Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przywódca Czeczenii wzywa do "ELIMINACJI GEJÓW" z okazji ramadanu!

138
Podziel się

Informację przekazał brytyjski minister Alan Duncan. Ramzan Kadyrov "zasłynął" stworzeniem obozu koncentracyjnego dla gejów i lesbijek.

Przywódca Czeczenii wzywa do "ELIMINACJI GEJÓW" z okazji ramadanu!
bEpTqBat

Ramzan Kadyrov, kontrowersyjny czeczeński przywódca, kontynuuje swoją krucjatę przeciwko osobom o odmiennej orientacji seksualnej. Były bojówkarz, którego hobby są tortury, ludobójstwo oraz porwania dla okupu nie ukrywa, że w jego wizji "idealnego państwa" nie ma miejsca dla homoseksualistów.

Przy wsparciu Władimira Putina, który odznaczył go tytułem Bohatera Rosji, przywódca Czeczenii doprowadził do utworzenia pierwszego w historii obozu koncentracyjnego dla gejów i lesbijek, w którym ludzie poddawani są torturom za pomocą prądu oraz katowani na śmierć.

bEpTqBav

To nie koniec brutalnych działań Kadyrova. "Z okazji" zbliżającego się ramadanu, czyli trwającego miesiąc muzułmańskiego postu prezydent wezwał do "eliminacji" społeczności LGBT w kraju.

Informację o nadchodzącej "czystce" przekazał brytyjski minister spraw zagranicznych Alan Duncan w trakcje sesji parlamentu.

Organizacje zajmujące się prawami człowieka donoszą, że przywódca Czeczenii organizuje śmiertelne, antygejowskie "kampanie". W przeszłości dopuszczał się zbrodni, a teraz skoncentrował wszystkie swoje wysyłki na eliminacji społeczności LGBT - powiedział Duncan. Źródła donoszą, że chce "wytępić" gejów i lesbijki wraz z początkiem ramadanu.

Post obchodzony jest w przeważającej części Czeczenii, gdzie dominującą religią jest islam. Przedstawiciele Wielkiej Brytanii i USA wezwali rosyjski rząd do podjęcia działań przeciwko nadużyciom wobec praw człowieka, jednakże rzecznik prasowy Putina, Dmitrij Peskow, twierdzi, że przeprowadzono już śledztwo, które nie wykazało żadnych dowodów na poparcie doniesień o zabójstwach gejów w Czeczenii. Peskowowi wtóruje Kadyrov, który oficjalnie zaprzeczył prześladowaniom homoseksualistów, bo... "w Czeczenii nie ma gejów".

bEpTqBaB

W minionym tygodniu doszło do spotkania Putina z Kadyrovem, w trakcie którego Ramzan wyparł się "polowania na gejów" i przekonywał Putina, aby ten nie wierzył w "prowokacje dziennikarskie" o zabójstwach oraz oskarżył media o przeprowadzenie "ogromnego ataku informacyjnego za pomocą najbardziej niegodnych metod".

bEpTqBaC
Zobacz także: Pary homoseksualne ZASKARŻYŁY POLSKĘ do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
bEpTqBaD
Zobacz także: Zobacz też:
bEpTqBaW
KOMENTARZE
(138)
MW
4 lata temu
Pewnie sam jest gejem i tego nie akceptuje. Tacy najbardziej hejtują a tak naprawdę sami siebie nienawidzą. Podobny przypadek to Cejrowski. Często idzie to tez w parze z dewocyjną religijnością (wierzy że Pan Bóg go uzdrowi).
Gość
4 lata temu
Tragedia... co się dzieje na tym świecie...
Gość
4 lata temu
Geje nic nikomu nie zrobili!
bEpTqBaX
gość
4 lata temu
Najwieksza fobie maja ukryci homoseksualisci i osoby z problemami seksualnymi
der
4 lata temu
Czytając komentarze pod artykułem, gdzie opisuje się śmierć i tortury niewinnych ludzi, jestem przerażony, tym co się dzieje na świecie ale i też głupotą, debilizmem, kretynizmem itd... polskich idiotów muszących zaznaczyć swój ślad w komentarzu. Gratulacje jesteście imbecylami.
Najnowsze komentarze (138)
gosc1
3 lata temu
To ciekawe, że homofobami są w 100% zawsze ludzie o podobnych do niego poglądach, chętni na ludobojstwa, agresję i rpzemoc.
śmierćpedałom
4 lata temu
No, robią porządek z tym tałatajstwem!
gość
4 lata temu
Wszyscy geje i lesbijki, z Polski, na barykady do Czeczeni. Pokażcie swoją siłę i determinację w walce, o swoje. Potraficie tylko krzyczeć, pod ochroną policji i osłoną LGBT UE?
gość
4 lata temu
nie lubię zboczeńców
gość
4 lata temu
Kolejny c*****y z dupna brodą i fruzurka na garnek heh
UNFUCKINBELIE...
4 lata temu
Kryptogej. Najpewniej sam przyjmuje w*******a i nie moze sobie z tym poradzic.
MaX
4 lata temu
Czy w Polsce tez beda takie obozy ....
gość
4 lata temu
brawo, jeden mądry na świecie
bEpTqBaP
Moonshiner
4 lata temu
Problemu nie jest samo g******o ale jego obrzydliwa promocja. Tępić trzeba nie gejów lecz popierających te ruchy typu " równości " i podobne promowanie LGBT.
gość
4 lata temu
Bardzo dobra inicjatywa. Jestem za.
Gość
4 lata temu
No to mam nowego idola, geje nic nie robią? To skąd k***a o nich wiem? Gdyby mi media nie powiedziały że wkladanie c***a do d**y to norma to bym w ogóle o tym nie wiedział!
Gość
4 lata temu
Kurcze kolejny artykuł o Liroyu :)
gość
4 lata temu
jn j Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ marker cztery czujna myjcie.ga malcem komuna gnilej ekolog krtani egzemynawaly
gość
4 lata temu
nb j Fajna s****************i, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga ☺ Póki co mało znany i można coś tanio kupić ☺ kipiec czcimy bursie cyklop.ga genami dokroj klamal kuweta dachem mitamibzykac
...
Następna strona
bEpTqBbr