Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Anna Popek ostro o celebrytkach, które popierają czarne marsze: "ZABIJAMY CZŁOWIEKA, sami mając dzieci. OBŁUDA"

242
Podziel się

"Nadużywają statusu gwiazdy. Mają normalne życie rodzinne, a agitują za czymś innym" - grzmi dziennikarka TVP.

Anna Popek ostro o celebrytkach, które popierają czarne marsze: "ZABIJAMY CZŁOWIEKA, sami mając dzieci. OBŁUDA"
Anna Popek krytykuje celebrytki, które popierają czarne marsze (Pudelek Exclusive, ONS)
bCXHZPWt

Anna Popek jest jedną z "twarzy" Telewizji Polskiej, która raczej stroniła od skandali. Jednak słowa, które wygłosiła na ramówce TVP z pewnością nie przejdą bez echa. Reporter Pudelka zapytał dziennikarkę o wpis, który popełniła jakiś czas temu, w którym to skrytykowała koleżanki celebrytki za to, że popierają tzw. "czarne marsze". Gwiazda TVP postanowiła wytłumaczyć dokładnie, co miała na myśli.

Myślę, że trzeba mieć odpowiedzialność za słowo dużą i przynajmniej mówić to, w co się wierzy, albo jak się samemu żyje. Bo to, że chodzą na czarne marsze, a w domu prowadzą cudowne życie rodzinne, mają kilkoro dzieci albo uregulowaną sytuację małżeńską. No to jest dla mnie obłuda, że namawiają do czegoś, same robią coś zupełnie przeciwnego - wyznała Popek.

bCXHZPWv

Chodzi bardziej o prawo do zrobienia czegoś, żeby każdy mógł decydować o sobie, prawda? - zapytał Michał Dziedzic.

Świadomość... Chodzi o to co robimy, zabijamy człowieka, więc jeżeli mamy sami dzieci i prowadzimy normalne życie rodzinne, to musimy mieć świadomość tego, że pokazując się w takich akcjach, agitujemy za czymś innym - stwierdziła dziennikarka.

Zobaczcie wideo!

Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

bCXHZPWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(242)
wroclavia
3 tyg. temu
"Agitują za aborcją?" Kobieto, nie chodzi o zabieg, tylko prawo do niego. Inaczej byś śpiewała, gdyby ciąża przytrafiła się twojej córce, nieletniej albo zgwałconej, albo nawet planowana ciąża, ale płód zdeformowany. Wtedy byłaby to "wyjątkowa sytuacja, wielka tragedia" i oczywiście konieczny zabieg. Niech każdy ma prawo do trudnych wyborów życiowych, zwłaszcza, że każdy sam będzie się borykał z ich konsekwencjami.
Oks
3 tyg. temu
Pani Anno, dam Pani namiary na rodzinę mojej krewnej, której matka kazała urodzić dziecko z gwałtu (notabene dokonanego przez ojczyma), a która nigdy nie pogodziła się z tym i złamało jej to życie... Do tego stopnia, że zapiła się kilka lat później. Niech Pani tam debatuje, o zabijaniu ludzi.
bella
3 tyg. temu
I mowi o hipokryzji katoliczka po rozwodach z kolejnym kochankiem przy boku
bCXHZPWX
Lucek
3 tyg. temu
A za parę lat może okazać się, że p. Popek mogła mieć kilka skrobankek, ale cicho sza.
Alicja
3 tyg. temu
przestańcie usuwać komentarze. pierwotnie na górze były komentarze, które się nie zgadzały z Popek!
Najnowsze komentarze (242)
Kasia
2 tyg. temu
Rozwala mnie hasło- moje ciało, moja sprawa. Dziecko rosnące w brzuchu, to człowiek, a nie twoja ręka czy noga!
tak
3 tyg. temu
Pani Popek tu nie chodzi o to jak kto żyje tylko o to żeby ludziom dać możliwość wyboru Przecież na czarnych marszach nikt nie zmusza do aborcji Pani moralistko niech pani zajrzy w swój życiorys
Polka
3 tyg. temu
I mówi o hipokryzji katoliczka po rozwodach z kolejnym kochankiem przy boku? Ona nie ma wszystkich w domu,nie bez przyczyny odsunęli ją od wszystkich programów. KAŻDA KOBIETA MA NIEODWOŁALNE PRAWO decydować o swoim ciele w tak skrajnych życiowych przypadkach, a pani Popek niech się cieszy, że nigdy nie spotkało jej nieszczęście. A za parę lat może okazać się, że p. Popek mogła mieć kilka skrobanek, ale teraz cicho. sza.
Cipok
3 tyg. temu
Pani moze jako pracownica TVPis rozmawiac z osoba w takiej koszulce??
AntyPO
3 tyg. temu
To samo Leszek Miller wyznając w telewizjj lewicowe neokoministyczne idealy. Twierdził pozniej, że jego córka nie jest bo tylko jest normalna.
gość
3 tyg. temu
To że dziecko urodzi się zdrowe, nie znaczy że takie już będzie. Niektóre choroby genetyczne ujawniają się dopiero po kilku miesiącach, czy latach i co wtedy? A jak dziecko ulegnie wypadkowi, stanie się niepełnosprawne....co wtedy? Rozejrzyjcie się, wtedy rodzice walczą o zdrowie i życie dziecka wszelkimi możliwymi sposobami. Szukają dla nich szansy, nie odbierają im jej.
Ewe
3 tyg. temu
Jeśli się nie chce dzieci powinno się mieć prawo usunąć. A wy obrończynie życia jesteście za zakazem aborcji a czy interesuje was później los tego dziecka i matki która przez zakaz popada w depresje. A myślicie ze z czego są rozszerzone samobójstwa albo matki zabijają dzieci dlatego lepiej wziąść środek poronny oczyścić macice gdy zarodek nie jest wykształcony i nic nie czuję i nie krzywdzić nikogo.
Gosc
3 tyg. temu
Ta pani niech lepiej sie nie odzywa
bCXHZPWP
Ann
3 tyg. temu
Czy ta pani w ogóle rozumie o co chodzi w czarnych marszach?! Chodzi o prawo wyboru! Żeby kobiety, młode dziewczyny miały wybór gdy zostaną np zgwalcone albo gdy ich życie będzie zagrożone przez ciążę albo gdy dziecko będzie tylko warzywem, będzie zdeformowane itd. Myślę że zdecydowanej większości kobiet popierających czarne marsze nie chodzi o prawo do aborcji na życzenie jako rozwiązanie zwykłej wpadki ale o prawo do aborcji właśnie w takich szczególnych tragicznych sytuacjach. Czy ktokolwiek z was mając córkę np w wieku 13 lat która zaszłaby w ciążę w wyniku gwałtu kazałby jej utrzymać ciąże i urodzić dziecko? Przeciez to byłaby prawdziwa zbrodnia i potworność skazywać niewinne dziecko na cierpienie ból i zniszczenie życia. Myślę że gdyby taka sytuacja spotkała tą panią to inaczej by śpiewała.
PLEMNIK
3 tyg. temu
Niby wszystkie takie mądre, a zabezpieczyć się nie umiecie? HAHAHA
człowiek
3 tyg. temu
Nie będzie lepszego kompromisu niż całkowity zakaz aborcji i tylko w przypadkach ofiar gwałtu , zagrożenia życia matki, lub upośledzenia dziecka. Pozostawić decyzję osobom, których to bezpośrednio dotyczy, oczywiście z odpowiednim wsparciem psychologicznym. Nikt nic mądrzejszego nie wymyśli.
Cis
3 tyg. temu
Ona nie ma wszystkich w domu,nie bez przyczyny odsunęli ją od wszystkich programów.
Polka
3 tyg. temu
Ile z nas, miło tak że wpadło? Łzy, starach, wręcz panika. A potem co? Miesiące oswajania się z nowa sytuacją i w końcu przychodzi na świat dziecko, które staje się dla nas, całym światem. I to co kiedyś było takie ważne, nagle przestaje mieć znaczenie. A ilu rodziców chciało wyrzec się córki, bo nieletnia zaszła w ciąże, a jak dziecko przyszło na świat, to ukochany wnusio. Życie jest jedno, bierzmy za nie odpowiedzialność, bo pod wpływem strachu czy emocji, można popełnić błąd i do końca życia mieć wyrzuty sumienia. Żadne prawo nie zmieni naszych uczuć.
Ksenia
3 tyg. temu
Nikt nie każe nikomu na siłę kochać, czy wychowywać dzieci. Nie chcesz...możesz dziecko po porodzie oddać. Bez żadnych konsekwencji, dać dziecku szanse, żeby ktoś inny je pokochał. Ale nie, bo co ludzie powiedzą? Lepiej zabić, nikt się nie dowie jaka jestem naprawdę i dalej będę udawać porządną. A jak znowu wpadnę to znów zabiję. No aż w końcu urodzę dziecko, którego będę chciała i pokocham jak przykładna matka, ale nigdy mu nie powiem, że miało by rodzeństwo, ale je wybiłam, jak robale, bo co by o mnie pomyślało. Do końca będę udawać, kogoś kim chciałabym być.
...
Następna strona
bCXHZPXr