Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Andrzej Piaseczny po raz pierwszy pokazuje BRATA I BRATANKA! Wcześniej żalił się na "linię podziału" w rodzinie... (FOTO)

66
Podziel się:

Jakiś czas temu media informowały, że Andrzej Piaseczny ma brata, z którym, z racji poglądów, było mu wyraźnie nie po drodze. Wygląda jednak na to, że mogło dojść do ocieplenia stosunków, bo Piasek pochwalił się zdjęciem Krzysztofa i jego syna. Kryzys zażegnany?

Andrzej Piaseczny po raz pierwszy pokazuje BRATA I BRATANKA! Wcześniej żalił się na "linię podziału" w rodzinie... (FOTO)
Andrzej Piaseczny pokazał brata i bratanka. Miał ku temu ważny powód (AKPA)
bEUybILF

Andrzej Piaseczny figuruje w show biznesowych kronikach już od wielu lat. Choć z początku podchodził do mediów ze sporą rezerwą i opowiadał głównie o aktywnościach zawodowych, to ostatnimi czasy nieco uchylił drzwi do swojej prywatności. Piasek nie tylko dokonał coming outu, ale też coraz chętniej rozprawia o sytuacji społeczno-politycznej w kraju.

Co prawda w mijających miesiącach Andrzej Piaseczny nieco otworzył się na media, jednak wiele faktów związanych z jego życiem poza sceną pozostaje tajemnicą. Jedną z kwestii, o których plotkuje się od lat, są relacje w jego rodzinie. Fani mieli już okazję poznać mamę piosenkarza, z którą wystąpił w programie "Starsza pani musi fiknąć", a także jego siostrę przy okazji jej ślubu.

bEUybILH

Niewiele osób pamięta jednak, że Piasek ma też brata, o którym do tej pory wspominał niezwykle rzadko. Wiadomo już, że Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR, a powodem rzekomo napiętych relacji między braćmi są spory polityczne i światopoglądowe. Wspominał o tym niegdyś sam artysta przy okazji wywiadu z Onetem.

Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami - wyznał.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY. "Może jest niekochana?"
bEUybILN

Nie jest tajemnicą, że brat Piaska gościł m.in. w Telewizji Trwam i popiera formacje, za którymi, delikatnie mówiąc, nie przepada piosenkarz. Z tego powodu spekulowano, że Andrzej i Krzysztof nie mają najlepszych relacji lub po prostu nie utrzymują ze sobą kontaktu. Tym większym zaskoczeniem jest więc nowy post Piasecznego, w którym ten po raz pierwszy publicznie pokazał brata i jego syna.

Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój bratanek Krzysztof Jr. złożył ślubowanie adwokackie. Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje - napisał Piasek pod postem.

Na zdjęciu wyraźnie widać, że czas leci, a Krzysztof Piaseczny nieco się zmienił od czasu pamiętnej wizyty w Telewizji Trwam, o której tak rozpisywały się media. Dużo ciekawsza jest jednak kwestia relacji obu panów, bo wydaje się, że ich kontakty nieco się ociepliły od czasu wspomnianego wywiadu.

bEUybILO

Myślicie, że udało się przełamać "linię podziału" w rodzinie Piasecznych?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEUybILP
bEUybILQ
bEUybIMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
Gosia
2 miesiące temu
Wow, ale różnica! W życiu bym nie powiedziała, że to bracia.
🙂🙂🙂
2 miesiące temu
Brawa dla Młodego 👏
ZXS
2 miesiące temu
Nie ma większego HIPOKRYTY. 40 lat nie przyznawał się do orientacji tylko żeby sprzedawać swoje płyty, mimo że wszyscy o tym wiedzieli! Kiedy wywoływali go Piróg i inni była cisza... Teraz wielka odwaga, męczeństwo bo nic to nie kosztuje..
bEUybIMj
Lampaduza
2 miesiące temu
Czego ten piasek jeszcze nie wymyśli dla auto reklamy? Już umierał na korone,już śpiewał w knajpie na urodzinach, już robił fotki ze znajomym aktorem gej porno, teraz fotki z bratem harcerzykiem i prokuratorem w jednym. Co jeszcze ?
Brawo
2 miesiące temu
No i brawo!
Najnowsze komentarze (66)
Zbigniew Z.
2 miesiące temu
Kasta tatuś i syn.
xx33
2 miesiące temu
Rodzina jest najważniejsza. U mnie niestety każdy sobie. A tak ogólnie, to nikt nie opowiada o swojej orientacji, dlaczego Piasek miał to robić? Ja mogę kogoś lubić lub nie, to co robi pod pierzyną jest jego sprawą. Czasami mi szkoda że kolejna fajna osoba odpada w kolejce do mnie 🙂
Aaa
2 miesiące temu
Ale ten czas leci. A nie myślałam że Agnieszka już ma takiego dorosłego syna.
Szczęśliwa
2 miesiące temu
Brat tylko 4 lata jest starszy od Andrzeja a wygląda jak jego ojciec
Lil
2 miesiące temu
Noo.. To Andrzej zgarnął wszystko.. Brat dostał tylko bęben piwny i podbródek :)
gość
2 miesiące temu
Za dużo wciąga hehehe
Judyta
2 miesiące temu
Stacja zatrudniła same'' odrzuty'', postacie skompromitowane, przykro nam widzom, naprawdę nie ma nowych młodych, obiecujących.
Lula
2 miesiące temu
W ogóle nie podobni do siebie.
bEUybIMb
Szok
2 miesiące temu
Naprawdę to jego brat z synem?!!! Nie dziwię się, że do tej pory się nimi nie chwalił hahahaha
paniusia
2 miesiące temu
Piasek jest SUPER !
Widz
2 miesiące temu
Piasek ostatnimi czasy ma jakieś takie dziwne szaleństwo w oczach, albo wygląda jakby zaczął popijać. Coś się z nim dzieje niedobrego. Mam wrażenie, że w dużym stopniu wynika to z frustracji i zazdrości o młodych artystów. Na siłę szuka rozgłosu.
haha
2 miesiące temu
Oj no dobra Piasek dobra, tylko Ty jestes oryginalny w tej swojej rodzinie, jedyny w swoim rodzaju, no juz dobrze, daj spokój kochany.
wilk
2 miesiące temu
Mnie sie nie podoba jak spiewa Piaseczny, bo ,,Piasek" dla starego chłopa to juz nie pasuje, głos sie tez zestarzał, , jak spiewa tak nogą rusza to ma być taniec rozumiem, ale komicznie to wyglada
yolo
2 miesiące temu
Jest jednak coś perwersyjnego w starych dziadach, którzy noszą harcerskie mundurki i lubią przebywać z młodymi chłopcami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUybIMU
bEUybIMV
bEUybIMW
bEUybIMX
bEUybIMY
bEUybIMD