Trwa ładowanie...

Wystylizowane psy pozują dla paryskiego "Vogue'a"... (ZDJĘCIA)

140
Podziel się:
140
Podziel się:

Wyżły wystąpiły w kreacjach od Chanel, Marca Jacobsa i Diora. Myślicie, że były zadowolone z tego "wyróżnienia"?

1
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
"Psia" sesja w "biblii mody"
0
0

Szukając oryginalnych pomysłów na sesje, redaktorzy modowych magazynów zatrudniali już dziewczyny z bielactwem, transpłciowe osoby i "stylowe staruszki". Wygląda na to, że najbardziej prestiżowy, paryski Vogue postanowił pójść o krok dalej, bo motywem przewodnim sierpniowego numeru są zwierzęta. W okładkowej sesji zobaczyć można Gisele Bundchen, psa, królika, lisa i małego kangura.

Modowa sesja, która znalazła się wewnątrz numeru, robi jednak jeszcze większe wrażenie. Zdjęcia Williama Wegmana, amerykańskiego artysty specjalizującego się w portretach wyżłów, przedstawiają bowiem parę psów: Flo i Toppera. Na potrzeby kolorowej, studyjnej sesji, "bohaterowie" pozowali w perukach, czapkach i ubraniach słynnych domów mody: Chanel, Marca Jacobsa, Diora i innych.

Zobaczcie Flo i Toppera w sesji dla Vogue'a. Ciekawy pomysł na zdjęcia?

2
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
3
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
4
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
5
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
6
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
7
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
8
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
9
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
10
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
11
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
12
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
13
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
14
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
15
 / 15
"Psia" sesja w "biblii mody"
KOMENTARZE
(140)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
8 lat temu
Serio ? Nie wiem co mam o tym myśleć . Moda schodzi na psy
gość
8 lat temu
Co ja pacze
Grażyna
8 lat temu
Mam nadzieje ze zadbali dobrze o te pieski.Kocham zwierzęta ❤️
Gość
8 lat temu
Na to nie powinni byli dostać pozwolenia, straszne, mnie to przeraża. Nie rozumiem tego "pomysłu".
gość
8 lat temu
Piesały są wspaniałe.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (140)
Gość
8 lat temu
To jest trochę straszne....
wszoku
8 lat temu
Biedne te pieski, współczuję to jest znęcanie się nad zwierzętami
gość
8 lat temu
CHORE!!!
Mała Mi
8 lat temu
Psy cudowne :-D Ale te szmaty... trudno nazwać to ubraniem....
gość
8 lat temu
ci z Vogue już całkiem odjechali
Gość
8 lat temu
super! moja ulubiona rasa! miny świetne, szczupłe, zgrabne i nie musieli myśleć o makijażu hah
Gość
8 lat temu
Poprostu nie rozumiem głupoty ludzkiej. I przepraszam na co i po co to komu
gość
8 lat temu
pewnie i na szczęście to photoshop.
gość
8 lat temu
ochyda
Gość
8 lat temu
Bez makijażu?
gość
8 lat temu
grzech naszych czasów traktowanie zwierząt jak ludzi ,a ludzi jak zwierzęta
gość
8 lat temu
powiem tylko jedno pier.... się w głowach
gość
8 lat temu
Co ja pacze? xDDDDDDDDDD
gość
8 lat temu
Biedny ten pies. Zmaltretowany.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Krzysztof Miruć oprowadził po swojej 39-metrowej kawalerce: czarna kuchnia, oryginalne obrazy i pusta lodówka

Krzysztof Miruć poza domem po Jerzym Połomskim posiada także niewielkie gniazdko w Warszawie. Zobaczcie, jak je urządził.
9.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują podróż na Bali. Zatrzymali się w luksusowym ośrodku. Cena za noc? Niemała

Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują w sieci kolejną w tym roku zagraniczną podróż. Małżonkowie wybrali się na Bali i oboje chętnie dzielą się fotkami z wyjazdu. 28-latek udostępnił zdjęcie z plaży, na którym widać logo hotelu. Za noc w tym obiekcie trzeba zapłacić minimum 1500 złotych.
8.

Blanka i Malik Montana pod osłoną nocy wybrali się na sushi, po czym spakowali manatki i ruszyli w nieznane

Blanka i Malik Montana ostatnio znów zostali "przyłapani" przez stołecznych paparazzi na mieście. Piosenkarkę i rapera sfotografowano pod osłoną nocy, co z pewnością podsyci kolejne spekulacje o ich relacji.
7.

Stylowa Melania Trump przestrzega przed sztuczną inteligencją: "ROBOTY JUŻ TU SĄ". Uwagę zwracały jej obszerne spodnie

Żona Donalda Trumpa nie jest zbyt aktywna podczas jego drugiej kadencji. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się w Białym Domu. Melania Trump zorganizowała konferencję, podczas której przestrzegała przed sztuczną inteligencją. Pierwsza dama, jak na prawdziwą fashionistkę przystało, prezentowała się niezwykle stylowo w obszernym garniturze.
6.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
5.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
4.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
3.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
2.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
1.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.