Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak znów ociepla wizerunek: "Sprzątam, odkurzam, myję podłogi"

72
Podziel się

"Codziennie zmywam naczynia. Kocham to. Nawet mi się nie chce używać zmywarki. A talerzy brudzi się naprawdę sporo"...

Karolak znów ociepla wizerunek: "Sprzątam, odkurzam, myję podłogi"
bEhawzoB

Tomasz Karolak od lat ma opinię mężczyzny źle traktującego kobiety. Nie wszystkim przypadły do gustu jego zwierzenia o "rozsiewaniu nasienia" i publiczne poniżanie wieloletniej partnerki w wywiadach. Tomasz nabrał zwyczaju chwalenia się, jak to się "fajnie urządził", bo chociaż ma dwójkę dzieci, to nie mieszka z rodziną i nadal prowadzi życie singla. To akurat ostatnio się zmieniło. Podobnie jak poglądy polityczne aktora.

Niecałe dwa lata temu aktywnie zaangażował się z kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. Wraz z Tomaszem Lisem wyśmiewał wpisy na fałszywym twitterowym profilu Kingi Dudy. Skutek był taki, że sami się ośmieszyli i stracili wiarygodność. Po przegranych przez Platformę Obywatelską wyborach Karolak zorientował się, że popieranie przegranych może źle wpłynąć na kondycję finansową prowadzonego przez niego Teatru IMKA. Po śmierci najhojniejszego sponsora, Jana Kulczyka, teatr popadł w kłopoty. Tomasz postanowił zmienić więc front i podlizać się nowej władzy. Wraz ze swoją koleżanką z serialu Rodzinka.pl, Małgorzatą Kożuchowską, nie ukrywają teraz sympatii do obecnego rządu i prezydenta. Postawę Karolaka docenili dziennikarze TV Republika, chwaląc go za "dobrą zmianę": Telewizja Republika zachwyca się Karolakiem: "Jego postawa jest godna podziwu, TO DOBRA ZMIANA!"

Obecnie Karolak próbuje ratować się wizerunkowo, opowiadając w Fakcie, jak to z mężczyzny, który "fajnie się ustawił" zmienił się w gospodynię domową.

bEhawzoD

Sprzątam, odkurzam, myję podłogi - chwali się w tabloidzie. Mam superodkurzacz, który uwielbiam eksploatować. Codziennie zmywam naczynia. Kocham to, nawet mi się nie chce używać zmywarki. A talerze przy naszej czteroosobowej rodzinie brudzi się naprawdę sporo.

Jak ujawnia aktor, zamieszkanie z rodziną całkowicie go zmieniło. Podobno nawet zaczął doceniać swoją partnerkę, Violetę Kołakowską, która na ten moment czekała ponad dziewięć lat.

Violka i dzieciaki są super - zachwyca się Karolak. Późno do tego dojrzałem, ale warto. Jest to niezwykle inspirujące i fantastyczne być w domu i pracować z dziećmi. Teraz mam w domu swoje obowiązki, nie tak jak kiedyś. Rano odwożę dzieci do szkoły i przedszkola, później je przywożę i razem odrabiamy lekcje. Violce należy się wielki szacun za to, że przez lata to wszystko spinała sama. Kobiety są jednak nieocenione.

Przypomnijmy, co mówił o niej trzy lata temu: Karolak: "Niech Viola zarobi tyle co ja!"

bEhawzoJ
bEhawzoK
Zobacz także: Karolak w TVN-ie: Odkurzam, zmywam naczynia i obieram ziemniaki. Lubię to!
bEhawzoL
Zobacz także: Zobacz też:
bEhawzpe
KOMENTARZE
(72)
dorota
4 lata temu
to moze zrezygnuj z aktorstwa i zostan gosposia domowa
gość
4 lata temu
oj Tomek, daj spokój, i tak nici z dofinansowania:)
gość
4 lata temu
Zdradzam, nie szanuję...zapomniał dodać
bEhawzpf
gość
4 lata temu
kto go tak promuje?
Kola
4 lata temu
W du..pie mam jego poglądy polityczne. Plus za zajęcie się rodziną. Lepiej późno niż wcale.
Najnowsze komentarze (72)
😊😊😊😊😊😊�...
4 lata temu
a ja go lubię 😙
Gość
4 lata temu
Chochoł jesteś Karolak i tyle !!
Gość
4 lata temu
Chochł jesteś Karolak i tyle !!
gość
4 lata temu
Co za pasztet wieprzowy z tego Karolaka!
Gość
4 lata temu
I liżę d**ę Pisiorom. Tego zapomniał dodać😂
Gość
4 lata temu
Szukałam w okolicach Buffo wejścia do Sali Kominkowej. Zapytałam w administracji teatru. Wyszedł p. Karolak i mnie podprowadził. Jest na żywo naturalnie miły. Mężczyzna, bywa, później dojrzewa. Mam 40 lat i do gwiazdy z wyglądu mi daleko😊
gość
4 lata temu
już nie trawie tego oblecha Karolaka
gość
4 lata temu
a WC?
bEhawzoX
Gość
4 lata temu
Może niech z Rozynek współpracuje 😉
Obserwator z ...
4 lata temu
Cytując Artystę "mniej niż zero" a poza tym Sokołowski poleciał więc i Twój koniec medialny jest bliski... a miało być tak pięknie a wyszła kupa
gość
4 lata temu
dupolizy je..ne w d**e za forse by wlazl
gość
4 lata temu
obrzydliwi oboje
Stary linde
4 lata temu
Na drugim zdjęciu to jak mój olaf lubaszczenko. Karolak jak ci się zejdą jedynki to moż ci mózg zacznie pracować.
Gość
4 lata temu
A CO WIOLKA W TYM CZASIE ROBI ????
...
Następna strona
bEhawzpz