Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terroryzował Tatianę!

271
Podziel się

"Bałam się rozmawiać z ludźmi, bo zaraz zjawiał się obok on i cenzurował moje słowa." - żali się Okupnik.

Terroryzował Tatianę!
bCYmJpaZ

Zespół Blue Cafe wkrótce będzie obchodził swoje 10-lecie. Impreza została zaplanowana na lato. Nie będzie w niej jednak uczestniczyła pierwsza wokalistka zespołu, Tatiana Okupnik. Nie została na nią zaproszona.

Trzy lata po odejściu z zespołu nadal utrzymuję kontakt z niektórymi jego członkami. Nie ze wszystkimi - mówi wokalistka zapytana przez tygodnik Na żywo.

Z kim nie łatwo zgadnąć, przypominając sobie, jak Tatianie puściły nerwy po odejściu z zespołu: Przez tyle lat cierpiałam znosząc nakazy i zakazy Pawła. Tak się nie da pracować, to tyrania! Doszło do tego, że bałam się rozmawiać z ludźmi, bo zaraz zjawiał się obok on i cenzurował moje słowa.

bCYmJpbb

Trochę jak tata Gosi Andrzejewicz...

Podobno Paweł nie pozwalał fotografować jej samej, dobierał stroje (pamiętacie, jak Okupnik została uznana za najgorzej ubraną artystkę na Eurowizji w 2004?), odbierał jej prywatny telefon i pilnował diety!

Obecnie Rurak- Sokal nadal chętnie komentuje poczynania byłej wokalistki. Piekielne pomysły działają na zmysły, a dusza gdzieś skryta, nikt o nią nie pyta - podsumował złośliwie udział Okupnik w show Gwiazdy tańczą na lodzie.

bCYmJpbC
KOMENTARZE
(271)
gość
12 lat temu
obleśny
gość
12 lat temu
czy w show biznesie nie ma normalnych ludzi, sami tyranii. To terroryzuje Kate, Janusz Nataszę, Paweł Tatianę, Ojciec Gosi Andrzejewicz Gosię.... kto jeszcze kogo?!?!?
gość
12 lat temu
He he he:)T emu gostkowi z ryja patrzy jakos nie tak:0 Powalony z deka:) Psychiatryk sie klania:0 Ale je to sie dziwie,ze nie poznla takiego powalenca:)...
bCYmJpbD
gość
12 lat temu
Ten Rurak jest okropny,ma oczy nieszczere,wierze Tatianie,widac ,ze to despota .
gość
12 lat temu
Rurak- Sokal ma wygląd guru sekty. Zastanawiające, że każda wokalistka w zespole jest jego dziewczyną. Nie bardzo wierzę w te związki uczuciowe...
Najnowsze komentarze (271)
gość
6 lat temu
nie znam typa !
gość
7 lat temu
psyhik
RF91DF vuval...
8 lat temu
RF91DF vuvalvdoudch, [url=http://evcuowqyknti.com/]evcuowqyknti[/url], [link=http://dzjuocqoqskh.com/]dzjuocqoqskh[/link], http://gwiespgxcduv.com/
kegfsxaf
9 lat temu
q4ODNG <a href=" [url= [link=
oscjxxiibgs
9 lat temu
H15XWA rkaopaczerdk, [url=http://qqraqvxkqkfy.com/]qqraqvxkqkfy[/url], [link=http://omzzyrzviofp.com/]omzzyrzviofp[/link], http://jdnfanodwxgb.com/
gość
12 lat temu
w kobiecie diabeł siedzi
gość
12 lat temu
Wygląda na kretyna.Tatiana jest super! Fajny głos,trochę żabi,ale co tam...Świetne poczucie humoru,wspaniała prowadząca,śliczna.
gość
12 lat temu
a moim zdaniem to ten koleś jest naprawde jakiś dziwny!!I ten wygląd też taki jakiś dziwny:(
bCYmJpbv
gość
12 lat temu
ale brzydal i ś********l
1pz
12 lat temu
Ciekawe, czy by ci do tego łóżka wlazła...
1pz
12 lat temu
A Tatianka śliczna, jak zawsze (w przeciwieństwie do Ruraka). Zastanowienie budzi fakt, że mogła wejść z tym gościem w takie układy!
gość
12 lat temu
ja to bym jej z łózka nie wygonił
gość
12 lat temu
NIECH SOBIE G****A C***A PRZECZYTA UMOWE KTORA PODPISYWALA ! JEST W NIEJ WYRAZNIE O TYM ZE NIE MOZE UDZIELAC WYWIADóW ANI POZOWAC DO ZDJEC SAMA. JAK JEJ NIE PASOWALO TO MOGLA NIE PODPISYWAC
gość
12 lat temu
Eee tam...! Spotkalam ich kiedyś, jeszcze z Tatiana w jakiejś knajpie na trasie - wsuwała naleśniki z bitą śmietaną i nikt jej kalorii nie liczył ;p ;)
...
Następna strona
bCYmJpbX