Środa 13.09.2017

Krupa chce... PODERWAĆ ADAMA LEVINE'A?! "Chce się z nim spotkać i poflirtować"

Joanna Krupa Romain Zago rozwód Adam Levine

Krupa chce... PODERWAĆ ADAMA LEVINE'A?! "Chce się z nim spotkać i poflirtować"Joanna Krupa, odkąd pod koniec zeszłego roku mąż zadzwonił do niej z siłowni i zaproponował rozwód, skupiła się na rozpamiętywaniu przeszłości. Szybko doszła do wniosku, że ich uczucie nie było jednak aż tak wielkie, a w łóżku nie układało im dość umiarkowanie.

Nawet jeśli nie było namiętności czy szalonego seksu, to mieliśmy wspólne zdanie w wielu sprawach wspieraliśmy się w życiu - wspominała celebrytka w niedawnym wywiadzie dla tygodnika Świat i Ludzie. Będąc z nim nigdy nie spojrzałam na innego mężczyznę.

Zobacz: Krupa znów poniża byłego męża: "Kiedy NAPRAWDĘ się zakocham, posiadanie dziecka będzie priorytetem"

W innym wywiadzie, utrzymanym w tym samym stylu, wypomniała Romainowi, że zmarnowała przez niego dziesięć najpiękniejszych lat swojego życia. A przez ten czas mogłaby zrobić nie wiadomo jak wielką karierę i wybrać o wiele fajniejszego faceta.

W programie Kuby Wojewódzkiego, kiedy związek z Zago już się sypał, Joanna rozważała nawet swoje stracone szanse. Wśród mężczyzn, którzy wywarli na niej wrażenie wymieniła milionera imieniem Wayne (miejmy nadzieję, że nie miała na myśl Batmana), Donalda Trumpa i lidera Maroon 5 Adama Levine'a, który ponoć zaprosił ją na randkę.

Teraz bym się zgodziła, ale wtedy byłam pomiędzy związkami i musiałam wybrać. No i niestety wybrałam Romka. Ja nie miałam dużo chłopaków. Chyba z siedem. Wayne był bardzo bogaty. Miał własny jet - wspominała Krupa. Donalda Trumpa poznałam, bo była taka sytuacja, że wzięli moje zdjęcie bez zgody. No i zaprosili mnie na event.

Zobacz: Krupa u Wojewódzkiego: "Porno nie oglądam, bo mnie nie kręci. Wolę na żywo"

To było wprawdzie jakąś dekadę temu, ale Joanna wierzy że Levine nadal jest zainteresowany.

Joanna liczy, że Adama można poderwać. Jest w kontakcie z jego agentem i wie, że on ciągle śledzi jej karierę - ujawnia znajoma modelki w rozmowie z Faktem. Dlatego chce się z nim spotkać i poflirtować. Chce mu zaproponować, że wystąpi w jednym z jego teledysków. A na planie pokaże się przed nim nago i zobaczy, co się stanie.

Przypomnijmy, że Adam Levine od dwóch lat jest mężem modelki z RPA Behati Prinsloo, z którą ma dziecko.

Przestraszona Joanna Krupa boi się o swojego byłego męża

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (227)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 227
Odpowiedz
299 57
zgłoś
gość 13.09.2017 08:15
On to męska latawica, dobry na raz.
Odpowiedz
39 67
zgłoś
Ewelina 13.09.2017 08:18
Przystojniak. obciągnęłabym mu. W przeciwieństwie do Polaków ma niezłe oprzyrządowanie w gaciach, i czyste i pachnące, a nie obszczane i walące kałem jak u Polaków.
Odpowiedz
522 48
zgłoś
Gość 13.09.2017 08:18
News fejk wyssany z palca
Odpowiedz
47 53
zgłoś
gość 13.09.2017 08:18
Szczerze wątpię, Ona to porządna kobieta. Nie rozwaliłaby małżeństwa.
Odpowiedz
365 88
zgłoś
Gość 13.09.2017 08:18
Taa i na pewno na nią spojrzy ;] zurzyta zdesperowana baba
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 227