Czwartek 11.02.2016

TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki TVN roast

TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!

Dwa dni temu Kuba Wojewódzki zapowiedział premierowy odcinek nowego sezonu swojego show, w którym wystąpiła Anna Dereszowska. Aktorka reklamowała show płacząc przytulona do Wojewódzkiego. Podobno dlatego, że śmiano się z tego, że miała romans z Kamilem Durczokiem. Czy oboje wykorzystali to tylko do sprytnej promocji programu? Wszystko na to wskazuje.

Sam Kuba twierdził, że TVN nie wyemituje jego programu. Dziś okazało się, że Edward Miszczak jednak "zmienił zdanie".

Przypomnijmy: TVN nie pokaże "roastu" Kuby Wojewódzkiego? "ŚMIANO SIĘ z Dereszowskiej, że MIAŁA ROMANS z Kamilem Durczokiem"

TVN poinformował właśnie, że program pojawi się na antenie w najbliższy wtorek, tuż po pierwszym odcinku normalnego programu Wojewódzkiego. Stacja zapowiada, że "takiej premiery w telewizji jeszcze nie było". Nie wątpimy.

Rzeczywiście, tak dziwnej promocji nie miał chyba jeszcze żaden z programów stacji. Współczujemy tylko Ani Dereszowskiej. Szkoda trochę tych łez, które wylała w promocji. Nie wszystko powinno być na sprzedaż.

Zobacz też: "Przyjaciółka Durczoka" PRZERYWA MILCZENIE: "Najgorsze były zdjęcia. Na fotografiach była moja bielizna. NIE MAM POJĘCIA, SKĄD WZIĄŁ SIĘ BIAŁY PROSZEK!"

TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!TVN ogłasza, że... jednak pokaże "roast" Wojewódzkiego!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (150)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 150
Odpowiedz
70 89
zgłoś
gość 11.02.2016 11:27
nie rozumiem tego hajtu na Kube... ja go lubie.
Odpowiedz
477 85
zgłoś
gość 11.02.2016 11:27
tylko pudel dał sie nabrać chyba, słaba promocja
Odpowiedz
543 77
zgłoś
gość 11.02.2016 11:27
od początku było wiadomo. nie jesteśmy glupi
Odpowiedz
367 101
zgłoś
ccd 11.02.2016 11:27
Dereszowska to żenada taka sama jak wojewódzki, miszczak i w ogóle cały tvn
Odpowiedz
341 80
zgłoś
gość 11.02.2016 11:28
Dereszowską kiedyś porównywano do Ani Przybylskiej. Masakra, ona nawet Ani do pięt nie dorasta... Brak klasy.
Odpowiedz
270 58
zgłoś
vivi 11.02.2016 11:28
Dawno przestałam oglądać tego strusia...
Odpowiedz
21 44
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:29
gość: nie rozumiem tego hajtu na Kube... ja go lubie.
Ja też xd fajny facet :P a najważniejsze, że jest jakiś :P
Odpowiedz
29 8
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:29
Edek powiedz lepiej jakiej jesteś orientacji :).
Odpowiedz
20 9
zgłoś
gość 11.02.2016 11:30
O co w ogóle w tym chodzi? Co to jest? Chyba już za stara jestem...
Odpowiedz
38 7
zgłoś
J 11.02.2016 11:30
Jego program robi bokami i stacja ima się już wszelkich sposobów żeby zainteresować chociaż tych najmniej rozgarnętych i podnieść oglądalność .
Odpowiedz
11 7
zgłoś
gość 11.02.2016 11:31
gość: Dereszowską kiedyś porównywano do Ani Przybylskiej. Masakra, ona nawet Ani do pięt nie dorasta... Brak klasy.
Niby gdzie i kiedy? Pamiętam jak porównywali ja z Angelina Jolie, ale gdzie jej do Jolie?
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 11.02.2016 11:33
gość: nie rozumiem tego hajtu na Kube... ja go lubie.
jego widzami są sami nierozumiejący więc nie wyłamujesz się ze statystyki
Odpowiedz
15 6
zgłoś
gość 11.02.2016 11:33
Marzy mi się ciepła szparka mmmmm. Mija kochanka wyjechala i jestem skazany na trzepanie mmmm.
Wsadź w dziurkę od kluczy i popraw cegiełką :P
Odpowiedz
23 6
zgłoś
T. 11.02.2016 11:34
Promocja była beznadziejna. Żadnej innowacyjności, wszystko szło w prosty sposób. Codziennie ten sam, przez co wiało nudą i człowiek nie jest ciekawy tego.
Odpowiedz
12 2
zgłoś
gość 11.02.2016 11:34
tera mnie to wali
Odpowiedz
35 7
zgłoś
gość 11.02.2016 11:35
"ROAST"? To juz nie ma polskich określeń? Zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. Polacy pogłupieli juz do reszty czy próbują zrobić z Polaków skonczonych idiotów tymi durnymi programami z zachodu?
Odpowiedz
29 5
zgłoś
gość 11.02.2016 11:36
Przecież ona jest AKTORKĄ! Mogła to zagrać!!!
Odpowiedz
12 15
zgłoś
lololol 11.02.2016 11:36
Nie oglądam tvnu, chyba że w sobotę maraton z na wspólnej
Odpowiedz
15 5
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:37
Gość:
gość: nie rozumiem tego hajtu na Kube... ja go lubie.
Ja też xd fajny facet :P a najważniejsze, że jest jakiś :P
Jesli wam to imponuje to ok...
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 11.02.2016 11:37
gość: Przecież ona jest AKTORKĄ! Mogła to zagrać!!!
No zagrała i to bardzo kiepsko! Widzieliście te jej sztuczne łzy i udawany płacz? Ślepy zauważyłby...
Odpowiedz
12 1
zgłoś
Bolo 11.02.2016 11:38
Żal tylko tyle...
Odpowiedz
20 4
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:38
I tak nie bede oglądać bo to wszystko jest udawane poza tym nie leci na żywo
Odpowiedz
6 14
zgłoś
gość 11.02.2016 11:39
gość: nie rozumiem tego hajtu na Kube... ja go lubie.
Ja też
Odpowiedz
21 3
zgłoś
gość 11.02.2016 11:39
chyba zarty ktos robi sobie my tego przyglupa nie chcemy ogladac mial byc juz koniec jego juz nie ma to co robi to szkaradne moher musi odejsc kpiny niech robi z kaczoruk tez dziwna baba okropna
Odpowiedz
19 3
zgłoś
gość 11.02.2016 11:40
Wcale nie wyglada mi to na prawdziwe łzy. Kiepska z niej aktorka skoro na potrzeby promocji programu nawet nie umie przekonująco udac smutku. Ewidentnie żałosna promocja - nie będę ogladac bo skoro tak pogrywają to zapewne wszystkie teksty były wyreżyserowane a wiec i ocenzurowane. Jak znam polskich celebrytów i ich brak dystansu do siebie, to kazdy przed programem postawił granice, na ile można mu pojechać. A nie o to chodzi.
Odpowiedz
15 5
zgłoś
gosc 11.02.2016 11:40
roast, popularne w uk. zaprasza sie gwiazde po to, zeby ' sprowadzic ja troche na ziemie'. grupa zaproszonych osob po kolei wystepuje krytykujac gwiazde I wytykajac jej wady, a na koniec gwiazda wychodzi I sie odgryzaa.
Odpowiedz
15 8
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:41
maja: Programy z Kuba to jedne z najlepszych w telewizji!!!!!!! Ci co Go opluwają - do piet mu nie siegają - facet może zbyt bezpośredni - ale błyskotliwy na tym polega inteligencja!!!!!!! Jeżeli chcecie ogladac programy z obrzydliwa Popek przerzuccie na inny kanal -
Ale ty głupia jesteś dziewczyno on nie jest inteligentny tylko chamski i egocentryczny zaprasza do siebie znanych ludzi ale i tak to on musi być najważniejszy
Odpowiedz
14 1
zgłoś
gość 11.02.2016 11:41
przeciez ona jest aktorką i łzy reżyserowane :) nie bądźcie naiwni :)
Odpowiedz
6 1
zgłoś
Gość 11.02.2016 11:41
gość: tylko pudel dał sie nabrać chyba, słaba promocja
PUDEL zrzyna to co na Wirtualnych napisza, sam nic nie wymysli
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 11.02.2016 11:42
gość: "ROAST"? To juz nie ma polskich określeń? Zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. Polacy pogłupieli juz do reszty czy próbują zrobić z Polaków skonczonych idiotów tymi durnymi programami z zachodu?
i o to w tym chodzi . Mądry wie co to jest i nie zaryzykuje żeby to badziewie oglądać a głupek z ciekawości zasiądzie
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 150