Wtorek 14.11.2017

Rosati urodzi w Los Angeles. "Robert ma rozległe kontakty"

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Rosati urodzi w Los Angeles. "Robert ma rozległe kontakty"Weronika Rosati niecały miesiąc temu znalazła czas na to, by wpaść na imprezę promocyjną firmy Bizuu. Wiele wskazuje jednak na to, że było to jej ostatnie oficjalne wyjście przed porodem. Krótko po bankiecie Weronika wsiadła w samolot i wraz z mamą, Teresą Rosati poleciała do Los Angeles. Od tamtej pory zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z Kalifornii, sugerujące, że troszkę się nudzi w oczekiwaniu na termin porodu.

Zobacz: Ciężarna Rosati, Halejcio, Kazadi i Wendzikowska bawią się na prezentacji ubrań (ZDJĘCIA)

Jak potwierdza magazyn Flesz, Rosati podjęła decyzję, że woli jednak urodzić córkę w amerykańskiej klinice.

Tabloid tłumaczy, że Śmigielski, jako sławny ortopeda uruchomił swoje światowe kontakty i załatwił narzeczonej miejsce w klinice, gdzie będzie miała najlepszą opiekę.

Widocznie w Polsce brakuje osób, które potrafią odebrać poród... Rzeczywiście, standardy opieki okołoporodowej wyznacza ostatnio nawrócony święty Paweł, który jest zwolennikiem teorii, że bóle porodowe są karą za grzech pierworodny. Zobacz: Profesor Chazan: "Już nie dokonuję aborcji. Jestem jak ŚWIĘTY PAWEŁ!". Wydaje nam się jednak, że w prywatnych klinikach położniczych pracują jeszcze osoby o zdrowych zmysłach i wiele celebrytek korzysta z tej opcji. Zobacz: Poród Koroniewskiej będzie kosztować 10 TYSIĘCY? "Poród ma przyjmować wykwalifikowana położna gwiazd"

Poród w prywatnym szpitalu w Polsce nie należy do tanich, ale i tak wypada mniej kosztownie niż w amerykańskiej klinice. Jednak Rosati i Śmigielski uznali, że przeważają zalety. Wybór zagranicznej kliniki położniczej nie tylko rozwiąże ewentualny problem czatujących pod szpitalem polskich fotoreporterów, lecz także, jak informuje Flesz, zapewni ich córce amerykańskie obywatelstwo.

Robert, jako światowej sławy ortopeda ma rozległe kontakty wśród lekarzy - ujawnia znajomy Rosati. Zadbał, by mama jego dziecka miała tam jak najlepszą opiekę. 

 

Dlaczego Weronika Rosati nie znosi obcisłych ubrań?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (302)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 302
Odpowiedz
41 20
zgłoś
asiapelasia 14.11.2017 08:16
Myslalam ze to Monica Lewinsky na zdjeciu...
Odpowiedz
52 15
zgłoś
Gość 14.11.2017 08:17
Super, szczęścia i zdrowia!
Odpowiedz
29 38
zgłoś
Gość 14.11.2017 08:17
czyli jednak nie polska niudolna sluzba zdrowia?
Odpowiedz
96 19
zgłoś
Jaa 14.11.2017 08:17
Gdybym miała możliwosci tez bym tak zrobila
Odpowiedz
423 41
zgłoś
Gość 14.11.2017 08:17
Gość: Werka ma chyba bardziej rozległe kontakty w Los Angeles. 😂😂😂😂😂😂😂
Harvey będzie przyjmował :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 302