Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Edyta Górniak wspomina stan przedzawałowy w Opolu: "Gdyby nie ten rok 2020, to NIE WIEM, CZY BYM PRZEŻYŁA"

155
Podziel się

Podczas live'a z Rafałem Brzozowskim Edyta Górniak powiedziała, że zwolnienie tempa spowodowane pandemią uratowało jej życie.

Edyta Górniak wspomina stan przedzawałowy w Opolu: "Gdyby nie ten rok 2020, to NIE WIEM, CZY BYM PRZEŻYŁA"
Edyta Górniak opowiada o stanie przedzawałowym. "Nie wiem, czy bym jeszcze żyła" (AKPA)
bDYeDNyt

W poniedziałkowy wieczór Edyta Górniak była gościem Rafała Brzozowskiego na jego instagramowym live'ie. Piosenkarka udzielała celebrycie rad dotyczących jego występu na zbliżającym się wielkimi krokami konkursie Eurowizji. Edzia nie omieszkała też zareklamować swojego nowego kanału na YouTube.

Czy będziesz miał odwagę i chęć porozmawiać ze mną o życiu międzyplanetarnym? - zapytała Brzozowskiego, gdy zaczęli się umawiać na spotkanie na YT.

bDYeDNyv

Rafał zareagował entuzjastycznie i stwierdził, że z Edytą mógłby rozmawiać na każdy temat.

Podczas live'a Górniak radziła Brzozowskiemu, by odciął się od negatywnej energii, a przed występem na Eurowizji skupił wyłącznie na sobie i osobach, które będą w jego najbliższym otoczeniu, będą mu sprzyjać i pomagać. Górniak zaprosiła nawet reprezentanta Polski na Eurowizję na warsztaty wokalno - choreograficzne do swego domu w górach.

Zbliżając się do końca rozmowy, Brzozowski zapytał Edytę, czy zdecydowałaby się wystąpić jeszcze raz w konkursie. Edi odparła, że zrobiłaby to na zakończenie kariery. Od słowa do słowa Górniak przeszła do tematu swego zdrowia. Nawiązując do zapaści, jakiej doświadczyła w 2019 roku w Opolu, gdy trafiła do szpitala z podejrzeniem stanu przedzawałowego, piosenkarka wyznała, że przed wybuchem pandemii była w fatalnym stanie.

Przez ostatnie 2 lata przed tym, co się wydarzyło na świecie, ja pracowałam w takim natężeniu, pracowałam tak intensywnie, że miałam taki moment w Opolu... Taki stan przedzawałowy - powiedziała Górniak.

bDYeDNyB
Zobacz także: Górniak czeka na UFO. Skiba krótko to podsumował

Pracowałam bardzo dużo i gdyby nie ten rok ten 2020, to przyrzekam z ręką na sercu, że nie wiem, czy bym przeżyła. Byłam tak wyczerpana pracą, niespaniem, nie żyłam higieniczne, ten stan przedzawałowy, który miałam w Opolu, mówię to po raz pierwszy, ten rok 2020 dla mnie był zbawienny, bo ocalił mi prawdopodobnie życie, dzięki temu mogłam zwolnić - dodała Edyta.

bDYeDNyC

Potem wróciłam do pracy, bo ta trasa letnia, "Jaka to melodia" i jubileusz, ale zdążyłam odpocząć - stwierdziła Górniak. Edyta dodała, że gdyby nie pandemia, 2020 rok, który był jej rokiem jubileuszowym, mógłby się dla niej źle skończyć.

Nie wiem, czy bym jeszcze żyła - powiedziała. Byłam tak wyczerpana i mój organizm był tak zużyty, a tamten rok był jubileuszowy, byłabym zobligowana, by był huczny. Tamten rok mnie ocalił. I jakkolwiek jest to trudny rok ekonomicznie, dla mnie był zbawienny - podkreśliła.

Domyślaliście się, że ze zdrowiem Edyty było tak źle?

bDYeDNyD
bDYeDNyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Ela
2 tyg. temu
Ale z jakiego powodu? Z przepracowania? W końcu będzie po 20 latach jakiś singiel? Płyta?
edyta85858585
2 tyg. temu
Żal mi jej trochę....przypomnia mi mnie ,ze swoją niestabilnością emocjonalną....
........
2 tyg. temu
Z jej zdrowiem psych jest bardzo źle
bDYeDNyX
kika
2 tyg. temu
ja w Opolu codziennie mam taki stan
Mast81
2 tyg. temu
A kogo to obchodzi....nie ma to jak tania proba zwrocenia uwagi na swoja osobe....niestety ten rok nie ocalil innym zycia...jaka ona jest dretwa...
Najnowsze komentarze (155)
Gość
1 tyg. temu
Statystka udająca chorobę. Kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada Edytko. Nikt nie wierzy w ten stan przedzawałlowy.
Mateusz
1 tyg. temu
Edi dobrze robi szoł
Adelajda
1 tyg. temu
Przepracowana? Czym? Światowa trasa koncertową? Opieka nad dziećmi choć jej syn jest już dorosły? Nagrywaniem płyt? Wymyślaniem teorii spiskowych? Wspolczuje Alanowi. Niech pogada z synem Villas, żeby wiedział co go czeka.
Fun
1 tyg. temu
Edzia fotografowała sercem i jej się karta zapełniła ... Nie wiem czy chora była ... ale jest napewno Edi ... mniej szampana
Edyta co ty!
1 tyg. temu
Z Covid-19 to statyści a ty co wielka chora???? Kto w to uwierzy?? stan przed zawałowy to fikcja!? 😃 😃 😃
Gość
1 tyg. temu
Bredzi
ewa
1 tyg. temu
jaka choroba, to statystka
dobra dusza
1 tyg. temu
niestety ale Pani Edyta nadaje się póki co na oddział zamknięty :/ niech jej ktoś pomoże bo będzie tak samo jak z Violetta Villas
bDYeDNyP
pikus
1 tyg. temu
Na psychozki sie nie umiera
Magda
1 tyg. temu
co się dzieje z twarzą Edzi? Puchnie jak balon. Nadmiar botoksu?
Kercia
1 tyg. temu
Haha z przepracowania z bywania z no z nooo z czego tam 😂😂 jak miło widzieć tu mniej tych komentarzy oh edzia nasza gwiazda 🥴 taka z niej gwiazda jak ze mnie baletnica - jak mawiał mój ojciec ❤️
Alan Krupa
2 tyg. temu
Pracowała? Ona nie ma pojęcia co to praca!
Krystyna
2 tyg. temu
Pni Edyto, nie mogła pani źle się czuć przed koronawirusem, bo wirusa nie ma.
Gość 😁
2 tyg. temu
Głupich nie sieją sami się rodzą
...
Następna strona
bDYeDNzr