Zawadzka, Szwed i Pavlović doceniają "osobowości i sukcesy roku" (ZDJĘCIA)

Wśród "elit" polskiego show biznesu nie zabrakło Marioli Bojarskiej-Ferenc, Pauli Tumali i "pana Lotto". Zobaczcie, jak się odstawili.

1 z 14Marcelina Zawadzka

Obraz

Polski show biznes bardzo lubi przyznawać sobie nagrody. Nic dziwnego więc, że gala "Osobowości i Sukcesy Roku" cieszy się sporym zainteresowaniem. Frekwencja na zeszłorocznej edycji wydarzenia robiła wrażenie: na ściance pozowały Beata Kozidrak, Lara Gessler i Edyta Pazura.

Tegoroczna gala, która odbyła się we wtorek w jednym z warszawskich hoteli, przyciągnęła mniej celebrytów. Wśród osób zainteresowanych "osobowościami i sukcesami" polskiego show biznesu znalazły się Marcelina Zawadzka, Aleksandra Szwed i Iwona Pavlović. Na ściance nie zabrakło byłej "Słowianki" Donatana, Pauli Tumali, oraz "pierwszej polskiej trenerki", Marioli Bojarskiej-Ferenc.

Zobaczcie "elity" polskiego shiw biznesu na czerwonym dywanie. Ładnie wyglądali?

2 z 14Aleksandra Szwed

Obraz

3 z 14Iwona Pavlović

Obraz

4 z 14Mariola Bojarska-Ferenc

Obraz

5 z 14Paula Tumala

Obraz

6 z 14Krzysztof Ibisz

Obraz

7 z 14Artur Barciś

Obraz

8 z 14Agnieszka Wielgosz

Obraz

9 z 14Jacek Kawalec

Obraz

10 z 14Ryszard Rembiszewski

Obraz

11 z 14Paula Tumala

Obraz

12 z 14Marcelina Zawadzka

Obraz

13 z 14Aleksandra Szwed

Obraz

14 z 14Iwona Pavlović

Obraz
Wybrane dla Ciebie