Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Rozenek cudnie chudnie" W OGNIU KRYTYKI: "Ma dość presji i kultu ciała, ale chudnie przy kamerach..."

413
Podziel się:

Fani TVN Style raczej nie są zachwyceni zapowiedzią show "Rozenek cudnie chudnie" i zarzucają Małgorzacie Rozenek hipokryzję.

"Rozenek cudnie chudnie" W OGNIU KRYTYKI: "Ma dość presji i kultu ciała, ale chudnie przy kamerach..."
Zwiastun "Rozenek cudnie chudnie" budzi emocje internautów (Instagram)
bEUXPlBx

Już pierwszego lutego zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek o fantazyjnym tytule Rozenek cudnie chudnie. Celebrytka przez kilka miesięcy wraz ze sztabem ekspertów, dietetyków i trenerów próbowała wrócić do formy sprzed ciąży, a podczas tego procesu towarzyszyły jej oczywiście kamery TVN Style. W sieci ukazał się zwiastun nowego show, a przemyślenia, którymi podzieliła się w nim Gonia, wywołały niemałą konsternację u widzów.

Lektor w materiale zapewnił, że Rozenek ma dość presji idealnej sylwetki po ciąży i chciałaby obalić mit gwiazd, które już miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się wysportowanym ciałem. Jednak cały format opiera się właśnie na "cudnym chudnięciu" i wracaniu do formy po urodzeniu dziecka...

bEUXPlBz
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie wiem, jak kobiety to robią, że rodzą i mają płaskie brzuchy"

Gdy na instagamowym koncie TVN Style pojawiła się zapowiedź show, komentujący nie mieli litości i wytykali jej brak spójności. Większość komentarzy pod postem miała negatywny wydźwięk.

Ma dość presji i kultu ciała, ale chudnie przy kamerach... hmmm.

bEUXPlBF

I dlatego się odchudza... W tej zapowiedzi jest wiele sprzeczności.

Lubię ją, ale pomysł na ten program to jakaś żenada roku. Nie. Nie. Nie. Następstwo programu nauki jazdy infantylnej Edzi.

A Wy będziecie oglądać program Rozenek cudnie chudnie...?

