Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Anna Wendzikowska o TRUDNEJ RELACJI z rodzicami: "Chcę zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" (WIDEO)

171
Podziel się:

Prezenterka w rozmowie z Pudelkiem zapewniła, że nie żywi urazy do rodziców. "Można komuś wybaczyć, kogoś kochać i nie mieć sytuacji napiętej, ale chcieć zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" - wyznała.

Anna Wendzikowska o TRUDNEJ RELACJI z rodzicami: "Chcę zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego" (WIDEO)
Anna Wendzikowska o trudnej relacji z rodzicami: "Pielęgnowanie w sobie urazy cofa człowieka w rozwoju" (pudelek)

Anna Wendzikowska nie stroni od pokazywania swojego życia na Instagramie. Prezenterka chętnie chwali się egzotycznymi wakacjami, kulisami pracy w telewizji oraz współpracami z markami. Wendzikowskiej zdarza się również poruszać w sieci nieco bardziej osobiste tematy. Celebrytka okazjonalnie opowiada o realiach samotnego macierzyństwa. Niedawno zdradziła, że nie utrzymuje kontaktu z rodzicami.

Zobacz także: Anna Wendzikowska o relacji z rodzicami: "Dystans"

Celebrytka wspomniała, że nie może liczyć na pomoc rodziców w opiece nad córkami, ponieważ nie utrzymuje z nimi żadnych relacji. Anna Wendzikowska wyznała, że okres szkolny był dla niej udręką ze względu na wysokie wymagania rodziców.

To były inne czasy. Nie rozpatruję tego w ten sposób, że coś mi narzucali. Wszystko, co się dzieje w naszym życiu, dzieje się po coś. Nie byłabym tym, kim jestem, gdyby nie to, co się w moim życiu wydarzyło.

Prezenterka w rozmowie z Pudelkiem zapewniła, że nie żywi urazy do rodziców. Uważa, że pielęgnowanie w sobie złych emocji cofa człowieka w rozwoju. Dodała, że nie ma między nimi napiętej sytuacji, pozostał jedynie dystans.

Nie ma co rozpamiętywać przeszłości i mieć do kogoś pretensji, to stawianie się w pozycji ofiary. Pielęgnowanie w sobie urazy cofa człowieka w rozwoju. Można komuś wybaczyć, kogoś kochać i nie mieć sytuacji napiętej, ale chcieć zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Saddy
rok temu
Nikt, kto nie doświadczył toksycznych relacji w domu rodzinnym, nie zrozumie głębi i dojrzałości jej wypowiedzi…
Rrrrrr
rok temu
W szkole zamiast uczyć się o skałach litowych, powinny być podstawy prawa i psychologii. Żyliby się lepiej.
Ania
rok temu
Bardzo mądre slowa
Gość
rok temu
Nie wiem dlaczego zawsze jest tyle niefajnych komentarzy o Annie, ja ją lubię. Lubię jak przeprowadza wywiady tym swoim perfekcyjnym angielskim, wywiady nie są nudne, a i widać że gwiazdy Hollywood są pod wrażeniem Ani. Nie żartuję 🙂
Pysiulka
rok temu
Dużo takich przypadków jest. ( tak samo jak z gotowaniem...)
Najnowsze komentarze (171)
Gerda
4 miesiące temu
Piękna i mądra kobieta, to ona decyduje o sobie, nie wisi na ramieniu faceta z powodu kasy, sama wychowuje córki. A relacje z rodzicami każdy ma różne, jednak najgorsze jest uzależnienie od rodziców gdy jesteśmy dorośli.
Jacek
rok temu
Jakoś jej nie wierzę. Gdyby wymagania były wysokie to może miałaby jakiś zawód ta pani a nie pracę dorywcza przy wywiadach.
gosc
rok temu
sama tez jest toskyczna,mozna wspolczuc jej dzieciom
Ityle.
rok temu
Bardzo dobrze. Odpoczną od toksycznej córki .
Aga
rok temu
Z doświadczenia wiem, ze bez psychoterapeuty nie ma możliwości się zmienić . osoba nie widzi popełnianych błędów w sobie i wini inne osoby
Rita
rok temu
Wszyscy emeryci na terapię! Te roczniki lano w szkole drewnianymi piórnikami po łapach a w domu poprawka ! Ojcowie przeważnie pili bo wtedy pili wszyscy. Matki pracowały 6 dni w tygodniu. Dzieci miały obowiązki. W wojsku była fala. Kasy było mało. Za granicą studiowali nieliczni. Emaptia ? To słowi nie istniało a większość przeżyła. Wychowała dzieci, wnuki...
Ola
rok temu
Życzę Jej dużo zdrowia i odporności na toksycznych ludzi.Unikaj Ich!!!!!
Bombik
rok temu
Czy tak zaburzona osoba powinna samotnie wychowywać dzieci ?
non
rok temu
Relacje rodzinne trzeba naprawiać a nie zaostrzać
ott
rok temu
Anna z Błonia wstydzi się swojego pochodzenia z biedy, a rodzice wstydzą się za córkę, która dla kasy zrobi dosłownie wszystko
ryt
rok temu
Kuba Wojewódzki po raz pierwszy dłuższej wypowiedzi na temat jej odejścia udzielił w internetowym wywiadzie "Vice na schodach". ... Kuba Wojewódzki przyznał, że nie utrzymuje kontaktów ze swoim bratem, zaś siebie określił mianem „głęboko nierodzinnego”
story
rok temu
Niestety sama jest toksyczną matką dla swych córek.
uvv
rok temu
Sekty psychologiczne. wiele sekt posługuje się metodami, które z pozoru wydają się bardzo niewinne ... Członek sekty trafia do psychologicznego więzienia
a tam
rok temu
Trudne dzieciństwo to miała Nosowska, Tusk czy Kołakowska, bici przez rodziców,ale nie Wędzia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie