Niedziela 27.11.2016

Świetliki oskarżają Dodę o plagiat! "Załatwmy to polubownie"

Doda Dorota Rabczewska Świetliki Marcin Świetlicki

Świetliki oskarżają Dodę o plagiat! "Załatwmy to polubownie"

W mijającym tygodniu skandal wywołała Doda, która "uświetniła" imprezę z okazji 25-lecia Super Expressu. Kontrowersyjny występ Rabczewskiej na scenie Teatru Polskiego stał się tematem numerem jeden na kilka kolejnych dni. Celebrytka ubrana w prześwitującą koronkę wręczyła parze prezydenckiej po kawałku tortu, a następnie pokazała Andrzejowi Dudzie niemal nagie pośladki. Wypinanie się przed prezydentem Doda skwitowała słowami, że "to ciepły gest w kierunku Głowy Państwa".

Zobacz: Doda o wypiętej pupie do Dudy: "Jest to ciepły gest w kierunku Głowy Państwa"

Doda wypina się przed Andrzejem Dudą… "TYLKO JEDNA LITERKA NAS RÓŻNI!"

Rabczewska niedawno postanowiła wrócić do nagrywania muzyki i ogłosiła, że reaktywuje zespół Virgin. Podczas imprezy tabloidu zaprezentowała nowy utwór Sens, z którego jest szczególnie dumna, bowiem rozlicza się w nim ze swoim byłym partnerem, co chętnie podkreślała w wywiadach. Informuje między innymi o tym, że jest kiepski w łóżku.

Przypomnijmy: Doda o Emilu: "Nikt mnie tak jak on nie oszukał"

Okazuje się, że utwór Dody był "zainspirowany" piosenką zespołu Świetliki sprzed dwudziestu lat. Artyści nazywając to "ciekawą zbieżnością" poinformowali celebrytkę o plagiacie na swoim profilu na Facebooku:

Pani Dodo! W Pani nowej piosence o wiele mówiącym tytule "SENS" użyła Pani frazy "Nieporządek w Chaosie robisz mi". My dwadzieścia lat temu nagraliśmy piosenkę "Łabądzie" z frazą "Robisz mi nieporządek w chaosie" autorstwa naszego wokalisty, Marcina Świetlickiego. Ciekawa zbieżność. Załatwmy to polubownie. Zamiast kontaktować naszych prawników, poprosimy o sześć kawałków tego tortu, którym częstowała Pani Parę Prezydencką. Jeśli nasza prośba spełniona nie będzie, na pewno jakieś kroki poczynimy, ma to Pani jak w banku - napisał lider zespołu, Marcin Świetlicki, który pod jednym z wpisów wyraził nadzieję, że trafi na Pudelka.

Według Świetlickiego, Doda splagiatowała tekst piosenki Łabądzie, która znalazła się na płycie Świetlików Cacy cacy fleischmaschine z 1996 roku.

Jak myślicie, Doda wyśle zespołowi tort, czy zdecyduje się na kolejną rozprawę sądową?

Kancelaria prezydenta Dudy: Pan prezydent nie obraził się na Dodę

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (130)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 130
Odpowiedz
351 201
zgłoś
Gość 27.11.2016 20:31
Pięć słów to plagiat? Przesadzaja. :)
Odpowiedz
46 57
zgłoś
gość 27.11.2016 20:31
Co tam u menopałzy i wyliniałego? Kiedy możemy spodziewać się menopałziątek i wyliniałków? To dopiero będzie gratka omawiana w tabloidach w pierdyliardach szczegółów począwszy od pampersów i kupek a na uszczęsliwionym wyliniałym i wniebowziętej perfekcyjnej skończywszy.
Odpowiedz
286 162
zgłoś
jamnik 27.11.2016 20:32
bez przesady, zbyt mały fragment by można mówić o plagiacie
Odpowiedz
173 90
zgłoś
olo 27.11.2016 20:32
Z dodą polubownie hahahahah
Odpowiedz
157 49
zgłoś
Drogo 27.11.2016 20:32
I danie z doopy? taniocha....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 130