Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczera Anja Rubik o rozwodzie: "Zrozumieliśmy, że nie ma sensu torturować się nawzajem"

137
Podziel się:

"Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu" - zapewnia w "oczyszczającym" wywiadzie.

Szczera Anja Rubik o rozwodzie: "Zrozumieliśmy, że nie ma sensu torturować się nawzajem"

Jesienią 2015 roku Anja Rubik ogłosiła w Dzień Dobry TVN, że wraz z mężem Sashą Knezevicem postanowili "zrobić sobie przerwę". Modelka zapewniała, że nadal bardzo się kochają, jednak odkryli, że oczekują od życia różnych rzeczy. Podobno Sasha marzyło dzieciach, zaś Anja nie była na to gotowa. Kryzys narastał od miesięcy. Kiedy modelka ujawniła, że święta 2014 roku zamierza spędzić z przyjaciółmi w Argentynie, stało się jasne, że w jej związku z Sashą nie układa się najlepiej. Ostatecznie dyskretnie się rozwiedli pod koniec zeszłego roku.

W rozmowie z Vivą modelka zapewnia, że nadal się z Sashą wspierają, tylko zrozumieli, że nie nadają się na swoich małżonków.

Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Sashy - przyznaje Anja. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie. Ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co się dzieje u mnie. To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować. Poznaliśmy się kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie zaczęliśmy się rozwijać w różnych kierunkach. Sporo czasu minęło zanim zrozumieliśmy, że chcemy inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znów się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie. Dla mnie ważne jest, że Sasha odczuwa to w ten sam sposób. W jakimś stopniu ciągle zastanawiamy się, co źle zrobiliśmy, dlaczego nam się nie udało, dlaczego nasze małżeństwo się rozpadło, ale zakładamy, że tak miało być.

Od czasu rozwodu u boku Anji nie pojawił się na dłużej żaden nowy mężczyzna. Rubik zapewnia, że dobrze się czuje sama ze sobą i nie zamierza na siłę szukać nowego związku.

Trzy lata temu nastąpił we mnie wewnętrzny przełom. Zrozumiałam, że moda mi nie wystarcza, że potrzebuję dużo więcej - wyznaje modelka. Pomogło mi to w stworzeniu własnego magazynu, zaczęłam się uczyć nowych rzeczy, poczułam nową energię, entuzjazm, który gdzieś po drodze zagubiłam. Teraz znajduję czas, żeby robić takie rzeczy spontanicznie, zaczęłam dużo podróżować prywatnie, pojechałam do Chin, Japonii, do Nepalu. To były przygody, za którymi tęskniłam. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak to mi jest w życiu codziennym potrzebne.

_

_

Zobacz także: Horodyńska broni Rubik: "To nie tylko wieszak. Nigdy nim nie była!"
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(137)
gość
5 lata temu
Smutne, ale powiedziała wiele mądrego.
Tohvri
5 lata temu
No i spoko. Przynajmniej nie robi z tego show.
Gość
5 lata temu
ja go chętnie wezmę jak Ania nie chce!
Gość
5 lata temu
Ale okładka z vivy zostanie na zawsze
gość
5 lata temu
każdy ma prawo do szczęcia! powodzenia :)
Najnowsze komentarze (137)
gość
5 lata temu
Zauważyłam pewną prawidłowość że wszystkie rozwódki nagle chcą podróżować i tak strasznie się w tym spełniają,tak jak by nie mogły podróżować z mężem i też byłoby cudnie!!!
cap2161
5 lata temu
Jak zwykle dużo znaków mało treści jedkan co zrobić tak już musi wyglądać u nas dziennikarstwo ;-)
Gość
5 lata temu
Fajny ten Sasha
Gość
5 lata temu
Niestety,wielka egoistka skupiona mocno na własnych hedonistycznych potrzebach.Zapytaj sama siebie: Co byś robiła jakbyś na te podróże nie miała pieniędzy ... jak większość z nas?Nastapil by koniec świata?Cieszenie sie przebywaniem z drugim człowiekiem to dla niej wyczyn ponad miarę,pusta kobieta prowadzi puste życie!
Gość
5 lata temu
Ani on ani ona zero uczucia i miłości układ on pewnie woli chłopców
Gość
5 lata temu
Tylko wspolne dzielenie chwil.laczy ludzu. Nie da sie byc razem ale kazdy gdzie indziej. Szkoda, bo fajnie razem wygladali
Marczita
5 lata temu
Ja myślę że on po prostu jest nudny, takie ciepłe kluchy
Gość
5 lata temu
Nie oszukujmy się bycie modelem nie jest niczym ambitnym. Inteligentni ludzie potrzebują prawdziwej pasji, rozwoju a ten zawód jest próżny i tak naprawdę nic nie wnosi.
Gość
5 lata temu
Tacy byli zakochani ;( o co chodzi ...
gość
5 lata temu
tez chce sie rozwiesc
gość
5 lata temu
celebryci najpierw gazety opisują wszystko nawet jakich tamponów uzywają w przenośni a potem tłumaczą się dlaczego wzięli rozwód i tak w kółko chore to wszystko
Gość
5 lata temu
Jak dla mnie,miłość trzeba pielęgnować,młodzi teraz się o tak rozwodzą,bo sie nie dobrali,a to kariera itp. To nie argumenty,to fałsz.
gość
5 lata temu
no niestety dojrzalych emocjonalnie ludzi wsrod celebrytow nie ma co szukac...
Gość
5 lata temu
Zamilcz Aniu głupoty gadasz ze ślubem nie pasowałaś do TVN więc się rozwiodłaś.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie