Poniedziałek 08.06.2009

Najładniejszy dom świata?!

50 Cent Michael Balzary

Najładniejszy dom świata?!

W sobotę pokazaliśmy Wam olbrzymi, urządzony w okropnym stylu 58-pokojowy dom 50 Centa (zobacz: 50 Cent kupił NAJBRZYDSZY DOM ŚWIATA?). Raper kupił go za 4,1 miliona dolarów od byłej żony Mike'a Tysona i wydał aż 6 milionów na remont (obecnie procesuje się o nie z firmą, która go wykonała). Pokazaliśmy zdjęcia tej przypominającej brzydki hotel z lat 80-tych posiadłości jako przykład tego, jak źle można ulokować pieniądze.
 
Ilość pokoi, metrów kwadratowych i złote krany w łazience nie są bowiem jedynymi wyznacznikami luksusu. Przynajmniej taką mamy nadzieję - żyjemy jednak (na szczęście!) w trochę innym kręgu cywilizacyjnym niż Saddam Hussein, czy milionerzy z rosyjskiej Rublowki. Pojawiły się jednak głosy, że wnętrza domu 50 Centa są piękne i luksusowe, a krytykowanie ich to nietakt. Tak jakby każda rzecz zasługiwała na zachwyt tylko dlatego, że jest droga. Pomyśleliśmy więc, że warto pokazać coś, co jest rzeczywiście luksusowe - tak dla porównania.
 
Poniżej zdjęcia domu w podobnym przedziale cenowym. Należy on do basisty Red Hot Chilli Peppers, Michaela Balzary, znanego jako Flea. Muzyk właśnie wystawił go na sprzedaż. W styczniu zeszłego roku zapłacił za niego 9,98 miliona dolarów. Przez ponad rok urządzał go przedmiotami zebranymi podczas licznych podróży. Podniósł też cenę. Do 13,6 miliona dolarów. Urok elegancko urządzonej willi zdziałał cuda i pomimo kryzysu już znaleźli się nabywcy.
 
Oceńcie sami - wolelibyście mieszkać tu czy u 50 Centa?

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Najładniejszy dom świata?!

Komentarze (2263)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2263
Odpowiedz
2 11
zgłoś
gość 08.06.2009 03:15
osobiscie mi sie nie podoba ;)
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 08.06.2009 03:15
dom jak dom ale jakie cudowne miejsce ;)
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 08.06.2009 03:16
rzeczyiscie bardzo brzydki :))
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:16
wow
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:16
u fiftiego xD
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:19
1. Komuś coś się z kolorami w aparacie popsuło - kolorystyka niczym z reklamówki cudnych wakacji w dalekich krajach:).
2. Z zewnątrz wyglada jak tani motel - pewnie dlatego u 50centa pokazaliśnie budynek z zewnątrz a tu głównie wnętrze.

Ładnie, ale nie powala na kolana.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:19
PIekny...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
ja! 08.06.2009 03:19
dom Flea jest śliczny!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
natkaaaa 08.06.2009 03:19
śliczna chawirka. juz teraz bym sie mogla wprowadzic :D:D a cenciak niech nie sie schowa z ta stodołą!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:19
No szał.....ja chcę tam mieszkac
Odpowiedz
1 1
zgłoś
pupa 08.06.2009 03:20
Nice!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:21
cudo, szkoda, ze ja nie mam 13 mln dolarow
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:22
Pięknie! 50cent niech się schowa.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
natkaaaa 08.06.2009 03:22
wspolnymi silami uzbieramy kase :D:D:D pokoi starczy dla wszystkich hahahaha kto chętny?? xDxDxD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:23
piekny, musze znalezc bogatego meza zeby mi taki kupil ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:23
oja
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:25
Okolica, krajobraz i piekna zielen jest zeczywiscie powalajaca na kolana, ale sam dom... z zewnatrz jak przychodnia zdrowa od wewnatrz przerysowana i nie ciekawa - mowi to projektantka wnetrz.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
asia dudziak 08.06.2009 03:26
fajniuuuutttkkkiii..hmmmmm...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:30
Najladniejsze domy sa w Wallington NJ>
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:34
dobre, minimalistyczne i wysmakowane wnętrze. dodatków w sam raz, wszystko stylowe. nie pogardzilabym.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.06.2009 03:39
Jest piekny. Jenak mnie się nie podoba. Nie w moim stylu. I na pewno nie jest to najładniejszy dom swiata. Co za głupi tytuł ... ;/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:46
jakoś za bardzo naćkane tych rzeczy, wydaje się być ciasno... no i z zewnątrz przypomina troche domki holenderskie czy campingowe, takie jak się w wakacje wynajmuje :P a otoczenie sztucznie bardzo wygląda
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:49
JEST CUDNY, PUDEL MASZ JEDNAK DOBRY GUST, RACJA ZE TEN INNY DOM (50 CENT) JEST NAJGORSZA TANDETA!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:54
czy najladniejszy? pojecie wzgledne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 03:57
Malo jeszcze widziales PUDLU
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.06.2009 04:19
ciasnota - generalnie rzecz ujmujac.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.06.2009 04:26
Ciasnota i nieco oklepana stylistyka. Dla rozsadnej przeciwwagi proponuje R. Neutrę, Marcio Kogana lub A-cero
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.06.2009 05:07
Jest fantastyczny jak jego włascicel :)
Odpowiedz