Czwartek 30.11.2017

Fanki krytykują Lewandowską: "Pani mądralińska znów wygłosiła kazanie"

Anna Lewandowska

Fanki krytykują Lewandowską: "Pani mądralińska znów wygłosiła kazanie"

Jak informowaliśmy w połowie listopada, wiele wskazuje na to, że Lewandowscy z nudów zaczynają szukać nowych zajęć. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te dziedziny, które mogą pomóc pomnożyć i tak ogromny już majątek młodego małżeństwa. Pierwszym krokiem do zaistnienia w branżach innych niż sportowa była decyzja o budowie restauracji na jednym z mazurskich jezior. Biorąc pod uwagę zamiłowanie Lewandowskiej do gotowania jest duża szansa, że knajpa sezonowa może przynosić zyski.

Zobacz: Robert Lewandowski kupił restaurację na Mazurach! To wszystko dla Ani?

Potem Robert Lewandowski wpadł na dość kontrowersyjny pomysł zostania producentem wykonawczym płyty Donatana, który w trakcie realizacji poprzednich projektów okradał swoich współpracowników.

Zobacz: Lewandowski wyprodukuje płytę Donatana (!): "Połączyła nas muzyka, a MUZYKA NIE ZNA GRANIC"

Ania Lewandowska najwidoczniej zapragnęła przebić swojego męża w podejmowaniu niezbyt rozsądnych decyzji i postanowiła zostać "coachem". W tym celu zamierza odbyć zagraniczne kursy, aby jeszcze lepiej "motywować ludzi do podejmowania życiowych wyzwań".

Zobacz: Lewandowska została COACHEM MOTYWACYJNYM! "Nie mogę stanąć w miejscu"

Niestety, pierwsza próba zmotywowania kobiet okazała się totalną porażką. Wpis na Instagramie, który miał być sprawdzianem dla początkującej w dziedzinie coachingu trenerki, okazał się być strzałem w kolano i sprowadził na Lewandowską ogień krytyki.

Ania w obszernym wpisie tłumaczyła obserwatorkom czym jest kobiecość, którą nakreśliła między innymi jako zmianę koloru włosów, spełnianie marzeń i przyznawanie się do błędów bez udawania obrażonej księżniczki. Spłaszczenie i niezrozumienie problemów kobiet, które nie dysponują olbrzymim majątkiem spotkała się z negatywną reakcją fanek:

Pani mądralińska znów wygłosiła kazanie, a wiadomo, że syty głodnego nigdy nie zrozumie, więc niech sobie daruje owe życiowe mądrości. Bo to tak jak w kawale: żebrak użala się bogaczowi - panie, nie jadłem już od trzech dni, a na to bogacz - to zmuś się...

Jak łatwo pisać te słowa kobiecie, która nie musi bać się jutra czy będzie miała, co włożyć do garnka. Bogata pisać może, bo pieniądz daje wartość i leczy strach. Wejdź w buty kobiet samotnych bez mieszkania, a od razu zabijesz w sobie optymizm. To tekst dla szczęśliwych, bogatych i mających wszystko na pstryknięcie palcem

Pani Lewandowska, porozmawiamy jak zacznie pani żyć za 1500 złotych miesięcznie

Powiało stylistyką dr Grzesiaka. Niby nic w tym złego, ale jednak bardziej wiarygodna byłaby Pani, gdyby pisała wypowiedzi w swoim stylu. Tym bardziej, że sposób Pani wypowiadania się w mediach rażąco różni się od tego, co tu jest napisane - pisały.

Pojawiły się również głosy, które stanęły w obronie żony Lewandowskiego: Mądre słowa. Jesteś cholernie inteligentna, widać że masz wartości, o których w dzisiejszych czasach trudno wśród społeczeństwa. Choć mogłabyś nie robić nic tylko pachnieć, robisz tak wiele. Twój mąż może być z Ciebie dumny

Podoba Wam się nowa odsłona Ani?

 

#gwiazdy: Lewandowska zmieniła swoje plany, żeby zająć się mężem!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (942)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 942
Odpowiedz
1231 112
zgłoś
gość 30.11.2017 16:46
łatwo być szczęśliwym mąjąc taką sume na koncie
Odpowiedz
1259 150
zgłoś
gość 30.11.2017 16:47
nie lubię jej...jej sie nie da lubić.
Odpowiedz
199 45
zgłoś
Gość 30.11.2017 16:47
Jest sympatyczna dopóki sie nie odezwie...
Odpowiedz
21 16
zgłoś
Gość 30.11.2017 16:48
Lel
Odpowiedz
206 37
zgłoś
Gość 30.11.2017 16:48
Ależ ona ma niemiły ten głos. Kogo by nim zmiotywowala
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 942