Trwa ładowanie...
Paww
|

15 URODZINY PUDELKA! Przeglądamy 2015 rok: Debiut Marty Linkiewicz, Baby Boom i konflikt Maffashion z Jessiką (ZDJĘCIA)

16
Podziel się:
16
Podziel się:

W dzisiejszej kapsule czasu powspominamy największe konflikty gwiazd z prawem z 2015 roku oraz na nowo przeżyjemy ich miłosne rozterki.

1
 / 26
15 URODZINY PUDELKA! Przeglądamy 2015 rok: Debiut Marty Linkiewicz, Baby Boom i konflikt Maffashion z Jessiką (ZDJĘCIA)
15 URODZINY PUDELKA! Przeglądamy 2015 rok: Debiut Marty Linkiewicz, Baby Boom i konflikt Maffashion z Jessiką (ZDJĘCIA)
15 URODZINY PUDELKA! Przeglądamy 2015 rok: Debiut Marty Linkiewicz, Baby Boom i konflikt Maffashion z Jessiką (pudelek)
0
0

Dziś zabieramy Was w podróż do roku 2015. Nie zabrakło w nim głośnych rozstań oraz pożegnania z karierą wielu celebrytów. Przed wymiarem sprawiedliwości stanęli bowiem między innymi Kamil Durczok, Daniel Olbrychski, Bill Cosby czy Marcin Dubieniecki. 2015 rok to również moment, w którym wiele celebrytek zostało mamami. W nowej roli musiały odnaleźć się między innymi: Iwona Węgrowska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Zielińska, Ola Szwed, Zosia Ślotała, Sylwia Grzeszczak i Agata Passent.

Polacy wstrzymali oddech podczas gali rozdania Oscarów, na której Paweł Pawlikowski odebrał nagrodę za Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Tego roku pożegnaliśmy również najbogatszego Polaka.

2
 / 26
"Afera fryzjerska" Maffashion i Jessiki Mercedes

W przypadku tej znajomości powiedzenie "dopóki wizyta u fryzjera nas nie rozłączy" zdaje się być idealnym podsumowaniem przyjaźni najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. W 2015 roku rozegrał się prawdziwy dramat w życiu szafiarek. Julia Kuczyńska miała pretensje do Jessiki Mercedes, że ta ukradła jej pomysł na... skrócenie włosów i zrobiła to pierwsza. Maffashion głęboko to przeżyła i nie omieszkała wyżalić się na popularnym wówczas Snapchacie.

3
 / 26
Debiut Marty Linkiewicz

Marta Linkiewicz w ostatnim czasie dołączyła do grona osobistości medialnych. Cofnijmy się zatem dokładnie o sześć lat do momentu, gdy nieznana wtedy nikomu nastolatka ogłosiła, że udało jej się dostać do busa koncertowego grupy Rae Sremmurd.

Choć dziś, już jako Linkimaster, stawia na karierę internetowej celebrytki i zapewnia o wewnętrznej przemianie, to w międzyczasie budowała swoją pozycję na bijatykach w oktagonie i pyskówkach z innymi patoinfluencerkami.

4
 / 26
Afera w Opolu

Wygrana Michała Szpaka w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii SuperPremier okazała się być porażką, której Donatan nie mógł znieść ze spokojem. Tuż po wydarzeniu "Nowa Trybuna Opolska" donosiła, że Donatan był tak wściekły, że... pobił za kulisami jego menedżera.

Po długim milczeniu "słowiański" producent postanowił wyjaśnić całe zajście, tłumacząc, że stanął w obronie Maryli Rodowicz. Donatan, rozczarowany faktem, że jego piosenka z Marylą Rodowicz nie zdobyła głównej nagrody, wyżył się na zwycięzcy konkursu. Zarzucił muzykowi, że wygrał tylko dlatego, że jego menadżer kupił głosy oddawane przez SMS-y.

5
 / 26
Oscar dla "Idy"!

2015 rok dla polskiej kinematografii był wyjątkowy. Paweł Pawlikowski zdobył oscarową statuetkę za Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Szczęśliwy, ale chyba nieco spodziewający się takiego obrotu sprawy Pawlikowski dziękował wielu osobom, mocno przekraczając przeznaczony dla niego czas. Nagrodę wręczyli mu Nicole Kidman i Chwistek Ejiofor. To była pierwsza w historii statuetka dla Polski w tej kategorii.

