Piątek 06.10.2017

Seks, garnki i kaseta wideo. Pamiętacie, jak staroświecki jest Cezary Pazura?

Cezary Pazura Pazura o aborcji Michał Rachoń Pazura w TVP Info Weronika Marczuk Weronika Pazura Edyta Zając Edyta Pazura

Jeśli mielibyśmy wybrać największy regres w świecie polskiego show biznesu, to bez wątpienia byłaby to kariera Cezarego Pazury.

Czarek, kiedyś ceniony aktor komediowy, dziś kojarzony jest głównie z naciąganiem emerytów na drogie garnki. Ostatnio jego kariera zawodowa to pasmo dotkliwych porażek. Aktor od ponad dziesięciu lat nie zagrał żadnej znaczącej roli - chyba, że za taką można uznać paradowanie w stroju kurczaka na cmentarzu. Jego najnowszy projekt - serial TVN-u, w którym wystąpił z Edytą Olszówką, też szybko zdjęto.

Wszystko wskazuje na to, że Czarek w końcu znalazł sposób, aby na nowo zaistnieć. Otóż, od mniej więcej dwóch lat opowiada jak wielkim jest katolikiem. Co ciekawe, właśnie dwa lata temu do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość. Miejmy nadzieję, że te dwie sprawy nie mają ze sobą związku.

Nie tak dawno Pazura był gościem TVP Info, gdzie opowiadał o akcji, której jest twarzą: Pazura namawia do... odmawiania różańca: "Modlę się o zdrowy rozsądek, który z nas wszystkich wyparował" Przy okazji wypowiedział się na temat Czarnego Protestu. Naszą uwagę zwróciło zwłaszcza wyznanie o byciu... staroświeckim: Pazura o Czarnym Proteście: "SZKODA MI CZASU na takie marsze. Aborcja NIE JEST NAM PO DRODZE"

Postanowiliśmy prześledzić ostatnie 10 lat kariery celebryty, który aspiruje do bycia moralnym autorytetem Polaków. Okazuje się, że Cezary gościł na naszych łamach od samego początku. Trzeba przyznać, że jak na osobę staroświecką, Pazura wiódł bardzo burzliwe życie. Trzy żony, w tym jedna poznana w bardzo dwuznacznych okolicznościach, afera z sekstaśmą w tle, żenujące wyznania o swojej inicjacji seksualnej. Trochę się tego nazbierało.

Z racji, że jesteśmy wyjątkowo wyczuleni na hipokryzję, zebraliśmy dla Was najbardziej interesujące epizody z życia rozmodlonego celebryty.

Czy tak wygląda żywot osoby staroświeckiej?

« Poprzednie 1/14

Staroświecki Cezary

2Staroświecki Cezary