bEUXPlBG
bEUXPlBH
bEUXPlCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(413)
aaaa
11 miesięcy temu
Taki sztab ludzi i zabiegi to nie dziwne ze schudła tak szybko
Miki
11 miesięcy temu
Ważne aby kasa się zgadzala
Skandal
11 miesięcy temu
Pudelek jest najbardziej przepełnionym hejtem portalem internetowym. Pozytywne komentarze pod artykułami znikają. Tym samym czytelnicy Pudelka widząc tyle hejtu sami zaczynają mieć wodę z mózgu i przestają myśleć racjonalnie i oczywiście przestają się wypowiadać pozytywnie. Tak wygląda Stop Hejt wg Pudla.
bEUXPlCb
FANKA ☺️
11 miesięcy temu
Małgosia Rozenek przesadzasz. Rozumiem motywację do odchudzania, ale nie uświadamiaj wszystkim ich kompleksów. Pochwal się swoim sukcesem i na tym skończ. Nie musisz się aż tak wybijać z tym programem, bo i tak cię dobrze widać! Weź to pod uwagę Małgosia, bardzo Cię lubię ale naprawdę przesadziłaś trochę. Pozdrawiam Cię Gosia gorąco i weź pod uwagę to co mówię. Życze zdrowia co ważne podczas tego czasu!
Anka
11 miesięcy temu
Ludzie! Ile jadu w komentarzach! Nikt nie musi tego programu oglądać jeśli nie chce! Ja chętnie obejrzę, bo sama się odchudzam 😊
Najnowsze komentarze (413)
wypcio
10 miesięcy temu
Bardzo różne były życiowe losy znanych i mniej znanych księgowych pisarzy po zaocznej administracji, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wandzia Robaczywek! Ta skromna staruszka najęła się rodzinnie do małżeństwa Ustępieńków jako ich łysa papużka. W praktyce jest ich służącą i gosposiOM, której podstawowa działalność, oprócz podcierania im du...p, to pisanie i wklejanie na Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych uwielbienia dla Ustępieńkowej oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jej psychiczne odchylenia aktualną żonę Majdana, znaną jako Perfekcyjna Lady Rozenek, która to Lady, młodsza od Wandzi o bardzo wiele lat, jest jej największym koszmarem na jawie, obiektem pogarszającej jej słabe zdrowie zazdrości połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Wandzia zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych komentarzy dla Ustępieńkowej, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK papużki z podciętymi skrzydełkami! Sprzedała się jako wycieraczka łez najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce… rodzinny dramat Wandzi trwa.
doktorat Goni
10 miesięcy temu
Gosia nie nosi obrączki a nosi nazwisko Rozenek jak oręż, szkoda, że Radek jest u niej przez przypadek. A tak ją kocha, dlaczego Gosia nie obnosi się ze swoją miłością do niego tak jak on do niej. Radek na to zasługuje, Gosiu przemyśl to.
Hahahah
10 miesięcy temu
Dajcie spokoj ta Doda jest biedna chora ma 63 lata a wygląda starzej niz 15 lat temu chodzący żen a inteligencja zerowa 00
Litfa
10 miesięcy temu
O co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
pamiętamy
10 miesięcy temu
Radek dziś kupił Małgoni kwiaty żeby jeszcze bardziej ją rozbawić, bo go nakryła jak ze śmiechem sikal na zdjęcia dodzi elektroluz, co widzieliśmy na zdjęciu z toalety.
Marta
10 miesięcy temu
Widzieliśmy kilka dni temu Dodę Elektrowuz na ulicy. Bardzo brzydko wygląda z tą wywalona szczęka. Jak orangutan 90letni. Małgonia milion razy ładniejsza i seksowna. 4 lata starsza? wygląda dużo młodziej od Dody Elektrowuz.
widz
10 miesięcy temu
Dziewczyny i ty śliczna Gosieńko nie używajcie wypełniaczy, bo na starość zamiast twarzy będziecie miały kalafiora jak babcia Doda która płacze że bujna Dzaćga z niej jest
oryginał
10 miesięcy temu
Niedoyda Doyda ROBACZEWSKA wychodzi już z siebie by podreperować swój groteskowy image , ale im jej tu więcej , tym gorzej dla niej , skąd ty to coś jakąś Doydę wytrzasnąłeś Radek ? z podrzędnego Baru? wywalcie z Gosią te Doyde na na zbjity pyjsk , zanim coś zrobi waszemu skarbowi!!!
bEUXPlBT
do dodo
10 miesięcy temu
Przeglądam te posty i nie mogę uwierzyć, że administrator przepuszcza te psychopatyczne wynurzenia jednego autora o Majdanach. Wystarczy przeczytać jeden taki post i każdy wie, że ma do czynienia z chorym psychicznie osobnikiem. Może zmieniać nick, ale styl i treści pozostają niezmienne. Już cię Małgorzata namierzyła, więc zobaczysz ją w sądzie i poznasz jej wiek (ulżę ci - ma 42 lata), a także konsekwencje swojej obsesji na jej punkcie.
Bytów
10 miesięcy temu
Radek wcześniej miał tatuaż gołej jak św. turecki Dody. Musiał go zmienić, bo brzydził się jej.
Lylyja
10 miesięcy temu
Babcia Doda nie może przeboleć, że nikogo nie jara, bo piękna Małgonia przydeptała ją jak wypalonego papierosa z oderwanym filtrem, wyplutego przez Radka na bruk.
Wandzia
10 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary brzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Wandzia
10 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary brzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Ksawery
10 miesięcy temu
Rano wstaje zaspana babcia Dodzia i mówi do nositorby: - Śniło mi się wiadro pełne siurków, małych, średnich i dużych - … nositorba pyta – mój był największy?... Nie – odpowiada babcia dodzia – twój był najmniejszy! Następnego dnia nositorba budzi Dodzię i mówi: - Śniło mi się wiadro pełne ciUpeczek. Małych, średnich i dużych. – Ta moja była najmniejsza? pyta z nadzieją Dodzia. NIE! – stwierdza nositorba – w twojej stało wiadro! A w nim paw Radka, a nie, soreńki,- to był jednak mój mały ptak - dodaje skonsternowany.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUXPlCM
bEUXPlCN
bEUXPlCO
bEUXPlCP
bEUXPlCQ
bEUXPlCv