Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Małgorzata Rozenek pręży opalone pośladki i tłumaczy: "To moja PRACA. Skończyłam studia prawnicze z BARDZO DOBRĄ ŚREDNIĄ"

1180
Podziel się:

"To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic" - napisała jedna z fanek. Małgorzata Rozenek wypunktowała, jak bardzo "nic nie robi".

Małgorzata Rozenek pręży opalone pośladki i tłumaczy: "To moja PRACA. Skończyłam studia prawnicze z BARDZO DOBRĄ ŚREDNIĄ"
Małgorzata Rozenek pozdrawia krytyków wyprężonymi pośladkami (Instagram)
bEUYkvUB

Małgorzata Rozenek, od jakiegoś czasu relaksująca się w Tulum, nawet na wakacjach nie ma przerwy od pracy influencerki. Oczywiście szlifuje też formę fizyczną, relacjonując, jak ćwiczy jogę. Czasem grozi nam wszystkim bliżej niesprecyzowanymi planami na przyszłość: Małgorzata Rozenek gra odsłoniętym ramionkiem na plaży i grozi: "Szykuję się na PODBÓJ ŚWIATA" (ZDJĘCIA)

Oczywiście pod każdym zdjęciem Małgorzaty od razu pojawiają się tysiące komentarzy, w których fani wytykają jej praktycznie każde zachowanie. Gosia, zwłaszcza na wakacjach, jakoś się tym wybitnie nie przejmuje i dalej "pozdrawia hejterów" fotografiami. W poniedziałek ponownie rozgrzała szarą polską rzeczywistość, prężąc pośladki przy deskach do skimboardingu.

Zobacz także: Bielik tłumaczy, jak zrobić idealne zdjęcie pupy. Zobaczcie instruktaż...
bEUYkvUD

Po dniu drobnych żartów politycznych, czas na powrót do szarej rzeczywistości. Cudownego dnia kochani. Do oburzonych, że nie chodzę na plaży w kożuchu: wszystko już napisaliście, choć szanuje to nie przyjmuje. Oszczędzamy sobie wszyscy czasu i nie marnujmy tego pięknego dnia na słowne przepychanki. Życie jest za krótkie, żeby je sobie psuć. NAJLEPSZEGO - napisała przy okazji.

Małgorzatę postanowił wesprzeć jej kolega-celebryta, Łukasz Jemioł, który napisał: "Gosia zapracowałaś na te szara rzeczywistość, ściski". Rozenek doceniła wirtualne wsparcie i zaczęła ironizować, że w powszechnym odbiorze jej posty na Instagramie nie są "pracą":

Ale co to za praca. Umalują, uczeszą, powiem parę zdań, jakieś fotki zrobię. To nie jest praca - napisała.

bEUYkvUJ

Jak na zawołanie, jedna z internautek też napisała: "To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic", więc Małgorzata wdała się w dyskusję: Skończyłam studia prawnicze z bardzo dobrą średnią, dostałam się na studia doktoranckie, gdzie było 7 osób na jedno miejsce. Ukończyłam je również z bardzo dobrą średnią - wyjaśniała dalej.

Rozenek wypunktowała, czym się zajmowała i co osiągnęła, by fani nie pisali już, że "nic nie robi". W obronę wziął ją też Radosław: "(...) Poza tym Małgorzata żyje swoim życiem, nie opluwając innych, nie knuje intryg, co dzisiaj jest rzadkością, nie potrzebuje lansować się na innych, bo ma swoją siłę" - napisał złośliwym fanom.

Myślicie, że to wystarczy, by uciszyć hejterów?

