Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Wersow zdradza, że ROZSTAŁABY SIĘ z Frizem przez DZIECI: "To jest jakiś ABSURD"

108
Podziel się:

Idolka młodzieży Weronika Sowa wyjawiła w najnowszym wywiadzie z Przemkiem.pro, co mogłoby ją skłonić do zerwania z najzamożniejszym influencerem w Polsce. Celebrytka stawia twarde ultimatum. "Ja kocham dzieci" - deklaruje zapytana o plany powiększania rodziny.

Wersow zdradza, że ROZSTAŁABY SIĘ z Frizem przez DZIECI: "To jest jakiś ABSURD"
Wersow zdradza, czy rozstałaby się z Frizem przez dzieci (fot. YouTube, fot. East News)

Choć wielu dorosłych na hasła "Ekipa" czy "Team X" nadal drapie się po głowie, nie mając pojęcia, z czym to się tak naprawdę je, to i tak nie da się ukryć, że to właśnie influencerzy stanowią obecnie najlepiej zarabiającą grupę polskiego show biznesu. Postaci takie jak Karol "Friz" Wiśniewski, czy jego narzeczona Weronika "Wersow" Sowa, kompletnie zapanowały nad zbiorową wyobraźnią młodzieży, skutecznie przekuwając internetową popularność w wielomilionowy interes. Naturalnie więc z każdym dodatkowym zerem na kontach gwiazd internetu rośnie powszechne zainteresowanie na temat tego, jak żyją i na co wydają swe majątki owe bajecznie bogate małolaty.

Bardzo ciekawie na ten przykład zdaje się układać życie prywatne wyżej już wspomnianych FrizaWersow. W najnowszym wywiadzie z Przemkiem.pro Weronika poruszyła temat potencjalnego powiększenia rodziny. Celebrytka nie kryje, że gdyby jej druga połówka patrzyła inaczej na kwestię posiadania dzieci, wtedy najpewniej zdecydowałaby się na zerwanie znajomości.

Zobacz także: Podatek od smartfona. Nawet Friz będzie artystą? Łepkowska komentuje

Czy to prawda, że jeżeli Karol nigdy nie chciałby dzieci, adoptowanych czy swoich, że jego dzieci nie interesują, to czy rozważyłabyś rozstanie? - dopytywał się ciekawski Przemek.pro.

No tak. Bo to nie o to chodzi, że nie może, tylko że nie chce. Tak, bo ja kocham dzieci - przyznała otwarcie Weronika.

Jak się okazuje, temat powiększenia rodziny został już dokładnie przedyskutowany z Frizem. Co ciekawe, zakochani mieli zastanawiać się nad tym, gdy tylko zaczęli tworzyć parę.

My ogólnie jak się poznaliśmy z Karolem - to jest jakiś absurd - ale już na początku naszej znajomości gadaliśmy o dzieciach. Mówiliśmy, że w przyszłości chcielibyśmy mieć. Jeżeli byłaby sytuacja, że ktoś z nas by nie mógł, to zmienia postać rzeczy oczywiście - stwierdza wyrozumiale idolka nastolatek.

Ciekawe, jaki pseudonim z Ekipy otrzymałoby dziecko Friza i Wersow... Swoimi pomysłami koniecznie podzielcie się w komentarzach!

