Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Zaangażowana Angelika Mucha walczy w "PnŚ" z uzależnieniem młodzieży od tytoniu: "Młodzi odbiorcy się mną INSPIRUJĄ" (FOTO)

89
Podziel się

Influencerka zaangażowała się w prospołeczną akcję "Stop Fejk Friends", której celem jest zniechęcanie nastolatków do palenia papierosów. Myślicie, że organizatorzy kampanii dobrze wybrali?

Zaangażowana Angelika Mucha walczy w "PnŚ" z uzależnieniem młodzieży od tytoniu: "Młodzi odbiorcy się mną INSPIRUJĄ" (FOTO)
Angelika Mucha promuje akcję "Stop Fejk Friends" (akpa)
bDUgUBuJ

Angelika Mucha to jedna z tych celebrytek młodego pokolenia, które popularność zdobyły najpierw za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dopiero później zaczęły pojawiać się na łamach magazynów i portali internetowych.

Początkowo 22-letnia dzisiaj influencerka traktowana była przez mainstreamowe media z przymrużeniem oka. Wielu Polakom Angelika kojarzyła się bowiem ze swojej ślepej wręcz miłości do popularnych wokalistów, szczególnie Justina Biebera i Shawna Mendesa. Jej uwielbienie do gwiazdorów czasem przybierało wręcz kuriozalne formy:

bDUgUBuL

Z czasem jednak okazało się, że sława Angeliki Muchy zdecydowanie wykracza poza social media. "Małemu potworowi 96" kontrakty reklamowe zaczęły proponować coraz większe marki, a przełomem dla jej kariery okazały się występy w dwóch programach telewizyjnych: Tańcu z Gwiazdami i Agencie - Gwiazdach.

Zobacz także: Przełomowe wyznanie Littlemooonster96: "Świat nie kończy się na Justinie Bieberze"

Mucha, którą obserwuje na Instagramie ponad 1,6 mln fanów, stała się teraz jedną z najpopularniejszych przedstawicielek młodego pokolenia. Z tego powodu to właśnie ją wybrano na ambasadorkę akcji Stop Fejk Friends, mającej na celu zniechęcanie młodzieży do sięgania po papierosy.

bDUgUBuR

W sobotę Angelika gościła w Pytaniu na Śniadanie, gdzie opowiedziała więcej o tym, dlaczego zgodziła się użyczyć kampanii swojego wizerunku. Na tę okazję influencerka wybrała elegancki błękitny garnitur i cielistą bluzkę, do której dobrała dopasowane kolorystycznie dodatki: wysokie szpilki i elegancką kopertówkę marki Saint Laurent, za którą trzeba zapłacić nawet 7 tysięcy złotych

Nigdy w życiu nie paliłam papierosów i dlatego chciałam wziąć udział w tej kampanii, by pokazać, że, nawet jeśli to jest modne, to nie jest to fajne - tłumaczyła Mucha.

Littlemooonster96 pochwaliła się też, że to pierwsza tego typu akcja, w jakiej bierze udział i wie, że jej "ogromne zasięgi" mogą mieć realny wpływ na decyzje podejmowane przez jej rówieśników.

Wzięłam udział w tej kampanii, dlatego, że się z nią w 100% utożsamiam. Nigdy nie zapaliłam i zawsze byłam temu przeciwna. Mimo tego, że moi znajomi palą, choć ja zawsze im mówię, by tego nie robili i przestali. Ma to same negatywne skutki - wyjaśniła Angelika. Stwierdziłam, że skoro mam tak ogromny zasięg i trafiam do młodych odbiorców, inspirują się mną, pytają mnie o rady w różnych dziedzinach, to chciałam to wykorzystać, bo tak wiele młodych ludzi zaczyna palić.

bDUgUBuS
bDUgUBuT
bDUgUBvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Xxx
11 miesięcy temu
Pudel... Wstaw jej zdjęcie z fajkiem w gebie🤪
Gość
11 miesięcy temu
A w Sketchu co weekend co robiłaś? Myślisz, ze Warszawa jest taka duża? 😂😂😂
Ola
11 miesięcy temu
Tak tak, niech sobie wmawia 🤣
bDUgUBvn
Olla
11 miesięcy temu
W tym garniaczku niekorzystne wygląda 😔
123
11 miesięcy temu
Ona jest irytująca...
Najnowsze komentarze (89)
Aleks6662920
11 miesięcy temu
Angeliko nie przeceniałbym tak własnego wpływu na postawy społeczne czy stosunek do używek
Wer
11 miesięcy temu
Jaka telewizja tacy goście. Co to jest?
Miki
11 miesięcy temu
ona dla mnie nikim jest
jkj
11 miesięcy temu
dobrze wybrali. Młoda, współczesna dziewczyna, którą wiele osób obserwuje
Agata
11 miesięcy temu
A ja pale. Każdy palacz wie z czym to się wiąże. Gdyby moi znajomi co spotkanie truli mi że to nie zdrowe i żebym rzuciła to już gadka byłaby prosta - moje życie moja sprawa. Zajmij się sobą. Każdy ma w swoim życiu coś innego do ogarnięcia. A ja akurat zapalić lubie :) dajcie żyć ludzie.
hahaha
11 miesięcy temu
sama rzuciła palenie dlatego taka pyzata teraz?
Ania
11 miesięcy temu
Ludzie czego wy się czepiacie??? Mówicie o wieku, co ma wiek do klasyki? Klasa to klasa
oFkoZ
11 miesięcy temu
super, że osoba która nigdy nie paliła i nie zna uzależnienia z autopsji będzie wspierać w rzucaniu fajek... Celeb Show wow
bDUgUBvf
koles
11 miesięcy temu
strach na wroble
fgbfgb
11 miesięcy temu
tak ale chlanie dzien w dzien w klubie to juz dobre
Mas....
11 miesięcy temu
Muszę zapalić..irytują mnie takie osoby.
Nf97
11 miesięcy temu
Świecie dokąd ty zmierzasz
aaaa
11 miesięcy temu
Piękne włosy!
Dinka
11 miesięcy temu
Ludzie miejcie autorytet w sobie a nie w gwiazdeczkach, które żyją dzięki waszej uwadze i zainteresowaniu.
...
Następna strona
bDUgUBvH