Doda żąda od Emila MILIONA ZŁOTYCH! "Kompromitował ją pod wpływem alkoholu"

446
Podziel się

Rabczewska zamierza pozwać byłego kochanka. "Pani Dorota jest uprawniona do opublikowania nagrań i zachowań swojego byłego narzeczonego, jak również żądania zadośćuczynienia" - twierdzi jej prawnik.

Doda żąda od Emila MILIONA ZŁOTYCH! "Kompromitował ją pod wpływem alkoholu"

Doda od wielu lat nie ma szczęścia w miłości, czego dowodem są liczne awantury i sprawy sądowe, którym wytaczała swoim byłym kochankom. Do grona jej "miłości życia" do niedawna należał zadłużony milioner Emil Haidar, z którym planowała huczny, medialny ślub. Niestety, uczucie "wypaliło się", gdy dowiedziała się, że narzeczony jest uzależniony od alkoholu, ma nieślubne dzieci i wielomilionowe długi w Urzędzie Skarbowym. O wszystkim opowiedziała na łamach Vivy. Zapomniała jedynie wspomnieć, że były chłopak założył jej cztery sprawy w sądzie, w tym o zwrot pierścionka zaręczynowego i pomówienie o nadużywanie alkoholu.

Obecnie Doda rozmawia z Emilem tylko przez prawników. Jak ujawnia Fakt, domaga się od niego miliona złotych za "niedotrzymanie umowy, którą sporządzili u notariusza, gdy byli parą". Oboje podpisali dokument w kancelarii prawnej adwokata Rabczewskiej. Zawierał zapis, w którym Haidar zobowiązał się do wypłacenia celebrytce wysokiego odszkodowania, jeśli... "będzie zachowywał się niepoprawnie pod wpływem alkoholu". Emil zgodził się również, by Dorota nagrywała jego wyskoki.

Rozważamy złożenie pozwu przeciwko panu Emilowi Haidarowi, którego podstawą jest jego oświadczenie złożone przed notariuszem w czerwcu 2015 roku - wyjaśnił tabloidowi Filip Dopierała, prawnik Dody. Po tym terminie dochodziło nadal do scysji z udziałem pana Emila Haidara. Polegały one na dalszym nadużywaniu alkoholu, robieniu awantur oraz kompromitowaniu pani Rabczewskiej w oczach innych osób. Pani Dorota jest uprawniona do opublikowania nagrań i zachowań swojego byłego narzeczonego, jak również żądania zadośćuczynienia w kwocie 1 miliona złotych.

Przy okazji prawnik piosenkarki zapewnił, że tocząca się sprawa o zwrot pierścionka zaręczynowego wartego 225 tysięcy złotych nadal jest w toku, ponieważ "nikt do tej pory nie komunikował się w sprawie jego odbioru".

Pierścionek istnieje, nie został sprzedany - tłumaczy. Nikt do tej pory nie komunikował się w sprawie jego odbioru. Pierścionek być może będzie stanowił już część tego zadośćuczynienia. Jeżeli uznamy, że tak, to pani Dorota złoży oświadczenie.

Przypomnijmy, że Emil niedawno złożył doniesienie do prokuratury, w którym oskarża Dodę o porysowanie jego luksusowego samochodu, Astona Martina wartego 850 tysięcy złotych. Mimo to, nie chce komentować spraw, które wytoczyła mu była dziewczyna.

Nie będę tego komentował - powiedział Faktowi Haidar. Wypowiem się dopiero, gdy zakończą się sprawy, które obecnie są w sądzie i prokuraturze przeciwko pani Rabczewskiej.

Czekamy na ich kolejne spotkanie w sądzie.

KOMENTARZE
(446)
gość
3 lata temu
Aaa, czyli w taki sposób próbuje zatrzymac ten pierścionek? Owszem, Haidar też ma sporo za uszami, ale jednak znalazł sobie kobeitę, ma dziecko i nie słychać by coś złego się działo. A Doda? każdy jej związek to jakaś porażka...wywlekanie brudów, jej furiactwo. Ona nie ma pecha do facetów - ona po prostu takim jest człowiekiem i nikt nie jest w stanie z nią wytrzymać
Gość
3 lata temu
Doda skończ i nie kompromituj się więcej
Gość
3 lata temu
Hahaha ale ona jest śmieszna. Tonący brzytwy się chwyta
Gość
3 lata temu
Doda coraz bardziej przypomina transwestytę
Gość
3 lata temu
Hahahaha :) chytry dwa razy traci 😂
Najnowsze komentarze (446)
smok
3 lata temu
wspolczuje tej starej prostytutce,wszyscy faceci od niej uciekają,albo się staczają,masakra co zniej za patola!!!
gość
3 lata temu
jeszcze tylko kilka lat i termin przydatnosci zostanie przekroczony. tak drogie panie, po 30 pikujecie w dół i jeżeli wierzycie że liczy się cos więcej niż uroda to zachowywałybyście się jak dzieci malując twarze kredkami i chodząc do plastusia żeby wam zmieniał ryjki
gość
3 lata temu
kompromitowali się wzajemnie
gość
3 lata temu
Trzeba się było nie spotykać. Facet widać odszedł, bo zobaczył, że tu jego kasa gra główną rolę.
gość
3 lata temu
to jakas zenada ze strony Dody... zarabia na ex facetach.
gość
3 lata temu
Jestem ciekawa czy w końcu oddała mu zaręczynowy pierścionek??A jak nie to ma plan żeby go zatrzymać.Wiadomo dlaczego założyła mu w sądzie sprawę.Dziecko by się domyśliło.
wiesiek
3 lata temu
na milion zloty trzeba zapracowac ?powinnas zaplacic haidarowi ze nie wstydzil sie z toba pokazywac publicznie
Lalka
3 lata temu
Doda, brakuje ci już kasy na szmaty, plastik i silikon?
gość
3 lata temu
Dorotko, czy Ciebie można jeszcze czymkolwiek skompromitować ?
gość
3 lata temu
dorota - masz racje - dowal temu syryjczykowi
gość
3 lata temu
jej stary skompromitował ich rodzinę a Dodzina go jeszcze broniła i co ona gada i kompromitowaniu?
aga
3 lata temu
p****k trafił na pustaka
gość
3 lata temu
ta dziunia sama się najlepiej kompromituje liżąc penisa przy dziaciach czy uprawiajac mastrubację ręką trupa na scenie. nikt by tego bardziej łajdacko niz ona sama nie zrobil.
gość
3 lata temu
Brawo Emil..tak trzymac..z ta pania zCiechanowa trzeba rozmawiac tylko przez adwokatow
...
Następna strona