Doda w dżinsach idzie na wywiad i przesyła buziaki (ZDJĘCIA)

Ładnie wyglądała?

Obraz

Doda bardzo dużo energii włożyła w wypromowanie swojego pojednania z Tomaszem Lubertem i reaktywacji Virgin. Niestety, częściej niż o nowej muzyce Doroty nadal mówi się o jej wojnie z Emilem Haidarem, zadłużonym na miliony alkoholikiem, który bardzo, ale to bardzo jej się naraził.

Wczoraj Rabczewska pojawiła się w redakcji Plejady, żeby udzielić wywiadu, w którym opowiedziała m.in. "czy bycie singielką jej służy". Wybrała na tę okazję dopasowane dżinsy i białą bluzkę odkrywającą ramiona, a w drodze przesyłała buziaczki czekającym na nią paparazzi.

Ładnie wyglądała?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Doda o maturze: Trzeba podejść do tego poważnie i odsunąć na bok zabawę

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą