Doda o Emilu: "Nikt mnie tak jak on nie oszukał"

566
Podziel się

"Zapłaciłam bardzo drogo. Pod koniec się go bałam".

Doda o Emilu: "Nikt mnie tak jak on nie oszukał"

Rok temu Doda ostatecznie potwierdziła krążące od tygodni plotki i ogłosiła, że jej "ścieżka życia z Emilem dobiegła końca". Podobno ujawnione przez tabloidy tajemnice Emila Haidara, takie jak nieślubne dzieci, wielomilionowe zadłużenie w Urzędzie Skarbowym oraz uzależnienie od alkoholu, niemile ją zaskoczyły. Wprawdzie lojalnie zapewniała, że od dawna wie o wszystkim, jednak sytuacja w końcu ją przerosła.

Na pożegnanie Emil, za pośrednictwem adwokata, zażądał od niej zwrotu wszystkich prezentów, jakie od niego dostała oraz oskarżył ją o... kradzież należącej do niego szafy wraz z zawartością.

Chociaż tamtego czasu minął już rok, Doda ciągle przeżywa nieprzyjemne rozstanie. W uporaniu się z tą traumą na pewno nie pomagają cztery sprawy sądowe, które założył jej były ukochany.

To był mój błąd, ale życie nauczyło mnie szybkiej weryfikacji i oceny facetów - ujawnia w najnowszym wywiadzie dla Vivy. Teraz bardzo pilnuję mojego serca i nikomu tak łatwo go nie oddam. Ostatni raz płakałam po rozstaniu z Emilem. Ten człowiek nauczył mnie tego, czego nie potrafił zrobić nikt inny. Bo nikt tak jak on mnie nie oszukał. Był zupełnie inną osobą niż siebie przedstawiał. Prowadził ze mną grę pozorów, w której sromotnie przegrałam. Dał mi największą i najszybszą lekcję. Zapłaciłam bardzo drogo. Minął równo rok, a Emil, mój narzeczony, który miał zostać moim mężem, założył mi w sądzie cztery sprawy, między innymi o zwrot prezentów i jakieś wymyślone bzdury. A ja się pod koniec go bałam. W końcu spakowałam się i od niego uciekłam. Urażona duma mężczyzny jest chyba gorsza od diabła.

Te niemiłe przeżycia, z których większość jeszcze się nie zakończyła, natchnęły Dodę refleksją, że mężczyzna nie jest jej do niczego potrzebny, a każdy związek to same problemy.

Rzeczywiście, w przypadku Dody najczęściej tak bywa. Co ciekawe, jej poprzedni mężczyźni po rozstaniu zaczęli zachowywać się zupełnie normalnie. Czego nie można powiedzieć o Rabczewskiej, która paliła ich rzeczy na balkonie, wyrzucała na śmietnik i ośmieszała byłych narzeczonych w wywiadach.

Mnie związek kojarzy się z wiecznymi problemami, scenami, poświęceniami - narzeka w wywiadzie. Nie mam już ochoty na masochistyczne zabawy i kolejny zawód. Seks mnie kręcił, kręci i będzie kręcił, ale nie jest już dla mnie najważniejszy. Zresztą nie uciekam przed mężczyznami. Lubię ich, ale już nie pokocham. Zresztą jestem trochę samotnicą, zawsze miałam swoją przestrzeń i było mi z tym dobrze. Kocham swoje łóżko i to, że nikt mi w nim nie chrapie. Codziennie modlę się: "Dziękuję ci, Panie Boże, że mogę się wyspać, wstać po 10 godzinach piękna i wypoczęta". Zero płaczu, zero nieprzespanych nocy, zastanawiania się, gdzie on jest i co robi. A do czego jest mi potrzebny facet? Stać mnie na wszystko. Nie potrzebuję męskich portfeli.

Czyli rzeczywiście trochę się u niej pozmieniało.

**Doda o Majdanach: "Mam nadzieję, że umówimy się na wspólnego grilla!"

**

KOMENTARZE
(566)
Gość
3 lata temu
Kiedy ona zacznie opowiadac o swojej muzyce a nie zyciu prywatnym?
gość
3 lata temu
bliskości i miłości nie kupisz za żadne pieniądze
Gość
3 lata temu
Ale po co się tak uzewnętrzniac?!
Gość
3 lata temu
Juz nigdy nie bedzie szczesliwa
Gość
3 lata temu
Szkoda mi jej.
Najnowsze komentarze (566)
Mata Hari
3 lata temu
Haidar to oszust matrymonialny. Chciał, żeby po ślubie Doda spłaciła jego wielomilionowe długi a potem by ją zostawił. To, że po tym jak po chamsku zachowywała się w stosunku do Majdana, nie ma szczęścia do facetów. Wszyscy ją wykorzystują, Złe zawsze złem powraca.
gość
3 lata temu
straszny prymityw z tej wsiury
gość
3 lata temu
Dziwne, ze taja inteligentna babka nie poznała sie na tym całym Emilu czy innym klonie Nergalu...? Nie widzi tych odchyłów widocznych dla normalnych ludzi na pierwszy rzut oka?
Gość
3 lata temu
Kogo to k***a obchodzi????
Gość
3 lata temu
Na dode Wiśniewski można wołać a pamiętam jak sie z niego śmiała karma teraz Ty jesteś z***m
Gość
3 lata temu
Jak ona kłamie bezczelnie o wszystkim wiedziała prezencik brała zwykła bankrutka i prostytutka
gość
3 lata temu
przeciez z oczu widac, ze to oszust. Malo sie Doda zna na mezczyznach. A juz z niejednego pieca chleb jadla. Zaslepila ja jednak wizja jego pieniedzy.
tomek uk
3 lata temu
g****a c..a
gość
3 lata temu
do przewidzenia, przecież to jakiś uchodźca czego od niego oczekiwałaś kobieto?
kola
3 lata temu
Istnieje coś takiego jak Miłość, Empatia, Kompromis, Szacunek i to wszystko w stosunku do innych, nie tylko do samej siebie droga Dodo
gość
3 lata temu
dostala to co jej sie nalezy.Teraz jest zdesperowana i wciaz robi cuda na kiju zeby o niej pisali.Ale to juz koniec z baba beztalenciem
gość
3 lata temu
A mnie zaczyna być jej żal, to samotna, niekochana, nie potrafiąca zbudować trwałych relacji kobieta.
kobieta
3 lata temu
Fakt jest faktem ale do facetów to Ona szczęścia nie ma. A ten ostatni to od początku porażka była tyle, że zakochana kobieta ...ślepnie i głuchnie na realistyczną ocenę ukochanego. Myślę też sobie , że Dorota bardzo dojrzała, wyciszyła się i nabrała kobiecości.... . Życzę aby znalazła sobie fajnego, prawego, mądrego i dowcipnego Faceta z którym będzie szczęśliwa i któremu będzie mogła zaufać, bo wiem, że umie i chce kochać-jak kazda kobieta :)
gość
3 lata temu
szkoda mi jej trochę, ale z drugiej strony...kobieta sobie sama faceta wybiera, czego się spodziewała po związkach ze stałym bywalcem domów publicznych (majdan), szatanistą (darski) i arabem ?
...
Następna strona