Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chazan zostanie... nowym MINISTREM ZDROWIA?!

565
Podziel się:

"Mówi się, że Konstantego Radziwiłła mógłby zastąpić prof. Bogdan Chazan"...

Chazan zostanie... nowym MINISTREM ZDROWIA?!

Obecny minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, nie budzi entuzjazmu ani wśród pacjentów, ani swoich kolegów z rządu. Chociaż znany jest z konserwatywnych poglądów, nie polubili go nawet publicyści Telewizji Trwam, chociaż z reguły wyrażają bezkrytyczny zachwyt decyzjami szefa Prawa i Sprawiedliwości. I właśnie w tej stacji odbyła się w niedzielę burzliwa dyskusja na temat sytuacji w służbie zdrowia.

O możliwości "dobrej zmiany w służbie zdrowia" w ostatnią niedzielę debatowali goście i widzowie "Rozmów Niedokończonych" w Telewizji Trwam - informuje Fakt. Program zamienił się tak naprawdę w sąd nad ministrem. To bardzo wymowne, bo zwykle media ojca Tadeusza Rydzyka wspierają rząd PiS. Ale najwyraźniej i one widzą, że tak zapowiadanych przez ministra zmian w służbie zdrowia, wciąż nie ma.

Jest za to kilka kontrowersyjnych pomysłów jak na przykład o likwidacji Narodowego Funduszu Zdrowia czy zakazu sprzedaży leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty w sklepach i na stacjach benzynowych.

Wprawdzie premier Beata Szydło zapewnia, że na razie nie ma mowy o zmianach na stanowisku ministra zdrowia, jednak za najpoważniejszego kandydata do objęcia tego resortu uchodzi... profesor Bogdan Chazan. Został on dwa lata temu zwolniony ze stanowiska szefa warszawskiego Szpitala św. Rodziny za zmuszenie kobiety do urodzenia dziecka bez mózgu, z wodogłowiem, brakiem części kości czaszki, powiek oraz nosa i wypłyniętymi gałkami ocznymi. Rodzice wspominają, że po narodzeniu dziecka personel szpitala bał im się je pokazać. Umierało w cierpieniach przez 10 dni. Chazan jednak cieszył się, że uratował własne sumienie. Jest także znany z opinii, że lekarz nie powinien informować rodziców dziecka, że nie dożyje ono porodu lub umrze w męczarniach tuż po narodzinach. Nieudzielanie takich informacji, zdaniem Chazana, uwolni sumienie rodziców od ciężkiego grzechu legalnej aborcji.

Obecnie w sądzie toczy się proces między przyszłym ministrem zdrowia a jedną z jego byłych pacjentek, chcąca pozbawić go prawa wykonywania zawodu lekarza za to jak ją traktował w kierowanym przez siebie szpitalu.

Zobacz także: Chazan znów szokuje
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(565)
Gość
6 lat temu
Przekam,ze jezeli to prawda to wyjde na ulice.
gość
6 lat temu
On to powinien siedzieć w więzieniu za te cierpienia, na które skazywał kobiety.
gość
6 lat temu
cała ta pisowska hołota skończy jak komuniści
Gość
6 lat temu
To diabeł a nie lekarz!
gość
6 lat temu
Bez jaj...
Najnowsze komentarze (565)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
6 lat temu
zastanawiam się czy kaczynski to jakis prowokator ? wqwia naród celowo robiac ministrami wariatów i sawiajac na starych komunistycznych aparatczyków jak ten s***a podobny do "szpiega z krainy deszczowców " ? j****y kartofel sprytnie rządzi za pomocą marionetek... taki cwany czy taki tchórz ????
gość
6 lat temu
O to dopiero będzie patologia...
gość
6 lat temu
Dobra zmiana: zamiast hrabiego - Mengele!
ola
6 lat temu
Ten typ powinien się leczyć w szpitalu psychiatrycznym. Taki p*****l prezcież nie może być ministrem zdrowia, a jeżeli tak, to za chwilę będzie Polska prezkreślona z takim rządem. :-(
gość
6 lat temu
Ten skrobi d**ek do piergla znim ale PIS ma dziadostwo samych oszustow zlodzieji i kretaczy mocherowe katole wszatanski przebraniu zlodziejskie nasienia
die chazan
6 lat temu
Razem życzmy mu wszyscy śmierci, może zdechnie!
Sprawiedliwoś...
6 lat temu
Z*****J W MĘKACH CHAZAN TY Ś*****U!!!!!
Sprawiedliwoś...
6 lat temu
UMRZYJ CHAZAN!!!!!!!!
Sprawiedliwoś...
6 lat temu
UMRZYJ CHAZAN!!!!
gość
6 lat temu
a kijowski przew. nowoczesnej
ola
6 lat temu
Niech zostanie - Naród wyjdzie na ulice i szkoda by chłopa przetracili
a kysz
6 lat temu
Nie pokazujcie tego chu.a Chazana bo nóż mi się w kieszeni otwiera.
Figofago
6 lat temu
Już wcześniej mówił że planuje zostać ministrem stąd te zabiegi u O .Tadeusza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie