Poniedziałek 30.04.2012

"Wciąż nie może się pozbierać po rozstaniu"

Małgorzata Foremniak

W marcu 45-letnia Małgorzata Foremniak zakończyła związek z bogatym biznesmenem. Mężczyzna miał imponować jej nie tylko pokaźnym majątkiem, ale też "światowym" stylem życia, międzynarodowymi znajomościami oraz podróżami, w które zabierał aktorkę.

Jak jednak twierdzą bliscy Foremniak, zaufanie, którym obdarzyła byłego partnera, zostało wystawione na ciężką próbę.

Małgosia jest bardzo ciepłą i pełną dobrej energii osobą. Do tej pory myślała, że optymizm i pozytywne nastawienie to najlepszy sposób na zjednanie przyjaciół. Niestety, nie ma szczęścia do ludzi, wielokrotnie próbowano wykorzystać jej dobre serce - mówi osoba z jej otoczenia w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy. Wciąż nie może pozbierać się po rozstaniu. Nie może pogodzić się z tym, że mężczyzna, któremu tak zaufała, okazał się zupełnie inną osobą.

Życzymy więc Foremniak, żeby znalazła sobie wreszcie kogoś wartościowego. Jeżeli punktem odniesienia dla nowego mężczyzny miałby być jej były kochanek z Tańca z gwiazdami, nie powinno być to chyba trudne.

Komentarze (282)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 282
Odpowiedz zgłoś
gość 30.04.2012 02:43
Niech jeszcze bardziej wystawia zycie na swiatlo fleszy, to z pewnoscia bedzie szczesliwa.
Odpowiedz zgłoś
gość 30.04.2012 02:44
Przynudzasz Pudel. Poszukaj ciekawszych newsow.
Odpowiedz
4 16
zgłoś
gość 30.04.2012 02:44
Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Odpowiedz
5 5
zgłoś
ja 30.04.2012 02:44
smutne co
Odpowiedz zgłoś
gość 30.04.2012 02:44
nie boj zaby malgosia, nie jestes sama. mnie dzisiaj facet rzucil, bo poznal inna i z nia jedzie na majowke. ja z kolei spedze ja sama w domu z kotem. faceci to pieprzone swinie!
Odpowiedz
1 15
zgłoś
gość 30.04.2012 02:44
Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Odpowiedz
1 17
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Odpowiedz
1 16
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Odpowiedz
6 8
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
ale news :D
Odpowiedz
9 5
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
ale z nich była piękna para. piękna inaczej.
Odpowiedz
14 7
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
a o kim ona niby gada? :D:D:D o partnerze wirtualnym ? ktoś ja z nim widział w realu?
Odpowiedz
2 13
zgłoś
gość 30.04.2012 02:45
Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Odpowiedz zgłoś
mich 30.04.2012 02:46
Jej mąż też zaufał i go zostawiła. Teraz przynajmniej wie jak to jest
Odpowiedz
9 10
zgłoś
ja 30.04.2012 02:46
wspolczuje Ci na jakiegoś kretyna musiałas trafic
Odpowiedz
4 12
zgłoś
gość 30.04.2012 02:46
Pasiek i Krajeś to para konfidentów ,tak to żłi ludzie
Odpowiedz
3 12
zgłoś
gość 30.04.2012 02:46
Pasiek i Krajeś to para konfidentów ,tak to żłi ludzie
Odpowiedz
3 13
zgłoś
gość 30.04.2012 02:46
Pasiek i Krajeś to para konfidentów ,tak to żłi ludzie
Odpowiedz
19 6
zgłoś
gość 30.04.2012 02:46
gość: Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
Leki juz dzis brales? Przestan spamowac
Odpowiedz
34 9
zgłoś
gość 30.04.2012 02:47
Ha ha ha nie dorabiajcie teorii o "dobrym serduszku" do tej glupiej aktorzyny ktorej niewiele trzeba by zamydlic oczy, taaa nie moze sie pozbierac bo jej kupa kasy sprzed nosa umknela/ a raczej wyszla spomiedzy ud. Taka dobra, pogodna i ... chetna zeby ja utrzymywac i nianczyc bo ona "wrazliwa artystka"-a poszla do roboty zarabiac na siebie
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 30.04.2012 02:48
Pudel, az ak bardzo zalezy ci na ilosci komentarzy, ze publikujesz idiotyczne posty trolli, wielokrotnie kopiowane? Moderuj nieco forum.
Odpowiedz
13 7
zgłoś
gość 30.04.2012 02:59
To dobrze że Ona nie może pozbierać się po rozstaniu Gorzej jak po rozstaniu nie może się pozbierać rodzina albo ktoś inny.
Odpowiedz
7 10
zgłoś
Nikki Sixx 30.04.2012 02:59
pewnie był dobry w łóżku
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 30.04.2012 03:04
JAKIE ONE WSZYSTKIE W TYM SZOŁBIZNESIE BIEDNE IM WIĘCEJ PIENIĘDZY SIĘ MA TYM CHYBA WIĘKISZY CIĘŻAR JEST DOBRZE ,ŻE CHOCIAŻ JA JESTEM SZCZĘŚLIWA.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.04.2012 03:08
stare wysuszone pudlo strasznie sie drze ,nie polecam
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2012 03:39
Nie potrafiła docenić życia z Dzikim (wiele lat ) to teraz niech pije piwo które nawarzyła/ niech poczyta WSPANIAŁOŚCI Z SWOJEGO WYWIADU Z CÓRKAMI..... recepta na życie A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE.... DO LEKTURY P.MALGOSIU, DO LEKTÓRY TRZEBA SIĘ WSŁUCHAĆ W SIEBIE.... PO DZIKIM. MASERAKU I ITD.....
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.04.2012 03:39
Nie potrafiła docenić życia z Dzikim (wiele lat ) to teraz niech pije piwo które nawarzyła/ niech poczyta WSPANIAŁOŚCI Z SWOJEGO WYWIADU Z CÓRKAMI..... recepta na życie A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE.... DO LEKTURY P.MALGOSIU, DO LEKTURY TRZEBA SIĘ WSŁUCHAĆ W SIEBIE.... PO DZIKIM. MASERAKU I ITD.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2012 03:40
Nie potrafiła docenić życia z Dzikim (wiele lat ) to teraz niech pije piwo które nawarzyła/ niech poczyta WSPANIAŁOŚCI Z SWOJEGO WYWIADU Z CÓRKAMI..... recepta na życie A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE.... DO LEKTURY P.MALGOSIU, DO LEKTURY TRZEBA SIĘ WSŁUCHAĆ W SIEBIE.... PO DZIKIM. MASERAKU I ITD.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2012 03:49
tez tak mam...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.04.2012 04:07
gość: Pasiek z Rzeszowa i Krajeś z Torunia ma krew na rękach ,brevik nie wytrzymał i zrobił co zrobił .
spierdalaj spamerze
Odpowiedz