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Zobacz także: KOGO MIEJSCE W EKIPIE CHCIAŁBY ZAJĄĆ PRZEMEK?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…?*
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Danóta
4 miesiące temu
Ale ta Wersow dobrze się trzyma jak na czterdzieści lat!
Ndbd
4 miesiące temu
Ona jest bardzo bardzo młoda a jej twarz już wygląda źle . Co ona sobie zrobiła.
...
4 miesiące temu
No i co w tym dziwnego? Jeden chce, drugi nie chce. Jak się spotka taka parka gdzie są odmienne zdania w tej kwestii, to zawsze to będzie wywoływać frustracje w jednej, bądź w drugiej stronie. Całkowicie obiektywnie, zarówno jako osoba pragnąca dzieci, zwyczajnie nie chciałabym mieć partnera, który by tego nie chciał, i tak samo jako osoba nienawidząca dzieci miałabym po dziurki w nosie chłopa, który by o nich marzył i ciągle naciskał. W tym temacie nie ma sensacji, to normalna sprawa i przede wszystkim ICH sprawa.
Emm
4 miesiące temu
Frizow
Gość
4 miesiące temu
Ach ta dzisiejsza młodzież
Najnowsze komentarze (108)
Mmm
4 miesiące temu
Ja pitole 😂 mam 40 lat a tej tapety, która ona sobie codziennie nakłada, starczyłoby mi na 2 tyg 😂😂😂😂😂
Panna Nikt
4 miesiące temu
Mój były związek też się rozpadł z TEGO powodu. Teraz ja mam dzieci, on nie, i oboje jesteśmy szczęśliwi, choć osobno.
aaaa
4 miesiące temu
Ależ to jest totalnie normalne - życie w związku z osobą, która ma inne plany rodzinne to koszmar! Podobnie z seksem - jeśli ktoś nam nie odpowiada / jest egoistyczny / sprawia ból / boimy się go - i nie ma szans na poprawę - to należy rozstać się z taką osobą. Tego kwiatu jest pół światu, szkoda marnować czas na osobę, z którą nie zgadza się w tak fundamentalnych sprawach!
oliwia
4 miesiące temu
gdzie my żyjemy ?? co to za czasy?? epoka infantylizmu!!
FREDO
4 miesiące temu
Chyba im popularnosc spada skoro sa na pudlu
Niki
4 miesiące temu
Przecież on w którymś wywiadzie mówił ze nie chce mieć dzieci . 🙄
JAY B
4 miesiące temu
Cycki już zrobione, włosy doczepione, jeszcze tylko zrobi się dziewicą i będzie ok
ssa
4 miesiące temu
to działa jak mafia ekipa
MAX
4 miesiące temu
No jasne że kocha dzieci. Zarabia na nich miliony.
ona30
4 miesiące temu
mnie te frizz przeraza . wydaje sie brudny i nieuczciwy
del
4 miesiące temu
można wyglądać tak idiotycznie jak Villas w doczepianych włosach nawet jak się ma 20 kilka lat
Pani Anna
4 miesiące temu
Miałam wątpliwą przyjemność spotkać kiedyś tę osóbkę.... Pomimo, że zarówno Wersow jak i Friz nie robią na mnie wrażenia to mój syn jest wielkim fanem Ekipy. Kiedyś przechadzając się po Krakowie mieliśmy okazję ich spotkać. Na spokojnie podeszliśmy i chcieliśmy zapytać czy możemy zrobić Karolowi zdjęcie, ponieważ jest idolem naszego syna. Oczywiście Friz bez wahania wyraził zgodę - to całkiem miły młody człowiek. Natomiast Wersow to bezczelna, arogancka "damesa" której sodówka uderzyła do głowy.... Widząc nas podchodzących powiedziała "nic nie mamy" tak jakbyśmy my coś od niej chcieli..... Jak dla nas była tylko towarzyszką Friza i nawet nie wiedzieliśmy kim jest :) Także młoda damo może nie śpimy na kasie jak niektórzy patocelebryci ale uczciwie pracujemy już tak długo, że niec od ciebie nie potrzebujemy. A ty ucz sie kultury i obycia, bo kosztowne doczepy i silikony to zbyt mało by człowiek był wartościowy...
Jaaaa
4 miesiące temu
Kocha dzieci i jest w związku z ,,dzieckiem" - proste!
Gosciowa
4 miesiące temu
Jeśli kochasz dzieci to nie bierz udziału w tym oglupiajacym dzieci procederze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie