Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Agnieszka Włodarczyk wyjaśnia znaczenie imienia "Milan" i PRZYPOMINA, że tak ma na imię też SYN SHAKIRY

516
Podziel się:

Imię synka Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia budzi mieszane reakcje. Małgorzata Rozenek zapytała nawet, "czy Radzio może używać zdrobnienia AC". Aga się przejęła?

Agnieszka Włodarczyk wyjaśnia znaczenie imienia "Milan" i PRZYPOMINA, że tak ma na imię też SYN SHAKIRY
Agnieszka Włodarczyk wyjaśnia znaczenie imienia "Milan" (Instagram, Getty Images)
bFdXdZGt

Kilka dni temu na świat przyszło dziecko Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Przez całą ciążę celebrytka była w centrum zainteresowania, które umiejętnie podgrzewała, np. poruszając kwestię wyboru imienia dla malucha.

Na Instagramie pisała, że wraz z Robertem kierowali się m.in. znaczeniem imienia oraz tym, aby nie było "ani zbyt skomplikowane, ani zbyt popularne".

bFdXdZGv

Po przyjściu chłopca na świat Aga pochwaliła się, że mały otrzymał imię "Milan", czym wywołała mieszane reakcje. Jednym się podoba, innym nie, jeszcze inni lekko drwią. Ostatnio na przykład Małgorzata Rozenek zapytała, czy jej Radzio "może używać czasem zdrobnienia AC".

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk wypowiada wojnę... kunom

Włodarczyk postanowiła chyba przekierować uwagę ludzi na pochodzenie i znaczenie imienia Milan, bo na Instastories zamieściła wyczerpujący opis.

bFdXdZGB

Milan jest imieniem słowiańskim (...). "Mił" znaczy "miły", natomiast inna interpretacja korzeni imienia Milan wywodzi się z łacińskiego słowa "aemulus", co oznacza "ten, który rywalizuje, zazdrośnik" i jest powiązane z rzymskim rodem Aemiliuszy.

Imię Milan to numerologiczna czwórka, co pasuje do osób prostodusznych, skromnych, ale zaradnych. Czwórki są pracowite i oddane innym. (...) Gwiazdy, które nadały swojemu synowi imię Milan: Shakira i Gerard Pique - czytamy.

Teraz imię Milan będzie się już kojarzyć bardziej z "rzymskim rodem" niż z klubem piłkarskim?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bFdXdZGC
bFdXdZGD
bFdXdZGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(516)
Bvg
6 miesięcy temu
To jest ładne imię. Był też piłkarz Milan Baros, swoją drogą bardzo przystojny. Komentarz Rozenek zenujacy, naprawdę.
AnNa
6 miesięcy temu
Dała mu na imię tak jak chciała, też znam dzieci o tym imieniu. Nikogo to imię nie obraża, jest ładne. Po co te komentarze... ona teraz powinna cieszyć się z macierzyństwa, a nie tłumaczyć. Pozdrawiam wszystkich!
I juz
6 miesięcy temu
Jak dla mnie Milan normalne imie. I tak dobrze ze nie brajan.. a zeszta niech sobie kazdy nazywa jak chce co nam do tego
bFdXdZGX
Ooo
6 miesięcy temu
Jej dziecko jej imię. Rozenek nich się lepiej zajmie swoim Heńkiem !!!
Kasia
6 miesięcy temu
Milan Karaś 🤔😃😂😂😂
Najnowsze komentarze (516)
FANI MRM
6 miesięcy temu
Co tak mało zdjęć pięknej Małgoni Rozenek, tylko ona nas interesuje, jest najpiękniejszą kobietą na świecie i basta!
FANI MRM
6 miesięcy temu
Co tak mało zdjęć pięknej Małgoni Rozenek, tylko ona nas interesuje, jest najpiękniejszą kobietą na świecie i basta!
Demo
6 miesięcy temu
Co to za Milan? Jakiś klub sportowy czy środek do czyszczenia WC?
fan
6 miesięcy temu
uwielbiam poczucie humoru Małgosi
Damian
6 miesięcy temu
Małgosia Rozenek najpiękniejsza!
Damian
6 miesięcy temu
Małgosia Rozenek najpiękniejsza!
Kubila
6 miesięcy temu
i po co się tłumaczy? Miłan hahahaha
Eliza
6 miesięcy temu
Henryk Majdan jest tak uroczy, że jak się na niego patrzy, to człowiek musi się uśmiechać. Rzadko zdarzają się takie dzieci. Będzie szczęśliwym , dorosłym człowiekiem, mając takie dziecinstwo.
bFdXdZGP
Telma
6 miesięcy temu
W domu Henryczka Majdana jest ojciec, były zawodowy piłkarz i z pewnością chętnie spędza czas z Henryczkiem i jego braćmi na boisku, w parku, nawet jak ''zabrania'' tego mama! A wiemy, że to co zabronione najbardziej upragnione ;) 1-latek, który dzięki ojcu oraz żywiołowej i wyluzowanej matce na szczęście nie ma spaczonego znaczenia pojęć „intymność” i „wstyd”, jak to niestety często bywa w przypadku dzieci w jego wieku.
Polacy
6 miesięcy temu
tłumaczą się winni, i tak nikogo to nie obchodzi, kochamy Małgonię Rozenek, reszta się nie liczy
ACze
6 miesięcy temu
1-latek Henryk, który nauczony jest przez dziadka, że ZA POMOC, komukolwiek, NALEŻĄ mu SIĘ PIENIĄDZE, bo żadna praca nie hańbi. LUDZIE! Czy znajdzie się ktoś, kto nie zazdrości Małgorzacie Rozenek takiego wszechstronnie uzdolnionego syna, znającego swoją wartość i wartość swojej ewentualnej pomocy komukolwiek? Jeśli kogokolwiek doskonała matka Małgorzatka i jej genialny syn uratują przed całkowitą degeneracją, zdziwaczeniem i UPADKIEM, to ojciec Mateusz będzie miał dużo mniej pracy w swojej parafii... A biedni ludzie? Biednych ludzi wciąż to załamuje i mało szlag ich nie trafi na widok szczęścia Małgoni, tylko biedny Polak tak potrafi...
Leon
6 miesięcy temu
Heniuś jest the beściak. Cudny słodziak.
Zoja
6 miesięcy temu
Henio Majdan to świetny malec, a jego brat Tadzio - genialny fotografik. Zazdro talentu i bohaterki jego zdjęć
Wandzia
6 miesięcy temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć szósty krzyżyk do dźwigania.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXdZHI
bFdXdZHJ
bFdXdZHK
bFdXdZHL
bFdXdZHM
bFdXdZHr