Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Wylewna Caitlyn Jenner rozpływa się nad Kanye Westem: "MA WIELKIE SERCE. Jest dobrym człowiekiem"

24
Podziel się

70-latka postanowiła skomentować serię niepokojących poczynań rapera. Myślicie, że reszta rodziny doceni jej słowa?

Wylewna Caitlyn Jenner rozpływa się nad Kanye Westem: "MA WIELKIE SERCE. Jest dobrym człowiekiem"
Caitlyn Jenner wspiera Kanye Westa (ONS)
bCXIGdxh

Ostatnie tygodnie z pewnością były dla rodziny Kardashianów sporym wyzwaniem. Wszystko za sprawą serii sensacyjnych wyznań Kanye Westa. W połowie lipca marzący o prezydenckim fotelu raper zorganizował wiec wyborczy, podczas którego ze łzami w oczach wyznał światu, że lata temu powstrzymał Kim przed aborcją.

Niedługo później gwiazdor zamieścił na Twitterze kilka niepokojących wpisów. Kanye West twierdził m.in., że Kim Kardashian próbowała go ubezwłasnowolnić, a nawet dopuściła się zdrady. W mediach błyskawicznie pojawiły się plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie celebrytki i rapera. Mówiło się, że West od ponad roku samotnie zamieszkuje ranczo w Wyoming, podczas gdy Kim z czwórką ich pociech rezyduje w kalifornijskim Hidden Hills. Oliwy do ognia dolały również zdjęcia paparazzi pokazujące Kardashiankę zalewającą się łzami podczas kłótni z małżonkiem.

bCXIGdxj

Chociaż na ogół klan Kardashianów wręcz uwielbia zainteresowanie mediów, w obliczu problemów Kim i Kanye, większość z nich konsekwentnie zachowywała milczenie. W poniedziałek do medialnego zamieszania wokół Westa postanowiła jednak odnieść się Caitlyn Jenner, przy okazji komentując również jego plan kandydowania na prezydenta.

(...) Po prostu obserwuje go, jak wszyscy inni. Nie miałam okazji z nim pomówić, przez większość czasu mieszka w Wyoming - tłumaczyła podczas występu w Good Morning Britain.

bCXIGdxp

Jeszcze niedawno 70-latka publicznie deklarowała, że chętnie wystartuje z Kanye w wyborach jako potencjalna wiceprezydent. Na łamach śniadaniowego programu Caitlyn zapewniła jednak, że jej słowa były jedynie niewinnym żartem.

Życzę mu jak najlepiej. Zażartowałam z bycia jego wiceprezydent (...) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To naprawdę dobry facet - zapewniła.

Podczas swojego występu w porannym show Jenner nie szczędziła Westowi komplementów i wyznała, że zawsze mogła liczyć na jego wsparcie.

bCXIGdxq

Mogę mówić jedynie o tym, jak traktował mnie, a był najbardziej uprzejmym, kochającym człowiekiem i przez te wszystkie lata był dla mnie taki dobry, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystko, przez co przeszłam w ciągu ostatnich pięciu lat. Jest tak dobrym przyjacielem. Był niezwykle pomocny. Kanye ma wielkie serce, jest dobrym człowiekiem - rozpływała się nad raperem Caitlyn.

Myślicie, że Kanye będzie wdzięczny za jej ciepłe słowa?

bCXIGdxr
bCXIGdxs
bCXIGdxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(24)
Liliana
2 miesiące temu
Ta rodzinka to taka Ameryka w pigułce...
Milena
2 miesiące temu
Ktoś może mieć wielkie serce i być chory. Tak to już w życiu jest. Moja sąsiadka od 20 lat pracuje w naszym szpitalu na psychiatrycznym oddziale i mówi że chyba wszystko już w życiu widziała i nauczyła się nie oceniac ludzi
*****
2 miesiące temu
No tak, a co ma powiedzieć jak prawie każdy w tej rodzinie ma skrzywioną psychikę
bCXIGdxL
Szyderca
2 miesiące temu
Kurde, w jaki sposób wpuścili telewizję z całą ekipą do więzienia? Przecież ona odsiaduje wyrok za śmiertelne potrącenie pieszego... Oh, wait...
Nice
2 miesiące temu
Nie wiem.Nie znam. Nie oceniam.
Najnowsze komentarze (24)
goa
2 miesiące temu
Paaaaaaaaatologia przez najgłębsze A - amfetamina, alkolizm a zmian płci a seks taśmy - ludzie co wy oglądacie - odwiert dna!!!!!!!!!! AAAAAAAAAA
goa
2 miesiące temu
Paaaaaaaaatologia przez najgłębsze A - amfetamina, alkolizm a zmian płci a seks taśmy - ludzie co wy oglądacie - odwiert dna!!!!!!!!!! AAAAAAAAAA
Lili
2 miesiące temu
Bo jest jedyna normalna w tej rodzinie. Ok zmiana płci, pomińmy to (dla mnie to nie problem) , ale ona nawet przed zmianą płci wyglądała jakby nie była wśród nicj szczęśliwa. To człowiek, starej daty, który nie rozumiał wartości jakimi kieruje sie jego rodzinka. Tak samo Kanye, nie wytrzymał w tej patologii i teraz robią z niego wariata, bo boją się, że zacznie gadać. Black Chyna jaką znamy z mediów taką znamy, ale sama mówiła, że Kris jest okropna, to pomyślcie sobie, że żyjecie z takimi 6cioma Kris. Sama bym zwariowała.
gen
2 miesiące temu
Bruce Jenner - mistrz olimpijski w wieloboju na igrzyskach w Montrealu. Z mięśniaka w kobietę...
niki
2 miesiące temu
Ciekawe czy Kim składa mu życzenia na dzień Matki czy dzień Ojca?
Elmo
2 miesiące temu
Fish dicks?
kr86100
2 miesiące temu
a pamiętam jak była jeszcze Brucem i kiedy Kim zaczęła sie spotykać z Westem to go krytykowała i radziła Kim go rzucić bo on jej nie szanuje a teraz pieje z zachwytu nad nim...
lol
2 miesiące temu
zniszczeni przez kapitalizm i globalizm...tylko Kanye sie obudził...!!!!!
bCXIGdxD
Tdghu
2 miesiące temu
Kiedy zrozumiecie że to wszystko to ustawiona telenowela
bla bla bla
2 miesiące temu
Tak sobie myślę, że może on nie chce brać leków bo zakłócają proces twórczy? No jednak to artysta.
Mist
2 miesiące temu
Bez złośliwości,ale West cierpi na zaburzenia psychiczne i dobre serce nie ma tu nic do rzeczy
Polka
2 miesiące temu
To nie jego ostatni wylewny występ jeszcze nie raz narobi jej wstydu jak nie będzie się leczyć. Tyle kasy co oni mają to wystarczy jeszvze dla ich dzieci ale z nadmiaru pieniędzy to ta kasa juź ich nie cieszy bo na wszystko ich stać i nic nie muszą. To ja juź wolę iść codziennie do pracy chociaźam jakiś cel w źyciu.
EEE
2 miesiące temu
ZWIĄZEK , TO SĄ DWIE OSOBY , A NIE " RESZTA RODZINY " .NO , ALE TAK ; ONI RÓWNIEŻ MAJĄ PROBLEM Z TĄ PODSTAWOWĄ PRAWDĄ , A TO WSTYD SIĘ WTRĄCAĆ , DO RELACJI LUDZI; KTÓRYM ( PODOBNO) ; ŻYCZY SIĘ JAK NAJLEPIEJ .NAWET DOBRE INTENCJE NIE USPRAWIEDLIWIAJĄ TEGO , BO NIE BYŁO BY , ŻADNEJ RODZINY ; GDYBY LUDZIE TAK BARDZO PILNOWALI CODZIENNIE I W TYM SAMYM STOPNIU ASERTYWNOŚCI , HONORU I NIE WIEM ; CZEGO ; JESZCZE.
MANGOS
2 miesiące temu
Jaka 70 latka przecież to facet!!! Błagam nie zapominajmy ŻE TO FACET!!!!!!!!
bCXIGdyf