, że Edi pomoże Rafałowi odpowiednio przygotować się do Eurowizji?

bDYeBVFX
bDYeBVGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(163)
gość
1 tyg. temu
Taaaa, już Edzia się nim zajmie ;p
Xxx
1 tyg. temu
Rzucił dla niej narzeczoną? 😀
Magd
1 tyg. temu
Super. I to jest piękne!!!
bDYeBVGr
ahahaha
1 tyg. temu
Zaproście Zapendowską. Przyda się ktoś kto zna się na muzyce.
ma warunki!
1 tyg. temu
no to i zaprosiła go
Najnowsze komentarze (163)
jola
5 dni temu
pasuja do siebie
Poeta
7 dni temu
Edzia z Ziębic nigdy a nidgdy Villas ale Edzia z Ziębic tak!
Megih
1 tyg. temu
bleeee
Bea
1 tyg. temu
Oj.... Zazdrościcicie, że nie będziecie mogli być ich materacem 😉
Ella
1 tyg. temu
Będzie wkładane!!! :D
Kati
1 tyg. temu
Baba robi wszystko aby zająć miejsce Villas....
Razdwatrzy
1 tyg. temu
A tytuł będzie taki tiru riru tiru riru raz od przodu raz od tyłu 😁
MałaMi
1 tyg. temu
Hahaha no to będzie majówka roku. 😂 Tylko żeby później nie zaśpiewał " To nie ja byłem z Edzią" 🤣
bDYeBVGj
Onka
1 tyg. temu
No to go Edzia na warsztat weźmie
Edek Górski
1 tyg. temu
Ciekawe czy się zaszczepił. Teraz przebywanie z Edką to duże ryzyko epidemiczne. Jak producenci Eurowizji dowiedzą się, że spółkował z Edką to nie pozwolą mu wystąpić na Eurowizji😝
Niki
1 tyg. temu
Edysia po tych operacjach wygląda już jak kobieta kot ... masakra
Mają Sablewsk...
1 tyg. temu
Ona zawsze musi o sobie przypomnieć w kontekście tego konkursu. Umarła by gdyby ktoś wygrał.
blondynka
1 tyg. temu
On tak z urody trochę w klimatach Krupy, Edyta lubi takich delikatnych blondynów.
zmartwiona
1 tyg. temu
Ale w ten weekend hotele jeszcze nieczynne, to gdzie on będzie spał?
...
Następna strona
bDYeBVGL