6
 / 26
"Celebrity Splash"

Wiosenna ramówka Polsatu w 2015 roku miała przebić ofertę pozostałych stacji telewizyjnych i z pewnością jej się to udało. Po wykupieniu praw do emisji "Tańca z gwiazdam" władze Polsatu zdecydowały się na Celebrity Splash - show, w którym "gwiazdy" skaczą do wody. Z emisji najbardziej zadowolona była zasiadająca w jury Danuta Stenka, którą wyczyny skaczących uczestników doprowadzały do łez. Mamy nadzieję, że nikt już nie wpadnie na pomysł powrotu do formatu.

7
 / 26
Daniel Olbrychski prowadzi po pijaku

Daniel Olbrychski w połowie czerwca został zatrzymany przez policję podczas podróży samochodem przez Podkowę Leśną. Policjanci zbadali go alkomatem podczas rutynowej kontroli, po której okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Urządzenie pomiarowe wykazało, że stężenie alkoholu w wydychanym przez aktora powietrzu wynosiło 0,9 promila. Aktor tłumaczył, że "pił wino do kolacji", a następnego dnia postanowił jak zwykle pojeździć konno, żeby wytrzeźwieć i właśnie jechał do stajni. Aktor stracił prawo jazdy i stanął przed sądem.

8
 / 26
Jarosław Kuźniar walczy z "hejterami"

Jarosław Kuźniar zasłynął kiedyś stwierdzeniem, że powinno się zakazać Internetu. Apelował też na okładce Newsweeka o "nie zabijanie go". Od lat poświęca dużo energii na walkę z "hejtem" i "hejterami". Dziennikarz, pomimo usilnych starań, by pokazać, że ma do siebie dystans, bardzo przejmuje się internetową krytyką. Tak bardzo, że w 2015 roku został twarzą, a właściwie - jak sam mówi - "ryjem" kampanii "Hejt stop":

9
 / 26
Tomasz Karolak nago na rozdaniu Węży

Do pewnych momentów na kartach polskiej historii show biznesu wolelibyśmy nie powracać. Ceremonię rozdania Węży z Krzysztofem Materną współprowadził Tomasz Karolak, który postanowił uświetnić swoje wystąpienie pojawiając się na scenie w kostiumie różowego węża. Potem stwierdził jednak, że lepiej rozdać nagrody nago. Karolak pojawił się na scenie tylko z dwiema poduszkami, którymi zasłonił krocze.

10
 / 26
Aresztowanie Marcina Dubienieckiego

W 2015 roku Marcin Dubieniecki został oskarżony o wyłudzenie ponad 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało łącznie trzy osoby związane ze sprawą. Dzisiaj znowu może cieszyć się wolnością...

11
 / 26
Śmierć Jana Kulczyka

W wieku 65 lat zmarł Jan Kulczyk. Śmierć najbogatszego Polaka potwierdził zarząd Kulczyk Holding SA, który w lakonicznym komunikacie podał, że biznesmen zmarł w wyniku powikłań pooperacyjnych. Jan Kulczyk przechodził w Wiedniu "drobny zabieg kardiologiczny".

Biznesmen zostawił po sobie wiele nieruchomości rozlokowanych w różnych miejscach na świecie. Oprócz willi w Konstancinie czy Zamku na Lazurowym Wybrzeżu Kulczyk był właścicielem licznych apartamentów, między innymi w Londynie czy Miami.

12
 / 26
Księżniczka Charlotte przyszła na świat

Kate Middleton aspirowała do bycia młodą mamą i skupieniu się na działalności charytatywnej, gdy tylko jej dzieci podrosną. Szybko zaczęli planować rodzeństwo dla George'a. Williamowi i jego żonie zależało także, aby między rodzeństwem była jak najmniejsza różnica wieku. Liczą na to, że dzięki temu będą miały ze sobą równie dobry kontakt co synowie księżnej Diany.

Księżniczka Charlotte jest czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu - po swoim dziadku, księciu Karolu, ojcu, księciu Williamie i bracie, księciu Jerzym.

13
 / 26
Baby Boom!

Na początku grudnia 2015 roku swoje drugie dziecko urodziła ulubiona celebrytka Ameryki, Kim Kardashian. W Polsce mamami zostały m.in. Iwona Węgrowska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Zielińska, Ola Szwed, Zosia Ślotała, Sylwia GrzeszczakAgata Passent. Pociechy doczekał się również Andrzej Sołtysik i jego młodsza o 25 lat partnerka. Ojcem został również Mark Zuckerberg, który tuż po narodzinach córki zapowiedział, że przekaże 99% swojej fortuny na cele charytatywne.

14
 / 26
Najgłośniejsze śluby 2015 roku

2015 rok był burzliwy uczuciowo dla polskich gwiazd. Wiele par rozstało się po latach małżeństwa i równie wiele próbowało nowych romansów. Były też niespodziewane śluby. Jednym z najgłośniejszych związków w polskim show biznesie był w 2015 związek Dody i zadłużonego milionera Emila Haidara, który zakończył się równie nagle, jak się zaczął.

