Już po ślubie! POŚCIG ZA RUBIKAMI!

351
Podziel się

Impreza trwa...

Już po ślubie! POŚCIG ZA RUBIKAMI!

Kilka godzin temu we Wrocławiu odbył się długo zapowiadany ślub Piotra Rubika z Agatką Paskudzką. Dziewczynka jest oficjalnie przypieczętowała więc swój los (można się spierać - szczęśliwy czy nie) u boku siwego szpanera. Impreza trwa nadal, a właściwie dopiero się rozkręca

Lansik.pl donosi o zabawnym szczególe - busy z dziesiątkami gości weselnych gnały z zawrotną prędkością po rozkopanym Wrocławiu, uciekając przed fotografami. Miejsce ślubu okazało się bowiem "podpuchą", również dla samych gości. Na zaproszeniach napisano, że uroczystość odbędzie się w katedrze na Ostrowie Tumskim. Tymczasem kierowcy wywieźli ich na obrzeża miasta...

Po kilkunastu minutach okazało się, że ślub odbędzie się w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w dzielnicy Kozanów - donosi źródło cytowane przez Lansik.pl (pewnie jakiś paparazzi). Na miejscu czekało już kilkunastu rosłych ochroniarzy. Widać było, że to nie bramkarzyki, ale profesjonaliści. Już pod kościołem zapowiedzieli fotografom, że nie mają po co jechać pod dom weselny, bo para młoda nie będzie zbliżała się do okien.

Gości nie było zbyt dużo - wspomina nasz informator. Prawie tyle samo co różnych gapiów. Panna młoda była naprawdę śliczna.

Szczerze gratulujemy. Piotrowi.

Jeżeli macie zdjęcia, albo jakieś informacje o tym, jak przebiega wesele Rubików, piszcie do nas na donosy@pudelek.pl.

KOMENTARZE
(351)
gość
12 lat temu
facet jest starszy od swojej wybranki o 18 lat - no i co z tego ? nie jest to zaden ewenement , i wsrod artystow i wsrod "zwyklych" ludzi to sie zdarza , sa pary gdzie ta roznica to ponad 20 , czy 30 lat , ale wy przyczepiliscie sie do rubika , bo co ? za duzo zarabia i szkoda wam ?
gość
12 lat temu
dajcie im spokoj wiesniaki i debile. Zycze wam duzo milosci powodzenia spelnienia i talentu, tak zeby nie bylo o co byc zazdrosnym.
Narcyzek
12 lat temu
Racja... Niczego złego żadnemu wrogowi... Nie ładnie... :)
gość
12 lat temu
szkoda dziewczynki
gość
12 lat temu
agatka, moje kondolencje dziewczynko, ozenic sie z wlasnym ojcem..masakra
Najnowsze komentarze (351)
gość
12 lat temu
współczuję tej gąsce która rozpoczyna wspólne życie ze starszym o 18 lat człowiekiem, zabrakło w jej życiu mądrego ojca...
gość
12 lat temu
Nie podoba mi sie ten POZERSKI uśmiech Rubika, jest sztuczny i na pokaz. A Agatka... jakby zawstydzona??? I zdecydowanie na drugim planie!
gość
12 lat temu
Oj Piotruś, przez ten cyrk ze ślubem zarobiłeś kasę (jednorazowo!), ale straciłeś wielu fanów (na przyszłość!!). Zła kalkulacja!!! Popularność ma swoją cenę. Nie mogłeś ożenić się jak NORMALNY CZŁOWIEK???
gość
12 lat temu
TO GO NIE CZYTAJ!!!!
gość
12 lat temu
Pudel do nogi! waruj! aport!!! oj Pudel coś z tobą nie tak....
gość
12 lat temu
Ivy i Banny to podłe pisarczyki zakompleksione i zawistne padalce!!!
gość
12 lat temu
Co to za portal???? niczym bagno....szambo i nic więcej....Drugie Radio Maryja....
gość
12 lat temu
Pudel aleś Ty się skundlił....
gość
12 lat temu
oj ojjjjjjjjj jak tata z corka brali slub...
gość
12 lat temu
dobre, dobre hehehe 'pościg za rubikami' hehehhe
gość
12 lat temu
Widzę, że mało wiesz o Wrocławiu, frajerze. Zwłaszcza, że Kozanów to OSIEDLE, a nie dzielnica.
gość
12 lat temu
sto lat w szczésciu!
gość
12 lat temu
jak ja nie cierpię tego knura
gość
12 lat temu
poprzewracało się w główce pajacowi
...
Następna strona