Czwartek 10.06.2010

Wojewódzki: "NIE GŁOSUJCIE NA BURAKA"

Kuba Wojewódzki

Wojewódzki:

Kampania prezydencka wre. Dopiero co Sara May wyraziła zniesmaczenie tym, że prawdopodobna przyszła pierwsza dama nie jest równie urodziwa jak Jolanta Kwaśniewska (zobacz: "Żona Komorowskiego mogłaby schudnąć ze 100 kilo!"). Teraz uderza Kuba Wojewódzki, od lat sympatyzujący z Platformą Obywatelską. W nowej Polityce postanowił dogryźć jednemu z kandydatów.

Zmiany, zmiany, zmiany. Na Woronicza, po pięciu latach nieobecności, wraca Kabaret Olgi Lipińskiej. Program będzie się nazywał "Pietruszka czy burak" i znajdzie swoje miejsce w Dwójce. Uwaga! Jednorazowo, z okazji wyborów prezydenckich. Widzu! Chcesz, by program wrócił na stałe, nie głosuj na buraka - apeluje.

A Wy na kogo będziecie głosować? Na "pietruszkę" czy "buraka"? I kto jest Waszym zdaniem kim?

Wojewódzki:

Komentarze (1641)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1641
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:23
Super bystry ten Kuba, bardzo go lubie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:25
hm??????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:27
sam jest burakiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:27
na buraka. wiadomo, kto jest kim w opinii Kuby.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:28
ten jak zwykle musi swoje trzy grosze dorzucic...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:29
no moze naprawde czas na zmiany....A Wojewodzki swoja droga tez nie jest patykiem robiony i ma troche oleju w glowie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:30
wojewódzki reprezentuje sobą bardzo niski poziom....
Wojewódzki obraża Polaków.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:36
ja na nikogo nie głosuję ;/ nie ma kandydata, który by mi odpowiadał.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:36
Wojewódzki... coż, delikatnie powidziawszy - nie jest dla mnie ŻADNYM autorytetem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:38
...powiedział gość wtykający polską flagę w gówno. W świetle tego incydentu, nie dziwię się, że sympatyzuje z PO.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:40
kubus
lecz sie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:41
i tak wygra jaroslaw
wasze drwiny beda mialy efekt
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:43
A może tak do Izraela?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:44
hahaha kuba idz na wesole miasteczko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 01:54
szok co za wiesniak i wiadomo kogo popiera naprawde TEN komitet wyborczy wyjatkowo jest zlozony z idiotow z wojewodzkim na czele przeciez to ludzie chorzy przypomnijcie sobie jak za czasow idola wydurnil sie i to nie tylko w polskiej edycji przeciez zgnoili go tam rowno i jeszcze nie uk po polsku gadal nawet deka po angielsku zreszta to w jego programie widac i slychac przede wszystkim... he he he doprawdy niezły komitecik wszystko takie madre na niby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
podmuch 10.06.2010 02:10
(wojewudzki ) za dużo kapusty masz ??? tak tylko pytam..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja 10.06.2010 02:12
glosuje na kaczora
nie trawie tych bufonow z PO i chamow typu wojewodzki, palikot, niesiolowski, holdys
kaczorowi latami wypominaja drobne wpadki, a powazne chamskie obrazy palikota i tym podobnych nie robia na nikim wrazenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
43 10.06.2010 02:12
no przecież że nie zagłosuję na buraka, NIE DLA KOMOROWSKIEGO!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja 10.06.2010 02:13
...powiedział gość wtykający polską flagę w gówno. W świetle tego incydentu, nie dziwię się, że sympatyzuje z PO.
otoz to, w koncu, cytujac premiera "polskosc to nienormalnosc"

przebrala sie miarka, glosuje na jarka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:15
Dał POpis z Palikotem. Totalne dno.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Lelamela 10.06.2010 02:17
Pierwszy burak RP to Ty, Kubusiu :-D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:20
wAKE UP WEIRDO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:26
wojewódzki małomiasteczkowy człowieczek, z wątpliwą wiedzą, wątpliwym humorem. Naprawdę wzór do naśladowania - tylko dla kogo - chyba dla gimnazjalistów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:27
glosuje na kaczora
nie trawie tych bufonow z PO i chamow typu wojewodzki, palikot, niesiolowski, holdys
kaczorowi latami wypominaja drobne wpadki, a powazne chamskie obrazy palikota i tym podobnych nie robia na nikim wrazenia
dokladnie wlasnie trzeba pisac i cytowac tych debili moze wtedy polacy dostrzega ze po ma ich gleboko w dupie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:30
takiego buraka jak ty
to niema w tym kraju
a z mordy ci jak ubekowi z du..py jedziw
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:33
burak to kuba figurski niesioloski palikot tusk lis i cala reszta ..ech sklad buraczany
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:33
on wygląda jak prezerwatywa po robocie. Zal mi go

Typowy syndrom wiecznego dziecka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:38
na buraka nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:42
Zagłosuję na Grzegorza Napieralskiego !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.06.2010 02:45
Ide glosowac na Jarka z przekory. W*##aja mnie niesamowicie ci buce z mediow robiacych najpierw nagonke na Kaczynskich, potem opakujacych prawie jak papieza, a teraz znowu napedzajacych spirale jadu. Bronek faila za failem zalicza, napieralskiego na argumenty rozbraja zwykla staruszka.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1641