Emocje, również w rodzinie, wywołał ślub Marka Kondrata i 40 lat młodszej Antoniny Turnau, który odbył się we wrześniu. Błyskawicznie potoczyły się też sprawy sercowe u Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Aktorka zaczęła się spotykać z młodszym o kilka lat Kamilem Kulą w 2015 roku i po kilku miesiącach ku zaskoczeniu wszystkich została jego żoną.

15
 / 26
Kamil Durczok kończy współpracę z TVN-em

W styczniu 2015 roku na łamach tygodnika "Wprost" ukazał się artykuł odsłaniający kulisy dziennikarskiego śledztwa w sprawie mobbingu i molestowania w redakcji "jednej ze stacji telewizyjnych". Gdy o sprawie zaczęło być głośno, a gwiazda TVN-u, Omenaa Mensah, potwierdziła, że "wszyscy doskonale wiedzą, o kogo chodzi", tygodnik postanowił podać jego nazwisko.

Dziennikarze gazety opisali, jak Kamil Durczok został spisany przez policję pod mieszkaniem znajomej, w którym znaleziono materiały pornograficzne, gadżety seksualne i biały proszek, który okazał się narkotykiem. Ukazanie się materiału ostatecznie przypieczętowało zakończenie pracy dziennikarza w TVN-ie. Durczok zaczął oficjalnie domagać się przeprosin od wydawcy, redaktora naczelnego oraz oddzielnie od pozwanych dziennikarzy. Złożył kilka pozwów, w którym zażądał w sumie 7 milionów złotych odszkodowania.

16
 / 26
Ariana Grande i afera pączkowa

Ariana Grande na początku lipca 2015 roku została uchwycona na nagraniu kamery przemysłowej w jednej z cukierni, gdzie lizała pączki. Wściekły właściciel lokalu wytoczył artystce rozprawę w sądzie. Po całym zajściu na Grande spadła spora fala krytyki, która odbiła się również na jej terminarzu występów. Afera pączkowa doprowadziła do tego, że wokalistka nie wystąpiła w Białym Domu.

17
 / 26
Kanye West zapowiada, że zostanie prezydentem USA

Ekscentryczny Kanye West niewątpliwie jest jednym z najpopularniejszych raperów w branży muzycznej i może pochwalić się pokaźnym gronem fanów na całym świecie. Jednocześnie znany jest ze swoich oryginalnych pomysłów oraz wielkiej miłości do samego siebie. W 2015 roku raper wpadł na pomysł, żeby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Raper od lat nazywa się "głosem swojego pokolenia" i do niedawna był przekonany o tym, że najwyższy urząd w państwie jest przeznaczony właśnie dla niego.

18
 / 26
Maciej Zień kończy karierę?

Na początku maja 2015 roku znany polski projektant i "przyjaciel gwiazd", Maciej Zień pochwalił się, że wyszedł za mąż w Brazylii. Przy okazji zaczęły się pojawiać nieoficjalne informacje o kryzysie finansowym, jaki firma Zienia przeżywa w Polsce. Niektórzy uważali wręcz, że motywowany ślubem wyjazd był zwykłą ucieczką przed długami.

Firma Zienia wydała oficjalne oświadczenie, w którym ujawniła, że projektant przedłużał swój urlop już od marca zaniedbując sprawy spółki. Co więcej, pojawiał się w firmie i... wynosił pieniądze, ubrania oraz projekty.

19
 / 26
Wpadka Michała Witkowskiego

Michał Witkowski postarał się, żeby było o nim głośno podczas Fashion Week w Łodzi. Okazało się, że aż za bardzo. Jego nowa "stylizacja" wywołała skandal. Tym razem prawdziwy. Pisarz pozował do zdjęć w czapce z nazistowskim symbolem SS. Co gorsza, pochwalił się tą stylizacją w... przeddzień rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

20
 / 26
Maria Niklińska jako zakonnica

Maria Niklińska znana jest przede wszystkim z grania w telenoweli "Klan", jednak chce być także piosenkarką. Jej debiutancką płytę "Maria" promował teledysk do piosenki Ile jeszcze, w którym Niklińska przebrała się za zakonnicę i całowała się z kobietę. Swoje artystyczne uniesienia i wizje tłumaczyła chęcią wyprodukowania teledysku, który będzie symboliczny i zmysłowy.

