Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Anna Wendzikowska o TRUDNEJ RELACJI z rodzicami: "Chcę zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" (WIDEO)

170
Podziel się:

Prezenterka w rozmowie z Pudelkiem zapewniła, że nie żywi urazy do rodziców. "Można komuś wybaczyć, kogoś kochać i nie mieć sytuacji napiętej, ale chcieć zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" - wyznała.

Anna Wendzikowska o TRUDNEJ RELACJI z rodzicami: "Chcę zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" (WIDEO)
Anna Wendzikowska o trudnej relacji z rodzicami: "Pielęgnowanie w sobie urazy cofa człowieka w rozwoju" (pudelek)
bEIHJNMB

Anna Wendzikowska nie stroni od pokazywania swojego życia na Instagramie. Prezenterka chętnie chwali się egzotycznymi wakacjami, kulisami pracy w telewizji oraz współpracami z markami. Wendzikowskiej zdarza się również poruszać w sieci nieco bardziej osobiste tematy. Celebrytka okazjonalnie opowiada o realiach samotnego macierzyństwa. Niedawno zdradziła, że nie utrzymuje kontaktu z rodzicami.

Zobacz także: Anna Wendzikowska o relacji z rodzicami: "Dystans"
bEIHJNMD

Celebrytka wspomniała, że nie może liczyć na pomoc rodziców w opiece nad córkami, ponieważ nie utrzymuje z nimi żadnych relacji. Anna Wendzikowska wyznała, że okres szkolny był dla niej udręką ze względu na wysokie wymagania rodziców.

To były inne czasy. Nie rozpatruję tego w ten sposób, że coś mi narzucali. Wszystko, co się dzieje w naszym życiu, dzieje się po coś. Nie byłabym tym, kim jestem, gdyby nie to, co się w moim życiu wydarzyło.

Prezenterka w rozmowie z Pudelkiem zapewniła, że nie żywi urazy do rodziców. Uważa, że pielęgnowanie w sobie złych emocji cofa człowieka w rozwoju. Dodała, że nie ma między nimi napiętej sytuacji, pozostał jedynie dystans.

bEIHJNMJ

Nie ma co rozpamiętywać przeszłości i mieć do kogoś pretensji, to stawianie się w pozycji ofiary. Pielęgnowanie w sobie urazy cofa człowieka w rozwoju. Można komuś wybaczyć, kogoś kochać i nie mieć sytuacji napiętej, ale chcieć zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego.

bEIHJNMK
bEIHJNNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Saddy
7 dni temu
Nikt, kto nie doświadczył toksycznych relacji w domu rodzinnym, nie zrozumie głębi i dojrzałości jej wypowiedzi…
Rrrrrr
7 dni temu
W szkole zamiast uczyć się o skałach litowych, powinny być podstawy prawa i psychologii. Żyliby się lepiej.
Ania
7 dni temu
Bardzo mądre slowa
bEIHJNNf
Gość
7 dni temu
Nie wiem dlaczego zawsze jest tyle niefajnych komentarzy o Annie, ja ją lubię. Lubię jak przeprowadza wywiady tym swoim perfekcyjnym angielskim, wywiady nie są nudne, a i widać że gwiazdy Hollywood są pod wrażeniem Ani. Nie żartuję 🙂
Pysiulka
7 dni temu
Dużo takich przypadków jest. ( tak samo jak z gotowaniem...)
Najnowsze komentarze (170)
Jacek
6 dni temu
Jakoś jej nie wierzę. Gdyby wymagania były wysokie to może miałaby jakiś zawód ta pani a nie pracę dorywcza przy wywiadach.
gosc
6 dni temu
sama tez jest toskyczna,mozna wspolczuc jej dzieciom
Ityle.
6 dni temu
Bardzo dobrze. Odpoczną od toksycznej córki .
Aga
6 dni temu
Z doświadczenia wiem, ze bez psychoterapeuty nie ma możliwości się zmienić . osoba nie widzi popełnianych błędów w sobie i wini inne osoby
Rita
6 dni temu
Wszyscy emeryci na terapię! Te roczniki lano w szkole drewnianymi piórnikami po łapach a w domu poprawka ! Ojcowie przeważnie pili bo wtedy pili wszyscy. Matki pracowały 6 dni w tygodniu. Dzieci miały obowiązki. W wojsku była fala. Kasy było mało. Za granicą studiowali nieliczni. Emaptia ? To słowi nie istniało a większość przeżyła. Wychowała dzieci, wnuki...
Ola
6 dni temu
Życzę Jej dużo zdrowia i odporności na toksycznych ludzi.Unikaj Ich!!!!!
Bombik
6 dni temu
Czy tak zaburzona osoba powinna samotnie wychowywać dzieci ?
non
6 dni temu
Relacje rodzinne trzeba naprawiać a nie zaostrzać
bEIHJNMX
ott
6 dni temu
Anna z Błonia wstydzi się swojego pochodzenia z biedy, a rodzice wstydzą się za córkę, która dla kasy zrobi dosłownie wszystko
ryt
6 dni temu
Kuba Wojewódzki po raz pierwszy dłuższej wypowiedzi na temat jej odejścia udzielił w internetowym wywiadzie "Vice na schodach". ... Kuba Wojewódzki przyznał, że nie utrzymuje kontaktów ze swoim bratem, zaś siebie określił mianem „głęboko nierodzinnego”
story
6 dni temu
Niestety sama jest toksyczną matką dla swych córek.
uvv
6 dni temu
Sekty psychologiczne. wiele sekt posługuje się metodami, które z pozoru wydają się bardzo niewinne ... Członek sekty trafia do psychologicznego więzienia
a tam
6 dni temu
Trudne dzieciństwo to miała Nosowska, Tusk czy Kołakowska, bici przez rodziców,ale nie Wędzia
zpxm
6 dni temu
Kwintesencja współczesnej psychologii. Psycholodzy z trudnym dzieciństwem... Psycholog Katarzyna Miller o sobie : "Matka mówiła, że jestem jej największą porażką. Nie do końca jej wybaczyłam...Bardzo wiele o drodze, jaką przeszłam, mówią dwa moje pierwsze wspomnienia – chyba już o tym pisałam w felietonie. Pierwsze: siedzę na nocniku, niani nie ma i jestem przerażona, że już zawsze będę sama. Drugie to zachwyt nad światem, mam trzy lata, jestem sama i cieszę się, że jestem sama, patrzę sobie na żółte mlecze na zielonej trawie i rozpiera mnie radość, że świat jest taki cudny. Ja bardzo długo żyłam pomiędzy tym lękiem a zachwytem. Znam i wielki lęk, i wielki zachwyt. Przeżyłam pół roku lęku bez przerwy. Puściła mi emocjonalna tama, wylał się we mnie, do świadomości, lęk mojej mamy, który po niej przejęłam, i mój własny. Mama mnie nieźle straszyła w dzieciństwie, zresztą wszyscy rodzice straszą dzieci okropnie. Wypuściłam ten lęk z ukrycia, ale nikt o tym nie wiedział. Żyłam niby normalnie, a wewnątrz był mrok. To tak straszne przeżycie – nie wiem, czy wiele osób byłoby w stanie znosić siebie w takim stanie. Bez proszków, lekarzy, nawet nikomu o tym nie powiedziałam, bo wiedziałam, że nikt nie zrozumie."
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHJNNQ
bEIHJNNR
bEIHJNNS
bEIHJNNT
bEIHJNNU
bEIHJNNz