bEUYkvUK
bEUYkvUL
bEUYkvVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1180)
DOBRANI LUX
11 miesięcy temu
SEKSOHOLIK R. I NIMFOMANKA M. TO PARA IDEALNA I NIE DO ROZDZIELENIA PRZEZ NIKOGO
Wielbiciel
11 miesięcy temu
Uwielbiam oglądać pośladki rodzynkowej, każdego dnia z pewna taka nieśmiałością i wypiekami na twarzy otwieram internet bo móc ujrzeć kolejna odsłonę jej utalentowanej pupy stworzonej by cieszyć lud pracujacy
Wańda
11 miesięcy temu
Doktor Małgoniu błagamy nie miej na nasz wywalone, bo całe nasze życie obraca się wokół tego, że nie masz wywalone na nasz i nasze komenty konstrógtywne i że czytasz je i nawet że ci się podobają ale udajesz , że nie i kasujesz je bo som fajniusie i tak się staramy żeby takie były naprawdę jesteśmy z nadziejom że Radek doceni nasz trud i gorycz do ludzi i przyjdzie do naszej Doroni i powie JESTEM i NIE ZDRADZe twoich wstydliwych smrodóf Doroniu. Ja mam wykształcenie zaoczne administracja i jezdem ksiengowom a moja Doronia to ma zawodówkie z czerwonym pieskiem.
bEUYkvVf
Roberto
11 miesięcy temu
Radosław wpatrzony w Małgorzatę jak w objawienie. To jest miłość! <3
Vojtek
11 miesięcy temu
... hejterzy typu joker Wanda i trans Doda Jajcami Nakryty to zyciowi nieudacznicy, którzy muszą siedzieć na różnych portalach internetowych i zapluwac się bezradnie, żeby poprawić swoje marne samopoczucie i leczyć depresję, 'ulitujcie się' nad nimi i nie kasujcie wszystkich ich żałosnych komentarzyków, bo te jęki, że kasują ich 'konstruktywną krytykę' są błaganiem o atencję, są błaganiem o miłość, są poniżaniem się. Kasujcie tylko wybrane bzdury na chybił - trafił, tak dla zgrywy, a potem obserwujcie jak joker Wanda i trans Doda błagają was o niewciskanie im banana w tylek. A propos tylka, to Małgonia ma przecudowną pupcię, po prostu do całowania stworzoną.
Najnowsze komentarze (1180)
Puppy Love
9 miesięcy temu
Utrzymanek! Utrzymanek! To najlepszy mąż - kochanek! Taki Goni nie podskoczy, zawsze wiernie patrzy w oczy. Robi to co Gonia każe... Żeby dostać skromną gażę na potrzeby swe nieduże - w zębach musi przynieść różę! Wzgardzić Dodzią, milcząc wrogo, bo Gonia ukarze srogo! Jeśli jakaś desperatka chce przejąć tego gagatka, musi bardzo się rozkładać, by mógł się do czegoś nadać. Dużo płacić, mało żądać, żeby zechciał ją pożądać. Jeśli jednak mimo starań nadal twardo trwa przy żonie, to oznacza tylko jedno - woli spać z nią na mamonie, dać Jej berło w zwinne dłonie, niż zawracać sobie głowę jakąś nastoletnią dziunią albo starawą Dodziunią, bo przerobił tego stosy i ma ich serdecznie dosyć! To jedyne 'serdeczności' na które go będzie stać, Gonia trzyma klucz do sejfu z jego sercem. A co z resztą? - psia ich mać! Reszta spłonęła na stosie, odkąd Radzio posiadł Gosię, a Gosia nim zawładnęła. Nie ma o czym mówić? Ależ jest! - koniec nie zwieńczy tego dzieła, nie nastąpi ich miłości kres!
@Oryginał
9 miesięcy temu
Tak przeglądam komentarze i nie mogę uwierzyć, że administrator przepuszcza te psychopatyczne, hejterskie wynurzenia ,,Dodona'' o Majdanach. Wystarczy przeczytać jeden taki post i każdy wie, że ma do czynienia z chorym psychicznie osobnikiem. Może zmieniać ,,nick'', ale styl i treści pozostają niezmienne. Przecież tych bzdur nie da się czytać. Te komentarze są obraźliwe i po prostu chamskie. ,,Dodon'' najwyraźniej ma ogromne kompleksy i złamaną psychikę. Z tego co mi wiadomo, to Małgorzata namierzyła owego ,,Dodona'', tak więc ,,Dodonie'' zobaczysz ją w sądzie i poznasz jej wiek (ulżę ci - ma 42 lata), a także konsekwencje swojej obsesji na jej punkcie.
ORYGINAŁ
9 miesięcy temu
Naprawdę to jest porażka ta jakaś Dodzia Elektrocia, ona jest zdesperowana i nieprzytomna z zazdrości. Majdanowie powinni zgłosić to na policję i poprosić o ochronę ich i ich dzieci, to jest tragiczne, co ona wypisuje, te wpisy są beznadziejnie beznadziejne.
do Gość
9 miesięcy temu
Naprawdę to jest porażka ta jakaś Dodzia Elektrocia, ona jest zdesperowana i nieprzytomna z zazdrości. Majdanowie powinni zgłosić to na policję i poprosić o ochronę ich i ich dzieci, to jest tragiczne, co ona wypisuje, te wpisy są beznadziejnie.
Gość
9 miesięcy temu
Nie rezygnuj Dodziu Ustępień z przerabiania moich komentarzy wyśmiewających ciebie, bezrobotnego mężusia i jokera! Jesteś babą zbyt prostą, zbyt mało inteligentną, po jakiejś gminnej podstawówce, pozbawioną dowcipu i logiki myślenia, więc twoje podróby są po prostu głupie. Na dodatek masz paranoiczną obsesję Małgorzaty, aktualnej żony Majdana, z którą zdradzał cię od zawsze. Nadajesz się do leczenia przez naprawdę dobrych lekarzy i terapeutów… ale to i tak nic nie pomoże, nie rezygnuj więc z przerabiania moich komentarzy, naprawdę mam ubaw, jak obserwuję twoje bezowocne wysiłki przypodobania mi się. Błaźnij się dalej! hahahahahahahaha
do Dodziny
10 miesięcy temu
Małgorzata w czwartej ciąży! A więc tak jak przed rokiem tematem nr 1 jest - brzuszek Małgoni a sprawa polska. Jest czy go nie ma? Dlaczego nie ma przepukliny pępkowej? Niech pokaże dowód oczywisty! Mnożą się błagania jego pokazania. Internetowej tłuszczy pokazów nagiego brzucha Małgoni znów się zachciewa! Już kiedyś Warnke wyszła na wybieg z brzuchem na wierzchu, żeby zamknąć gęby przymułom, że nosi poduszkę, to ją te zbolałe pokraki eksperckie zjechały z góry na dół za głupotę i wybebeszanie sfer intymnych: - jak można!, dziecko jej tego nie daruje!, to nie wypada!, dlaczego poduszka też nie wypada?, gdzie rzecznik praw nienarodzonego dziecka?! bla bla bla - Dodziny wpadły w histerię przedporodową. Drżyjcie Dodziny! Sapcie zdruzgotane, jęczcie powalone zgrozą, że nie będzie pokazówki, bo Małgonia nie ma ochoty wystawiać się pod durny osąd jakichś upośledzonych dodulskich z gminy Gwałturety, żeby im cokolwiek udowadniać! Niech was skręca z niemocy dotknięcia swoją oślizgłą łapą ekranu z rozkosznym, nagim brzuszkiem pięknej 42-letniej Małgoni. A jej gołe nóżki? Ekstraklasa na obcasach!
do PAPriotka
10 miesięcy temu
Różne były życiowe losy znanych i mniej znanych księgowych pisarzy po zaocznej administracji, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wandzia Robaczywek! Ta skromna staruszka najęła się do małżeństwa Ustępieńków jako ich łysa papużka. W praktyce jest ich służącą i gosposiOM, której podstawowa działalność, oprócz podcierania im du...p, to pisanie i wklejanie na Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych uwielbienia dla Ustępieńkoweji oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jej psychiczne odchylenia aktualną żonę Majdana, znaną jako Perfekcyjna Lady Rozenek, która to Lady, młodsza od Wandzi o bardzo wiele lat, jest jej największym koszmarem na jawie, obiektem do zazdrości, połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Wandzia zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych komentarzy dla Ustępieńkowej, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK papużki z podciętymi skrzydełkami! Sprzedała się jako wycieraczka łez najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce…
Gocha Zocha
10 miesięcy temu
Cholera Gonia wygląda młodziej ode mnie na tych zdjęciach a ja się w 1988 r urodziłam 😀😀😀
bEUYkvUX
fryzjer
10 miesięcy temu
Para namiętnych kochanków,. Tylko Radzio trochę powinien się ogarnąć, bo Gosia wygląda jak jego córka. Może zgolić włosy panie Radku , ma pan taką kształtną głowę i piękną, chociaż dojrzałą twarz, wyglądałby pan pięknie pozbawiony zbędnego owłosienia. Zarost może być.
NIZINY DOZINY
10 miesięcy temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat na Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna cierpi na kompleks niższości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, a na żółtym polu negatywne o Majdanach, z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
do Wańda
10 miesięcy temu
pani Wandziu nie szkoda pani czasu na takie wypociny? jest pani stuletni joker
Wandzia
10 miesięcy temu
oj tak oj tak to oznacza że Radzik powróci do stęsknionej Dodzi i będą się nie uśmiechać i wyrzuco wszystkie pieniądze i nie zrobio żadnych zdjęć, to bendzie ich szczeście w nieszczęsciu , dziękujem Krajek, że dałeś mnie i Dodzi nadzieje smarujoc komentarze i tyle ich daje nam otuchę i potrzebę dla naszych serc, Dodzią jest po prostu dobrym człowiekiem i Radzio dlatego już wchodzi do klatki gdzie Dodzia mieszka i bedzie jej podawał papusiu i nocnik
kormotyki
10 miesięcy temu
Do para pukla który jest na kormocie - nie zmieniaj bezwiednie nazwisk i imion bo było o Małgoni Rozenek że jest piękna a ty zmieniłeś na Dosia Ustępień . błagany usilnie jesteś przez Ustępieńkową teraz wiem o tym na 100 procent . nie piszcie więcej komentarzy na puklu który jest na kormocie bo i tak pukielek z kormota przerabia wszystko bo Ustępieńkowa cierpi. na pudelku za to jest luzik bluzeczka.
My wszyscy
10 miesięcy temu
Wszyscy wolimy Panią Małgorzatę niż pana Dorotę Ustępień. pana Dorotę mamy w tyle
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYkvVQ
bEUYkvVR
bEUYkvVS
bEUYkvVT
bEUYkvVU
bEUYkvVz