Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Anna Lewandowska spełnia się w roli wuefistki na treningu z dziećmi (ZDJĘCIA)

154
Podziel się:

Anna Lewandowska z akompaniującym jej u boku mężem poprowadziła trening dla najmłodszych. Dałaby radę jako nauczycielka WF-u?

Anna Lewandowska spełnia się w roli wuefistki na treningu z dziećmi (ZDJĘCIA)
Anna i Robert Lewandowscy ćwiczą z dziećmi (East News)
bECOYaxx

Odkąd Lewandowscy opuścili wakacyjny dom na Majorce, sporo czasu spędzają w Polsce. W ojczyźnie usportowiony duet ma pełne ręce roboty. Podczas gdy Robert trenuje do kolejnych meczów z reprezentacją, Ania zdążyła pojechać na swój autorski obóz, zorganizować mężowi huczne urodziny oraz wiernie kibicować mu z trybun Stadionu Narodowego.

Zobacz także: Anna Lewandowska: Posiłki zaczęliśmy jadać razem, bo jesteśmy częściej w domu.
bECOYaxz

Zajęta Ann i jej ukochany w swój napięty grafik postanowili ostatnio wcisnąć mało celebryckie i z perspektywy ich statusu także mało opłacalne wydarzenie. W czwartek para pojawiła się bowiem na jednej ze stołecznych sal gimnastycznych. W ramach akcji "Wracamy do formy!" Lewandowscy uczestniczyli w inauguracji programu Szkolnego Klubu Sportowego, podczas której poprowadzili zajęcia z dziećmi.

Sądząc po zdjęciach, to Ania była odpowiedzialna za przeprowadzenie lekcji ze sportu, przy okazji chwaląc się zebranym swoją szlifowaną codziennie formą. Robert trzymał się raczej z boku, kulturalnie dając błyszczeć żonie i pozując z nią jedynie do kilku wspólnych fotek.

Podczas spotkania Lewa zaprezentowała szereg ćwiczeń mających rozgrzać kończyny, poskakała w miejscu, pochwaliła się, jak radzi sobie na ergometrze, a nawet pokazała, jak prawidłowo rzucać do kosza.

bECOYaxF

Jesteście pod wrażeniem? Widzielibyście ją w roli nauczycielki wychowania fizycznego?

bECOYaxG
bECOYaxH
bECOYaya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(154)
Kate
1 tyg. temu
Tak Aniu, właśnie to byś robiła gdyby nie Robercik 😗
Ula
1 tyg. temu
To akurat bardzo dobrze z jej strony. Dzieciaki teraz za mało się ruszają.
Kawa na Ławę
1 tyg. temu
Do tego jak najbardziej się nadaje. W przeciwieństwie do bycia felietonistką, dietetyczką, mentorką i fashion icon💁🏼‍♀️
bECOYayb
Maciek
1 tyg. temu
Tak, widzielibyśmy. Miny dzieciaków bezcenne :) WF jest super, tylko trzeba umieć nim zainteresować.
Sic!
1 tyg. temu
Jako młody nauczyciel dostałaby pewnie max 1500 zł na rękę, może nawet mniej, pamiętam za moich czasów to było jakieś mizerne 800 zł na początku - i jak tu żyć jako nauczyciel? Szczególnie ten młody, bo starsi sobie poradzą - mają stopnie awansu szybciej i łatwiej przyznane i większe wynagrodzenie. Ten zawód będzie się wykruszał powoli i ciekawe kto te nasze dzieci będzie uczył.
Najnowsze komentarze (154)
Prawdaaa
1 tyg. temu
Najsmieszniejsze jest to ze mam taka figure codziennie sprzatajac dom po 20min. ubierz kogos w cyber sportowe ciuchy, miej bogatego meza i juz mozna udawac wyrocznie fitnessu, bo ludzie to bezrefleksyjnie łykną jak pelikany
Ehhhhhh
1 tyg. temu
Ona jest tak cudownie oderwana, ze az milo popatrzec. Nawet kompetencji na nauczyciela wf nawet nie ma, no ale ma meza i to jej daje prawo do udawania eksperta we wszystkim. Słabe zycie udowadniac calemu swiatu ze wcale to nie jest zasluga wspomnianego meza tylko jej pracowitosci XD
Mmm
1 tyg. temu
Ona wszystko ściąga z Chodakowskiej. Choda wymyśliła Gang Przekąsaków, nagrała zestawy ćwiczeń dla najmłodszych, nawiązała współpracę z Instytutem Matki i Dziecka by stworzyć programy do szkół, to teraz Lewa idzie znowu w tą samą stronę jakby nie miała pomysłu na siebie...
Ewelina
1 tyg. temu
Dobra mina tego kolesia co z nią skakał. A swoją drogą powiększając zdjęcie widać, że temu chłopakowi dzieją się nieprawdopodobne rzeczy 😀 🤣🤣
Wstyd.
1 tyg. temu
To jest zwykła kpina z uczelni wyższych! Zapraszam państwa DOSŁOWNIE LEWYCH na AM w Szczecinie lub Gdyni- wydział nawigacyjny. A sorki... Zapomniałam- tam dyplomów ukończenia studiów inżynierskich nie kupi się. Niestety. Pozdrawiam! 3rd oficer nawigator.
Gosc
1 tyg. temu
Kobieta wielu talentów
Dzieci
1 tyg. temu
Za darmo tam na pewno nie jest.
AS56
1 tyg. temu
Jesteś WSPANIAŁA BĄDŻ SOBĄ
bECOYaxT
gość1
1 tyg. temu
super. chociaż coś robią a nie tylko na ścianki chodzą
joola
1 tyg. temu
A orientuje się ile zarabia w Polsce nauczyciel? Trochę mniej niż wartość torebki...🤪
Lol
1 tyg. temu
Tak, myślę, że to odpowiedni zawód dla niej i tyle powinna zarabiac
Wiktor
1 tyg. temu
Wielkie gwiazdy tylko łapią pieniądze gdzie się da gdzie mogą wiecznie ich pełno w reklamach urodzinach az źle się robi z czym Ania wyskoczy a może z tortu ??¿¿????
Anty
1 tyg. temu
Lansiarze
Zofia
1 tyg. temu
A kiedy te dzieci mama widzą wiecznie gdzieś a zachowanie na meczu te język klasy za nic pieniądze to nie wszystko raz są raz ich nie ma
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECOYayM
bECOYayN
bECOYayO
bECOYayP
bECOYayQ
bECOYayv