Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Małgorzata Rozenek pręży opalone pośladki i tłumaczy: "To moja PRACA. Skończyłam studia prawnicze z BARDZO DOBRĄ ŚREDNIĄ"

1175
Podziel się

"To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic" - napisała jedna z fanek. Małgorzata Rozenek wypunktowała, jak bardzo "nic nie robi".

Małgorzata Rozenek pręży opalone pośladki i tłumaczy: "To moja PRACA. Skończyłam studia prawnicze z BARDZO DOBRĄ ŚREDNIĄ"
Małgorzata Rozenek pozdrawia krytyków wyprężonymi pośladkami (Instagram)
bDHZGClh

Małgorzata Rozenek, od jakiegoś czasu relaksująca się w Tulum, nawet na wakacjach nie ma przerwy od pracy influencerki. Oczywiście szlifuje też formę fizyczną, relacjonując, jak ćwiczy jogę. Czasem grozi nam wszystkim bliżej niesprecyzowanymi planami na przyszłość: Małgorzata Rozenek gra odsłoniętym ramionkiem na plaży i grozi: "Szykuję się na PODBÓJ ŚWIATA" (ZDJĘCIA)

Oczywiście pod każdym zdjęciem Małgorzaty od razu pojawiają się tysiące komentarzy, w których fani wytykają jej praktycznie każde zachowanie. Gosia, zwłaszcza na wakacjach, jakoś się tym wybitnie nie przejmuje i dalej "pozdrawia hejterów" fotografiami. W poniedziałek ponownie rozgrzała szarą polską rzeczywistość, prężąc pośladki przy deskach do skimboardingu.

Zobacz także: Bielik tłumaczy, jak zrobić idealne zdjęcie pupy. Zobaczcie instruktaż...
bDHZGClj

Po dniu drobnych żartów politycznych, czas na powrót do szarej rzeczywistości. Cudownego dnia kochani. Do oburzonych, że nie chodzę na plaży w kożuchu: wszystko już napisaliście, choć szanuje to nie przyjmuje. Oszczędzamy sobie wszyscy czasu i nie marnujmy tego pięknego dnia na słowne przepychanki. Życie jest za krótkie, żeby je sobie psuć. NAJLEPSZEGO - napisała przy okazji.

Małgorzatę postanowił wesprzeć jej kolega-celebryta, Łukasz Jemioł, który napisał: "Gosia zapracowałaś na te szara rzeczywistość, ściski". Rozenek doceniła wirtualne wsparcie i zaczęła ironizować, że w powszechnym odbiorze jej posty na Instagramie nie są "pracą":

Ale co to za praca. Umalują, uczeszą, powiem parę zdań, jakieś fotki zrobię. To nie jest praca - napisała.

bDHZGClp

Jak na zawołanie, jedna z internautek też napisała: "To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic", więc Małgorzata wdała się w dyskusję: Skończyłam studia prawnicze z bardzo dobrą średnią, dostałam się na studia doktoranckie, gdzie było 7 osób na jedno miejsce. Ukończyłam je również z bardzo dobrą średnią - wyjaśniała dalej.

Rozenek wypunktowała, czym się zajmowała i co osiągnęła, by fani nie pisali już, że "nic nie robi". W obronę wziął ją też Radosław: "(...) Poza tym Małgorzata żyje swoim życiem, nie opluwając innych, nie knuje intryg, co dzisiaj jest rzadkością, nie potrzebuje lansować się na innych, bo ma swoją siłę" - napisał złośliwym fanom.

Myślicie, że to wystarczy, by uciszyć hejterów?

