Joanna "polityczna dziewica" Schmidt: "Ja i Ryszard jesteśmy razem"

430 reakcji
0
0
430
Podziel się

"Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu".

Joanna "polityczna dziewica" Schmidt: "Ja i Ryszard jesteśmy razem"

Początek roku w polityce upłynął w cieniu skandalu w udziałem dwojga posłów Nowoczesnej, Joanny Schmidt i Ryszarda Petru. Być może romans uszedłby im na sucho, gdyby nie to, że Ryszard jest przewodniczącym partii, zaś Joanna pełniła wówczas funkcję wiceprzewodniczącej. W grę wchodziły zatem także zależności służbowe. Co gorsza, na romantyczny urlop sylwestrowy wybrali najgorszy z możliwych moment - akurat gdy cała opozycja, wspierana przez obywateli, marznących przed Sejmem, okupowała salę plenarną. Wtedy właśnie dwoje szefów Nowoczesnej wybrało się na Maderę. Mieli pecha, bo jeden z pasażerów sfotografował ich razem w samolocie. Wielką niezręcznością były także nieudolne tłumaczenia działaczy partii, jakoby wyjazd miał być niby służbowy. Co gorsza, Petru beztrosko pozwolił, by wszystkie konsekwencje romansu poniosła jego nowa ukochana.

Schmidt udzieliła wtedy wywiadu, w którym wyznała, że przed poznaniem Petru była "polityczną dziewicą" i dopiero Ryszard rozbudził ją politycznie. Niestety, jej małżeństwo tego nie wytrzymało. Na szczęście Joanna nie ma żalu do kochanka o to, że rzucił ją na pożarcie prasie i kolegom partyjnym. Najważniejsze dla niej jest, że Ryszard wreszcie się rozwodzi i nie muszą już ukrywać łączącego ich uczucia.

We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu - wyjaśnia w rozmowie z Super Expresie. To Ryszard złożył pozew rozwodowy.

Według informacji tabloidu, było akurat odwrotnie. Ale nawet jeśli informacje gazety są prawdziwe, to w sumie co miał powiedzieć kochance? Że do końca liczył na wyrozumiałość żony?

430
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(430)
Gość
3 lata temu
Nowoczesna drogo zapłaciła za tą wycieczkę.
Gość
3 lata temu
Zycze szczescia.Tylko zycie prtwatne zostawia sie w domu.Swoim zachowaniem zniszczyliscie partie.
Gość
3 lata temu
Komediodramat po prostu
Gość
3 lata temu
Parologia jak cala ta partia
Gość
3 lata temu
Ośmieszył żonę na oczach całej Polski. Jak można go popierać?
Najnowsze komentarze (430)
Gość
3 lata temu
Dajcie im spokój . Ładna para . Rozumiem ze wszyscy dziennikarze pudelka to chodzące świętości ktore tylko z małżonkiem do grobowej deski ." Kto jest bez winy niech uderzy kamieniem ". Tak sie w zyciu dzieje ze niestety ludzie sie rozstają . To rozstrząsania ich spraw prywatnych jest obrzydliwe . Zajmijcie sie tymi ktorzy maja usta pełne frazesów o bogobojnym zyciu a postepują dokładnie inaczej . Zajrzyjcie na stronę stonogi . Ciekawe rzeczy tam sa opisane .
Gość
3 lata temu
niezły ten petru jest podoba mi sie
gosc
3 lata temu
Petru Lovelas a szmit to s****a ... s****a ktora rozbiła rodzine ... takiej to kudły sie powinno po wyrywać ... a petru taki lovelas chce rządzić on to nadaje sie do zamiatania ulic ....
gość
3 lata temu
I po co były te kłamstwa? Wszyscy wiedzieli, że jest jego kochanką a oni oboje zaprzeczali. Poza tym oboje są winni tej sytuacji. Zawsze wina leży po obydwu stronach, no chyba, że jedno jest przez drugie oszukiwane w kwestii swojego stanu cywilnego. No ale przecież jak mogą się oszukać dwie osoby medialne? :) Ona związała się z żonatym mężczyzną, on-żonaty zdradzał żonę bo nie był po rozwodzie. Proste jak budowa cepa, krótko na temat.
gość
3 lata temu
Zaswędział ptaszek i pieskowi zachciało się kopulacji? To teraz do***ać mu takie alimenty na dzieci, żeby przypadkiem tej jego szmacie nie skapnęło nic. A co, kto ma korzystać jak nie dzieci? Jak ma kasę to powinien łożyć na edukację, wyżywienie, wakacje, sprzęt do nauki itd. itp.
zocha
3 lata temu
Dajcie juz im spokuj.wredna polityka to jedno,zycie prywatne to inna bajka.nigdy w t naszym kraju nie bedzie cacy bo jestesmy zakompleksionym i msciwym narodem
Ja
3 lata temu
Nie buduje sie szczescia na cudzym nieszczesciu. Nie ma powodow do dumy. Zdrada w bardzo kiepskim stylu.
gość
3 lata temu
pudelek ma wsiowskie nalecialosci ,ptzypina przezwiska ,potem gawiedz to utrwala,moze dosc ,troche powagi i szacunku dla innych.
gość
3 lata temu
To jest ich prywatna sprawa PiS krytykuje ich związek niech lepiej zobaczą na M. Kaczyńska ile ta miała mężów i facetów
gość
3 lata temu
mam wrażenie iż ten nasz sejm to nic innego jak k.......... dołek i jeszcze im kasę z naszych podatków płacą ciekawe czy petru bedzie płacił alimenty na dzieci bo to też posłom nie wychodzi zero klasy
gość
3 lata temu
2 pustaki, brzydkie
gość
3 lata temu
banda zboczencow z wiejskiej
gość
3 lata temu
Co za SYF!
gość
3 lata temu
Żona złożyła pozew, chcąc nie chcąc, nie miała wyjścia, bo cała Polska widziała romans
...
Następna strona