21
 / 26
Krzysztof Charamsa

Publicznie wyznanie w 2015 roku polskiego księdza Krzysztofa Charamsy, o tym że jest homoseksualistą, wywołało burzę w kościele. Na konferencji prasowej w Watykanie Charamsa przedstawił swojego partnera i wydał oświadczenie w tej sprawie, jednocześnie krytykując Kościół za "wszechobecną i ślepą homofobię". Do decyzji, żeby ujawnić prawdę o swojej orientacji, dojrzał w momencie, którym zrozumiał, że kapłaństwo nie może być oparte na kłamstwie.

22
 / 26
Oscar Pistorius skazany za zamordowanie Reevy Steenkamp

W Walentynki 2013 roku w willi Oscara Pistoriusa, niepełnosprawnego południowoafrykańskiego biegacza, od strzałów z broni palnej zginęła jego dziewczyna, 29-letnia Reeva Steenkamp. Sportowiec twierdził, że zabił ją, bo... pomylił ukochaną z włamywaczem, ale dowody wskazywały na to, że zaatakował ją w napadzie szału i zazdrości. Sąd w Pretorii uznał 29-letniego dzisiaj Pistoriusa winnego "nieumyślnego spowodowania śmierci" Steenkamp i skazał go na... 5 lat aresztu w jego własnym, luksusowym domu.

23
 / 26
Bitwa pod H&M...

Kolaboracja luksusowej marki odzieżowej z popularną sieciówką obudziła w polskich celebrytkach prawdziwe lwice. Marka zadbała o to, by jej znane klientki mogły zrobić zakupy wcześniej. Na Służewcu w Warszawie dobyła się więc przedsprzedaż luksusowej kolekcji, w której udział wzięły między innymi Maja Bohosiewicz, Joanna Horodyńska, Zosia Ślotała i Grażyna Wolszczak. Pogoń za ubraniami przypominała bitwę…

24
 / 26
Koniec kariery Billa Cosby'ego

Pod koniec lipca 2015 na okładce "New York Magazine" opublikowano zdjęcie 35 kobiet, które przełamały strach i wyznały, że przed laty były molestowane i gwałcone przez "sympatycznego komika", Billa Cosby'ego. Później okazało się, że lista jego ofiar jest znacznie dłuższa.

Po czterech latach od wybuchu skandalu z molestowaniem seksualnym i gwałtami na ponad 40 kobietach, Bill Cosby został ostatecznie uznany winnym i skazany na karę od 3 do 9 lat więzienia.

25
 / 26
Caitlyn Jenner

Eksperymenty Bruce'a Jennera z wyglądem przez długi czas traktowane były jako słabość do nie zawsze udanych zabiegów medycyny estetycznej, od których członkowie rodziny Kardashianów nigdy nie stronili. Ostatecznie z ust Bruce’a padła deklaracja, że jest... transseksualną lesbijką. Wyznanie zapewniło jej własny program, który stał się natychmiast hitem w całych Stanach.

Wkrótce spełniło się inne największe marzenie Jenner i zadebiutował na okładce "Vanity Fair" jako Caitlyn. Za aparatem stanęła słynna fotografka Annie Leibovitz.

KOMENTARZE
(16)
Gość
3 lata temu
Nigdy nie zrozumiem tego, jak ktoś taki jak Marta Linkiewicz mógł stać się idolką młodych Polek. Nie chcę takiego świata.
Klaudia
3 lata temu
Ja cieeeee😉 ja czytam od gowniary pudelka. Zaczęłam jak miałam 15 a teraz mam 29. I pamietam gazetki bravo zbierałam. To były fajne czasy
Onna
3 lata temu
Sprawa Pistoriusa i Cosbiego to skandal!Pistorius skończył areszt domowy mimo, że z znikną krwią zabił partnerkę ,a Cobi też już wyszedł z mamra!!!
cass
3 lata temu
Ehh problem z włosami ... Problemy 1 świata
Zupka
3 lata temu
Pistorius 29 lat?
Najnowsze komentarze (16)
Maja
3 lata temu
Pudel, to trochę faux pas wspominać o czyjejś śmierci, nie uważasz?
Arnold B.
3 lata temu
A ja w 2915 miałem bolesne obstrukcje
…….
3 lata temu
2015 to był fajny rok …
Ala
3 lata temu
Kocham Was za ten cykl😍
Marta
3 lata temu
Saleta to chyba wszystkie programy tv obskoczył. Te najgłupsze.
Zupka
3 lata temu
Pistorius 29 lat?
Jin
3 lata temu
Z polskich" gwiazd" niewiadomo dla kogo korona 🤣🤣🤣🥳🥳🥳🥳
Konkurs
3 lata temu
Wyglądacie nie poważnie. Wyników dalej niet?
,,,
3 lata temu
Chwistek Ejiofor? Poprawcie bo wstyd
Onna
3 lata temu
Sprawa Pistoriusa i Cosbiego to skandal!Pistorius skończył areszt domowy mimo, że z znikną krwią zabił partnerkę ,a Cobi też już wyszedł z mamra!!!
Gość
3 lata temu
Nigdy nie zrozumiem tego, jak ktoś taki jak Marta Linkiewicz mógł stać się idolką młodych Polek. Nie chcę takiego świata.
Nagrody
3 lata temu
Linkiewcz normalnie debiut roku,wybitny talent
Dddppp
3 lata temu
Oczywiscie szpila w stronę Dody eh pudel
Klaudia
3 lata temu
Ja cieeeee😉 ja czytam od gowniary pudelka. Zaczęłam jak miałam 15 a teraz mam 29. I pamietam gazetki bravo zbierałam. To były fajne czasy
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anya Taylor-Joy paraduje po Nowym Jorku w sukience z gigantycznym rozcięciem na plecach. Ikona mody? (ZDJĘCIA)