bDHZGClq
bDHZGClr
bDHZGClK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1175)
do Dodziny
4 tyg. temu
Małgorzata w czwartej ciąży! A więc tak jak przed rokiem tematem nr 1 jest - brzuszek Małgoni a sprawa polska. Jest czy go nie ma? Dlaczego nie ma przepukliny pępkowej? Niech pokaże dowód oczywisty! Mnożą się błagania jego pokazania. Internetowej tłuszczy pokazów nagiego brzucha Małgoni znów się zachciewa! Już kiedyś Warnke wyszła na wybieg z brzuchem na wierzchu, żeby zamknąć gęby przymułom, że nosi poduszkę, to ją te zbolałe pokraki eksperckie zjechały z góry na dół za głupotę i wybebeszanie sfer intymnych: - jak można!, dziecko jej tego nie daruje!, to nie wypada!, dlaczego poduszka też nie wypada?, gdzie rzecznik praw nienarodzonego dziecka?! bla bla bla - Dodziny wpadły w histerię przedporodową. Drżyjcie Dodziny! Sapcie zdruzgotane, jęczcie powalone zgrozą, że nie będzie pokazówki, bo Małgonia nie ma ochoty wystawiać się pod durny osąd jakichś upośledzonych dodulskich z gminy Gwałturety, żeby im cokolwiek udowadniać! Niech was skręca z niemocy dotknięcia swoją oślizgłą łapą ekranu z rozkosznym, nagim brzuszkiem pięknej 42-letniej Małgoni. A jej gołe nóżki? Ekstraklasa na obcasach!
do PAPriotka
4 tyg. temu
Różne były życiowe losy znanych i mniej znanych księgowych pisarzy po zaocznej administracji, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wandzia Robaczywek! Ta skromna staruszka najęła się do małżeństwa Ustępieńków jako ich łysa papużka. W praktyce jest ich służącą i gosposiOM, której podstawowa działalność, oprócz podcierania im du...p, to pisanie i wklejanie na Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych uwielbienia dla Ustępieńkoweji oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jej psychiczne odchylenia aktualną żonę Majdana, znaną jako Perfekcyjna Lady Rozenek, która to Lady, młodsza od Wandzi o bardzo wiele lat, jest jej największym koszmarem na jawie, obiektem do zazdrości, połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Wandzia zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych komentarzy dla Ustępieńkowej, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK papużki z podciętymi skrzydełkami! Sprzedała się jako wycieraczka łez najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce…
Gocha Zocha
4 tyg. temu
Cholera Gonia wygląda młodziej ode mnie na tych zdjęciach a ja się w 1988 r urodziłam 😀😀😀
bDHZGClL
fryzjer
4 tyg. temu
Para namiętnych kochanków,. Tylko Radzio trochę powinien się ogarnąć, bo Gosia wygląda jak jego córka. Może zgolić włosy panie Radku , ma pan taką kształtną głowę i piękną, chociaż dojrzałą twarz, wyglądałby pan pięknie pozbawiony zbędnego owłosienia. Zarost może być.
NIZINY DOZINY
4 tyg. temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat na Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna cierpi na kompleks niższości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, a na żółtym polu negatywne o Majdanach, z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
do Wańda
4 tyg. temu
pani Wandziu nie szkoda pani czasu na takie wypociny? jest pani stuletni joker
Wandzia
4 tyg. temu
oj tak oj tak to oznacza że Radzik powróci do stęsknionej Dodzi i będą się nie uśmiechać i wyrzuco wszystkie pieniądze i nie zrobio żadnych zdjęć, to bendzie ich szczeście w nieszczęsciu , dziękujem Krajek, że dałeś mnie i Dodzi nadzieje smarujoc komentarze i tyle ich daje nam otuchę i potrzebę dla naszych serc, Dodzią jest po prostu dobrym człowiekiem i Radzio dlatego już wchodzi do klatki gdzie Dodzia mieszka i bedzie jej podawał papusiu i nocnik
kormotyki
4 tyg. temu
Do para pukla który jest na kormocie - nie zmieniaj bezwiednie nazwisk i imion bo było o Małgoni Rozenek że jest piękna a ty zmieniłeś na Dosia Ustępień . błagany usilnie jesteś przez Ustępieńkową teraz wiem o tym na 100 procent . nie piszcie więcej komentarzy na puklu który jest na kormocie bo i tak pukielek z kormota przerabia wszystko bo Ustępieńkowa cierpi. na pudelku za to jest luzik bluzeczka.
My wszyscy
4 tyg. temu
Wszyscy wolimy Panią Małgorzatę niż pana Dorotę Ustępień. pana Dorotę mamy w tyle
Lapsus
4 tyg. temu
Osobiście za Majdanami nie przepadam ale tez nie wchodzę na ich profile żeby im docisnąć. Żeby te wszystkie komentująco-obserwujące osoby były choć w 10% tak nieomylne i krystaliczne jak wymagają tego od celebrytów. Pod zdjęciami każdej znanej twarzy można znaleźć milion komentarzy z tak zwaną, wielbioną przez społeczeństwo - KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĄ. Rozumiem, że bezrobotne babiny i emerytowane starowiny spędzają codziennie tyle czasu w internetach, że są już w stanie naprawiać Świat z poziomu komentarzy na instagramach znanych twarzy, nie zawracając sobie, jednocześnie, głowy pier****kiem we własnej chałupie
Tamara
4 tyg. temu
MALGOSKA I RADEK - JESTESCIE POLSKA PARĄ NR 1 ! - CHOC MAM OGROMNY DYSTANS DO WSZELKIEJ MASCI GWIAZD - I NIE WGRYZAM SIE W ICH ZYCIE - TO O WAS UWIELBIAM CZYTAC A ZWLASZCZA PATRZEC NA PIĘKNĄ I SZCZĘŚLIWĄ RODZINĘ PANSTWA MAJDAN - NA LUDZI SUKCESU KTORYM SIĘ UDALO ..HENIU JEST PIEKNY - CALY TATA !! JESZCZE PRZYDALALABY SIE CORKA PODOBNA DO PIEKNEJ MAMY ...URODZIC TRZECH SYNOW I WYGLADAC JAK MODELKA TO NIE JEST PRZYPADEK - PIEKNA MALGORZATA , PIEKNA MATKA , PIEKNA ZONA , COŚ PIEKNEGO ❤️❤️❤️❤️ ....a babcia doda niech kwili jak najdalej stąd - myślę Małgosiu , że ona ma ochotę na Twój stary kostium baletnicy, do jej koślawych nóg jak znalazł 😂😂😅😅
Lamia
4 tyg. temu
-czytając wasze bidne komentarze, smutne hejtusie przepięknej Małgorzaty R.M. (42 l.), wyobrażam sobie wasze obnazone twarze bez masek, plery skulone nad klawiaturą i nie mogę przestać się śmiać buuuuahahahahahahahaha
Kobiety
4 tyg. temu
Mamy taki problem pewien, jakby tu to powiedzieć. Nasi mężowie, konkubenci i synowie kochają się w tej wampirzycy Rozenkowej, mówiom że to wamp jest i mają jej zdjęcia w telefonach i do tych zdjęć się modlą zanim przyjdom do nas do łóżek. My to już tu nie możemy tego doświadczać, jeszcze przed wielkanocom, gdy tyle roboty w domu, a jak mamy ich przekonać, że ona nie jest wampem, nie jest, nie jest! Uwierzcie nam! I ty Radek też uwierz, prosimy w imieniu Doroty, bo ona to już nawet prosić się wstydzi.
bDHZGClD
do Dodzia
4 tyg. temu
uderz w stół a Dożyca się odezwie 🤔
...
Następna strona
bDHZGCmf