Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Ujawniono NOWE NAGRANIE z ataku Willa Smitha na Chrisa Rocka! Tak na spoliczkowanie komika zareagowała Jada Pinkett Smith (WIDEO)

152
Podziel się:

Choć słynne nagranie ze spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha obiegło już cały świat, to ujawniono właśnie kolejne, zrealizowane od strony publiczności. Widzimy na nim, co działo się po zejściu aktora ze sceny, a także reakcję jego żony i publiczności.

Ujawniono NOWE NAGRANIE z ataku Willa Smitha na Chrisa Rocka! Tak na spoliczkowanie komika zareagowała Jada Pinkett Smith (WIDEO)
Ujawniono nowe nagranie ze spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha (Getty Images,)

Tegoroczne Oscary z pewnością przeszły już do historii. Wszystko przez słynną "interakcję" Willa Smitha i Chrisa Rocka, która odbiła się w mediach szerokim echem. Po żarcie na temat ogolonej głowy jego żony aktor wtargnął na scenę i spoliczkował komika, po czym po oddaleniu się na widownię wciąż miotał w jego kierunku siarczystymi wiązankami, tym razem już słownymi.

Nie waż się, k*rwa, mówić o mojej żonie! - miał wykrzykiwać, co uwieczniły kamery.

Od czasu głośnej afery na oscarowej gali minęło już kilka dni. Choć wydawałoby się, że temat zginął więc w natłoku kolejnych gwiazdorskich skandali, to nic bardziej mylnego. Wciąż trwa bowiem debata na temat tego, czy wspomniane zdarzenie było ustawką, zaplanowaną przez obu panów. Internauci zwrócili uwagę, że Will Smith sam śmiał się z żartu komika, a dopiero potem wszedł na scenę i uderzył go w twarz.

Zobacz także: Oscary 2022. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka, przerwano transmisję. Widzowie nie mogli uwierzyć

Teraz z kolei na TikToku wypłynęło nowe nagranie, w którym widzimy słynną aferę "od kuchni", a więc z pozycji publiczności. Jest to o tyle wyjątkowe, że możemy zobaczyć, co działo się po zejściu ze sceny. Dzięki temu mamy też dowód na to, jak zareagowali Jada Pinkett Smith i reszta zebranych gości.

O ile pozostałe gwiazdy zdawały się zszokowane tym, co właśnie zobaczyły, to po uwadze komika, że "Will Smith właśnie strzelił go w twarz", żona aktora wyraźnie się roześmiała. Dopiero potem, gdy Will zaczął wykrzykiwać w kierunku Chrisa obelgi, siedziała wyprostowana na krześle i nie wyrażała żadnych emocji. Gdy z kolei komik kontynuował swoje wystąpienie już po spoliczkowaniu i powiedział, że "to była najlepsza noc w historii telewizji", Jada znów się zaśmiała, tym razem nieco subtelniej.

O co w tym wszystkim chodzi? Sami chcielibyśmy wiedzieć, ale fakty są takie, że Smith zdążył już przeprosić Rocka ze swoje zachowanie, a komik nie zdecydował się wnieść oskarżenia po gali. Akademia z kolei potępiła spontaniczny zryw aktora, ale - choć zawisła nad nim nawet groźba oddania statuetki - nie spodziewamy się, aby poniósł konsekwencje swoich czynów, poza tymi wizerunkowymi.

Zobaczcie sami.

Pulpety ocieplają wizerunek Królikowskiego oraz StingGate na Wiktorach

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
kristo
8 miesięcy temu
dobrze że czarny uderzył czarnego. Gdyby to zrobił biały to by go oskarżyli o rasizm i kazali zwrócić statuetkę. Na 100 procent.
Will
8 miesięcy temu
Gdzie ta reakcja, bo nie widzę !!!!
Wtedy
8 miesięcy temu
Ulica przeniosła się na salony. Tfu.
Ujo
8 miesięcy temu
Jada jest toksyczna.
Nath
8 miesięcy temu
Ustawka Na oscarach poza upadkami nic nie jest przypadkowe.
Najnowsze komentarze (152)
Ustawka kieps...
8 miesięcy temu
Żałosny cyrk.
lutek
8 miesięcy temu
ma tyle hajsu że mogłaby sobie peruki zmieniać 3 x dziennie, nie wiem po co ten cyrk
XXXXX
8 miesięcy temu
ON JEST W NIEJ ŚLEPO ZAKOCHANY, WIDAĆ DO JAKIEGO STOPNIA. ZDESPEROWANIE JAK DLA MNIE, PATRZĄC NA ICH RELACJE.
Mosche
8 miesięcy temu
Ta ustawka pokazuje jak łatwo ludźmi manipulować.
Ustawka
8 miesięcy temu
Przecież na zwolnionym tempie można zobaczyć, że uderzenie było markowane.
gienek
8 miesięcy temu
ustawka który facet tak bije
Ewa
8 miesięcy temu
Ta ustawka miała odwrócić uwagę od kiepskich tegorocznych filmów,co się znakomicie udało bo inaczej nie było by o czym mówić po gali
Lukasz
8 miesięcy temu
Świetnie zagrana rolę z tym spoliczkowaniem.. Po takim strzale padł by chyba że ten drugi to siły nie ma...
Arm
8 miesięcy temu
"Miał wykrzykiwać, co uwieczniły kamery". Pan redaktor chyba nie jest za dobry w języku polskim. Skoro kamery uwieczniły i miliony to widziały i słyszały, to należało napisać: wykrzykiwał. Wyrażenie "miał wykrzykiwać" sugeruje, że to niekoniecznie prawda, że to niesprawdzone, może pomówienie... Wiem, że nie na temat, ale takie błędy nie powinny się zdarzać komuś, kto pisze artykuły w znanym portalu.
Cygi
8 miesięcy temu
Serio jeszcze nikt nie kuma o co chodziło :)
Hdbdn
8 miesięcy temu
Powinien oddać statuetkę. Wiedzieli co ich czeka a chamstwo i rekoczyny to dno . Sama jada sprzedała wszystko show o sobie wiec czego tacy oburzeni
Gość
8 miesięcy temu
Przynajmniej powstał świetny materiał na memy
Helena
8 miesięcy temu
A wysłać ich z powrotem na plantacje bawełny,jak się wśród cywilizowanych ludzi zachować nie potrafią!
boo
8 miesięcy temu
Gdyby nie ten policzek i cała "afera" to cała masa ludzi przeszła by koło Oskarów obojętnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie