Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

William i Harry POGODZILI SIĘ? Wydali WSPÓLNE oświadczenie na temat pomnika Diany

46
Podziel się

Bracia postanowili razem upamiętnić tragicznie zmarłą księżną Walii. Myślicie, że projekt naprawi ich relacje?

William i Harry POGODZILI SIĘ? Wydali WSPÓLNE oświadczenie na temat pomnika Diany
William i Harry wydali oświadczenie w sprawie pomnika upamiętniającego księżną Dianę (East News, ONS)
bCXIWYhx

Życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej od dawna jest uważnie śledzone przez media. W ostatnich latach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się jednak przedstawiciele "nowej gwardii" royalsów - książę William, Harry oraz ich małżonki - Kate Middleton i Meghan Markle.

Nie jest tajemnicą, że aktualnie relacje między Williamem a Harrym nie należą do najlepszych. Ich stosunki znacznie ochłodziły się tuż po tym, jak młodszy z książąt zaczął spotykać się z Meghan Markle. Media wielokrotnie podawały, że William i Kate od początku nie pałali zbytnią sympatią do trzecioligowej amerykańskiej aktorki. Książę Cambridge miał być poważnie zaniepokojony tempem, w jakim rozwijał się związek młodszego brata i poradził mu "lepiej poznać tę dziewczynę". Pełna obaw była również Middleton.

bCXIWYhz

Przeprowadzka Sussexów za ocean z pewnością nie pomogła relacjom synów księcia Karola. Chociaż tabloidy okazjonalnie donoszą o ich kontaktach, tak naprawdę nie wiadomo, czy w rzeczywistości bracia doszli już do porozumienia czy może w ogóle ze sobą nie rozmawiają.

Ostatnio Harry i William niespodziewanie postanowili jednak wydać wspólne oświadczenie, a wszystko to w związku ze szczególnie ważną dla obojga sprawą. W przyszłym roku ich tragicznie zmarła matka księżna Diana obchodziłaby bowiem 60. urodziny. Z tej okazji "królowa ludzkich serc" zostanie uhonorowana własnym pomnikiem.

bCXIWYhF

Pomnik, którego budowę zlecili książę William i książę Harry, aby uczcić pamięć ich matki Diany, księżnej Walii, zostanie zamontowany w przyszłym roku, kiedy to przypadałyby jej 60. urodziny - czytamy w oficjalnym wystosowanym przez braci oświadczeniu.

Upamiętniający księżną pomnik ma stanąć w Sunken Garden, zlokalizowanym na terenie Pałacu Kensington. To właśnie tam Diana mieszkała tuż przed śmiercią, obecnie rezydentami posiadłości są natomiast William i jego najbliżsi.

W swoim oświadczeniu Harry i William wyrazili także głęboką nadzieję "że pomnik pomoże tym, którzy odwiedzają Pałac Kensington zastanowić się nad życiem i dziedzictwem ich matki".

Budowę pomnika ogłoszono już w 2017 roku, aktualny postęp prac został jednak znacznie opóźniony przed pandemię koronawirusa. Jak twierdzi Pałac Kensington, obecnie jego instalacja jest planowana na 1 czerwca 2021 roku.

bCXIWYhG

Książę William i książę Harry marzyli o tym od wielu lat. Byli tylko chłopcami, gdy odeszła ich matka, jednak teraz są już w pełni dorośli i chcą uhonorować ją w jak najlepszy sposób - tłumaczyła osoba powiązana z Pałacem Buckingham, gdy po raz pierwszy przedstawiono plany budowy pomnika.

Myślicie, że wspólny projekt pomoże Williamowi i Harry'emu naprawić relacje?

bCXIWYhH
bCXIWYia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(46)
Ola
3 tyg. temu
Siła w rodzinie💪 trzymam kciuki żeby im sie udalo żyć w tej zgodzie
Lok
3 tyg. temu
Kochajcie i wspierajcie się za życia jak jedno odejdzie jest już za późno wiem bo sam to przeżyłem
Smacznej kawy
3 tyg. temu
A mi się wydaje że tam nie ma i nie było żadnego konfliktu między nimi. To media i brukowce próbują coś rozdmuchac dla marnej sensacji
bCXIWYib
Buhahahaha
3 tyg. temu
Juz 8 a rozenkowa jeszcze nie zapłaciła, że nic nie piszecie o niej ?😆
Różyczka
3 tyg. temu
Meghan nie mogła czekać I trącić czasu na poznawanie, bo nie zdążyłaby urodzić zabezpieczenia majątkowego.
Najnowsze komentarze (46)
Ola
3 tyg. temu
Szkoda Diany. Za młoda była na śmierć.
ABC
3 tyg. temu
Myślę, że tego konfliktu nigdy nie było. Wymysł plotkarzy.
Asia
3 tyg. temu
Niech naprawiają. Matka była fajna kobieta i na takich chciała ich wychować. Nie życzyłaby sobie kłótni między nimi.
Tresor13
3 tyg. temu
Nie interesuje mnie to i was też nie powinno. Mamy swoje bardziej przyziemne problemy.
Razem
3 tyg. temu
Chłopaki trzymać się razem !
gość
3 tyg. temu
Pewnie nigdy nie byli pokłócenie.
Nick
3 tyg. temu
Oni nie mają żadnych konfliktów, oni żyją jak pączki w maśle.
Nick
3 tyg. temu
Nudne są te konflikty wymyślone aby sprzedawać nakład gazet. A wy to powielacie, tłumaczycie, komentujecie, szkoda czasu. To wszystko fikcja, nie ma nic wspólnego z ich życiem. Co dziennikarze co to piszą nie mają do nich dostępu, gó... wiedzą. Szef redakcji karze tworzyć paranoje ba podstawie paru zdjęć, grymasów, ujęć. Żenujące jest to komentowanie takich rzeczy. Ludzie jacy wy jesteście naiwni i się dajecie łatwo nabrać.
bCXIWYhT
dociekliwy
3 tyg. temu
A kto sponsoruje jej płytę ? Michnik i Agora ?
Ania
3 tyg. temu
Super, piekny pomysl. Na tych uroczych zdjeciach widac miedzy bracmi gleboka wiez I milosc. Mysle ze nawet ta okropna Markle tego nie jest w stanie tego zmienic.
Supet
3 tyg. temu
Super
Gość
3 tyg. temu
William z rodziną jest na wakacjach u babci w Balmoral. Te oświadczenia wydają rzecznicy prasowi, oni nawet nie musieli o tym wiedzieć, że akurat teraz to oświadczenie było ogłoszone. Wystarczy że się pokażą razem na odsłonięciu w przyszłym roku, ale do tego czasu wiele się może wydarzyć.
Oko proroka
3 tyg. temu
Popatrzcie na chłopaków jak byli mali, wyglądają jak Godlewscy. Widać, że Goci, nie?
Royalist
3 tyg. temu
No i dobrze 💙
bCXIWYiv