Trwa ładowanie...

Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Kto wyglądał najlepiej?

1
 / 22
Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia
Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia
0
0

Przymusowy odwyk od ścianek sprawia, że celebrytki spuszczają z tonu, co widać po ich zeszłotygodniowych stylizacjach. Podczas gdy zawodowe "ikony stylu" - siostry Hadid, Kardashianki, ale też Maja Sablewska - przystopowały z ustawkami z paparazzi, na ulicach zaroiło się od mniej wyeksploatowanych gwiazdek, które zaprezentowały niewymuszone, letnie stylizacje.

Polskim centrum mody ulicznej tradycyjnie pozostawały chodniki przed "śniadaniówkami". Wychodząc z telewizyjnych studiów, przed obiektywami fotografów wdzięczyły się między innymi Joanna Przetakiewicz, Anna Wendzikowska i Dorota Gardias. Wzrok przykuwały Ola Szwed w żółtej marynarce, Agnieszka Kaczorowska w pudrowym różu i Viola Kołakowska ze smętnym lodem.

Zagraniczne gwiazdy stylizacjami chwaliły się na lotniskach, na zakupach, a nawet w drodze do kościoła. Nina Dobrev i Chloe Grace Moretz popisały się wyczuciem stylu, zmierzając na domówkę w Brentwood, a Jessica Simpson i Celine Dion pozowały w drzwiach hotelu. Pod względem stylu dominowała wakacyjna nonszalancja i wygoda, choć nie zabrakło bardziej wyrazistych smaczków, takich jak białe kozaczki u Emily Ratajkowski.

Zobaczcie nasze podsumowanie minionego tygodnia. Która stylizacja najbardziej Wam się podoba?

2
 / 22
Aleksandra Szwed
3
 / 22
Jessica Biel
4
 / 22
Agnieszka Kaczorowska
5
 / 22
Rita Ora
6
 / 22
Kate Beckinsale
7
 / 22
Joanna Przetakiewicz
8
 / 22
Jessica Simpson
9
 / 22
Edyta Górniak
10
 / 22
Emily Ratajkowski
11
 / 22
Anna Wendzikowska
12
 / 22
Celine Dion
13
 / 22
Millie Bobby Brown
14
 / 22
Dorota Gardias
15
 / 22
Gwen Stefani
16
 / 22
Selma Blair
17
 / 22
Viola Kołakowska
18
 / 22
Lucy Hale
19
 / 22
Jessica Simpson
20
 / 22
Chloe Sevigny
21
 / 22
Nina Dobrev
22
 / 22
Chloe Grace Moretz
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Bella Hadid paraduje po Nowym Jorku w WAŁKACH NA GŁOWIE i połyka płatki śniegu (ZDJĘCIA)

Bellę Hadid sfotografowano za kulisami sesji zdjęciowej. Przyodziana w futro modelka zdawała się cieszyć zimową pogodą. Zobaczcie zdjęcia.
9.

Tomasz Szczepanik KUPIŁ 130-METROWY APARTAMENT na Teneryfie: ogromny taras, prywatny basen i przestronny salon (ZDJĘCIA)

Tomasz Szczepanik i jego żona Monika Paprocka-Szczepanik weszli w posiadanie eleganckiej rezydencji na słonecznej Teneryfie. Para traktuje nieruchomość jako domek wakacyjny - gdy są w Polsce, wynajmują lokal urlopowiczom.
8.

Piekło zamarzło: Doda i Małgorzata Rozenek spotkały się w Sejmie przy JEDNYM STOLE (ZDJĘCIA)

W środowe południe w Sejmie odbyło się posiedzenie w sprawie zakazu używania fajerwerków. Sprawie postanowiły przyjrzeć się Doda i Małgorzata Rozenek, dla których dobro zwierząt jest nadrzędnym celem. Niepałające do siebie sympatią panie zasiadły vis-à-vis w otoczeniu członków komisji.
7.

Joannę Przetakiewicz też wzięło na wspominki. Tak wyglądała 10 lat temu (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz dołączyła do internetowego trendu #2016challenge i opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat. Czujecie powiew nostalgii?
6.

Anita Sokołowska chwali się NOWĄ FRYZURĄ przed studiem "Dzień dobry TVN". Zmiana na plus? (ZDJĘCIA)

Anita Sokołowska pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", prezentując efekty spektakularnej metamorfozy. Z uśmiechem pozowała zgromadzonym przed studiem fotoreporterom, zachwycając nowym wizerunkiem.
5.

Leonardo DiCaprio mierzy markowe fatałaszki na zakupach z MŁODSZĄ O 24 LATA ukochaną (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio i Vittorię Ceretti "przyłapano" ostatnio na wspólnym "shoppingu" w Nowym Jorku. Fajnie się na nich patrzy?
4.

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz spędzają ferie z TRÓJKĄ dzieci. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, mimo napiętych grafików, znaleźli czas na zimowy wyjazd z dziećmi. Para zabrała trójkę pociech na ferie w górach, a relacją pochwaliła się w mediach społecznościowych.
3.

Uchachana Paris Jackson wybrała się na lunch z tajemniczym przystojniakiem. W końcu znalazła miłość? (ZDJĘCIA)

Paris Jackson została "przyłapana" przez paparazzi na lunchu w jednej z kalifornijskich knajp. Córce króla popu, która niedawno rozstała się z narzeczonym, towarzyszył tajemniczy przystojniak. Czy to ten jedyny?
2.

Olaf Lubaszenko budzi podziw lżejszą o 80 kg sylwetką na premierze sztuki (ZDJĘCIA)

Olaf Lubaszenko przeszedł niesamowitą metamorfozę, zrzucając aż 80 kilogramów. Aktor pojawił się na premierze spektaklu "Dzień listopadowy", z dumą prezentując na ściance efekty odchudzania.
1.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.