Anya Taylor-Joy znów zachwyca swoją oryginalną stylizacją. Tym razem młoda aktorka została przyłapana przez paparazzi w odważnej sukience z wycięciem odsłaniającym plecy.
9.

Ciężarna Joanna Ibisz promienieje na warsztatach dla przyszłych matek (ZDJĘCIA)

Joanna i Krzysztof Ibiszowie spodziewają się drugiego dziecka. W czwartek żona prezentera wzięła udział w warsztatach dla kobiet w ciąży. Jak wypadła?
8.

Borys Szyc maszeruje na obiad z synem i... Natalią Klimas. W restauracji czekała na nich żona aktora (ZDJĘCIA)

Natalię Klimas "przyłapano" w towarzystwie Borysa Szyca. Aktorka wybrała się na obiad z kolegą z branży, jego żoną i synem. Miło?
7.

Heidi Klum pozuje w ŚMIAŁEJ sukni z dekoltem do pępka. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Patrząc na najnowsze zdjęcia Heidi Klum z Cannes, aż trudno uwierzyć, że 1 czerwca Niemka skończy 51 lat. Z wiekiem przemożna potrzeba odsłaniania skóry tylko przybiera u niej na sile...
6.

Ashlee Simpson W BIKINI "przyłapana" na wakacjach w Meksyku. Pamiętacie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Dawno niewidzianą Ashlee Simpson sfotografowano podczas relaksu nad basenem. 39-letnia siostra Jessiki miała na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy w panterkę. Ładnie wygląda?
5.

Książę William zorganizował pierwsze garden party w tym sezonie. Zamiast Kate były trzy inne kobiety (ZDJĘCIA)

Książę William zainaugurował sezon na garden party. W Pałacu Buckingham nie zabrakło bliskich przyszłego króla. Wielką nieobecną była oczywiście księżna Kate. Middleton nadal nie wróciła do wystąpień publicznych po tym, jak ogłosiła, że choruje na raka.
4.

Monika Brodka MIGDALI się z nowym ukochanym w stołecznej knajpie. Nie mogła się od niego oderwać (ZDJĘCIA)

Serce Moniki Brodki od kilku tygodni zajęte jest przez operatora Mikołaja Sygudę, którego poznała podczas pracy nad teledyskiem w Chile. Teraz zakochani nie mogą się sobą nacieszyć, czego dowodem są ich nowe, wspólne zdjęcia.
3.

Dawno niewidziana Alicia Keys pręży się w błyszczącym staniku na gali charytatywnej (ZDJĘCIA)

Alicia Keys na wydarzeniu The Gordon Parks Foundation jak zwykle pojawiła się w naturalnym makijażu. Towarzyszył jej mąż. Zobaczcie zdjęcia.
2.

Kuba Wojewódzki w koszulce za 2 tysiące złotych przyjechał na Powiśle swoim Lamborghini wartym 2 miliony złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki został "przyłapany" w restauracyjnym ogródku na warszawskim Powiślu. Dziennikarz korzystał ze słonecznej pogody w koszulce za ponad 2 tys. zł, po czym wsiadł do swojego Lamborghini Urus Performante.
1.

Zlot gwiazd na sesji charytatywnej. Ida Nowakowska odsłoniła brzuch, Anna Dereszowska w dżinsach (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i celebryci chętnie lansują się nie tylko na premierach kinowych czy imprezach kosmetycznych. Od czasu do czasu grono znanych twarzy uświetnia też eventy charytatywne. Ulubieńców widzów nie zabrakło na 40-leciu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.